Avengers: Age of Ultron

• USA Avengers: Age of Ultron (více)
USA, 2015, 141 min

Pokus miliardáře Tonyho Starka oživit program na udržení celosvětového míru skončí nezdarem a největší hrdinové světa, včetně Iron Mana, Kapitána Ameriky, Thora, Neuvěřitelného Hulka, Black Widow a Hawkeye musí čelit děsivému nebezpečí. V sázce je osud celé planety. Povstane zlovolný Ultron a jenom Avengers mu mohou zabránit v uskutečnění ďábelských plánů. Nová křehká spojenectví a nečekané zvraty jsou zárukou vzrušujícího a jedinečného akčního dobrodružství globálních rozměrů. (Falcon)

Diskuze

FaceMan

FaceMan (hodnocení, recenze)

Určite by som si aj ja vedel predstaviť ešte krajší plagát, ale ani tento neurazí, je to len plagát predsa :)

na příspěvěk reagoval canucks333

ExSOLDIER

ExSOLDIER (hodnocení, recenze)

V titulcích je jméno Anthony Mackie a na hudbě se také podílí Danny Elfman. WUNDERBAR! (^_^)b

VojinRyan (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

Ja osobne mám silného tušáka, že Hulk bude rozprávať v Avengers 2. Mám pocit, že to bude viac ako len jedna veta v Avengers 1. Som zvedavý, či mi moju predtuchu Whedon splní.

66pepo66

si už jen představuji, jak by v tom filmu začal poprvé mluvit (jako ne jen nějaký one-liner, ale celé věty), a všichni filmoví fanoušci by z toho byli totálně mimo! To by bylo krásné :)

A já možná kdysi taky nevěřil, že Hulk dokáže utáhnout své vlastní příběhy.. Ale kdyby je nedokázal utáhnout the strongest there is tak kdo jiný? :D

na příspěvěk reagoval VojinRyan

TheDarKnig

Tak ono je to jedno. Hulka by aj tak hral Ruffalo, to je nam vsetkym jasne. :D Aj kebyze tam nevystupuje v ludskej podobe. Akoze ja nie som proti a kebyze sa ku tomu jedneho dna Marvel odhodla, tak prosim. Ale zatial by som ho aj tak radsej videl proste trosku viac v pozadi nez ako postavu, ktora ma tiahnut film.

66pepo66

já si myslím, že ty kecy o tom, že Planeta nejde zfilmovat, protože by tam vlastně vůbec nehrál Mark Ruffalo či lidé a tak jsou dost od věci, stačí se kouknout na Zrození planety opic, Avatara apod, jistě jsou tam všude i lidé, ale stejně se to celé nahrávalo ve studiu (u Avatara alespoň) a ne všichni mimozemšťané v Planetě jsou zcela nehumanoidní, vlastně těch je minimum, takže by tam lidé klidně hrát mohli. A byl by to naprosto peckoidní Spartakus ve vesmíru :)

TheDarKnig

Este som sa ku tomu nedostal sa priznam. Viem zhruba o com to je, resp. o co tam ide aj ako to skonci. Ale v tomto momente si velmi nevime predstavit toto sfilmovane. Ale ktovie, som zvedavy na Avengers 2, mam taky pocit, ze to bude taky odrazovy mostik pre vsetky dlasie Marvelovky, na zaklade coho pochopim/e kam sa to asi bude vsetko dlaej uberat. :D

TheDarKnig

Ja si myslim, ze vlastny film by asi nemusel fungovat uplne najlepsie. A ked uz, tka urcite mu tam hodit nejake zaujimavejsie postavy. Napr. vidiet dalsieho Incredible Hulka by som nechcel. :D Ten film sa mi sice pacil, ale pre mna je to najslabsia marvelovka zo vsetkych proste. Pokial to Hulkovi sedi viac ked je clenom timu, je v pozadi a netiahne cely film sam, tak je to ok. Cize vidiet ho napr. v 2 ci 3 Strazcov by bolo uplne idealne. Pripadne ho vtesnat do Inhumans. Sice, to by mohlo fungovat povodne ked bola premiera Inhumans ako predposledny film 3. fazy. Teraz ked pojdu do kin az po Avengers 3 part II, tak si to netrufam nejako odhadnut. Ale pokial je to s tym koncom Hulka v Avengers 2 pravda, tak proste rad ho uvidim v timovke Strazcov. :D Ktovie, mozno tam nakoniec aj bude, hoci len na par minut alebo v nejakom kratkom cameu. :D Napokon, James Gunn dlho hovoril, ze Thanos v Strazcoch nebude a zrazu si sedim v kine a obrovske pekvapenie. :)

canucks333

Ano, prebrala datum premiery tretieho Thora. :) Kvoli nemu sa ostatne premiery filmov posunuli az na obe Avengers Infinity War.

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Guardians of the Galaxy: Planet Hulk by byl zajímavý nápad, jenže.. by to z Hulka udělalo menšího hrdinu a to tedy nechci. Vlastní film definitivně!

canucks333

canucks333 (hodnocení, recenze)

VojinRyan

Ja sa na dvojku teším a to aj napriek tomu že ma jdnotka neskutočne sklamala a dal som jej 3*. Dvojka yb však mala byť lepšia aj vďakaka filmom vo fáze II. ktoré postavy viac prehĺbili :) Je sa na čo tešiť :)

VojinRyan (hodnocení, recenze)

66pepo66

Doteraz si pamätám, ako bo úvodnom nástrele scenára, ktorý spravil Whedon, riaditeľ Marvelu Feig povedal, že už vtedy tam bolo sedem silných momentov, ktoré tam určite chce mať. A to mal scenár len pár stránok. Whedon má nápady a vie zaujať jednak dialógmi ale aj scénami. Veď si stačí spomenúť len na Hulk vs. Loki alebo Hulk vs. Thor. Určite sa bude na čo tešiť.

na příspěvěk reagoval canucks333

Avras.ell

Avras.ell (hodnocení, recenze)

ExSOLDIER

Ale to byl asi nějaký pracovní sestřih, že? Protože do konce února se ještě dělali dotáčky. Nebo to jsou tak rychlí?

66pepo66 (hodnocení, recenze)

Tych 160 minut beriem vsetkymi desiatimi! :D Len dufam, ze ak to tak naozaj bude, tak tma nebudu nejake zbytocne vpylnovacie pasaze "o nicom". Ked si spomeniem na tretieho Spider-Mana a ten jeho min. polhodinovy (nudny... :-/) uvod, tak tu sa tomu snad Whedon pocas celeho filmu vyvaruje.

na příspěvěk reagoval VojinRyan

Echelon1

Echelon1 (hodnocení, recenze)

Lateef

A? :-) Prvý diel má vyše 140, takže tých 20 min. naviac je akurát + keď rátame množstvo postáv, aby tam ešte len bolo dosť priestoru aj skrz dĺžku.

Desátému Rychle a zběsile ujel rozpočet

Desátému Rychle a zběsile ujel rozpočet

18.11.2022

Joss Whedon se vrací do televize

Joss Whedon se vrací do televize

15.07.2018

Režisér prvních dvou Avengers Joss Whedon se mezi geeky poprvé proslavil díky seriálu Buffy, přemožitelka upírů. Od té doby měla jeho kariéra jenom vzestupnou tendenci, jenže pak přišlo zklamání řady… (více)

Toby Kebell půjde po krku Vinu Dieselovi

Toby Kebell půjde po krku Vinu Dieselovi

28.06.2018

Akční komiks Bloodshot s Vinem Dieselem (Rychle a zběsile) v hlavní roli se pomalu přesouvá před kamery a nyní bylo konečně taky oznámeno obsazení hlavního záporáka. Postavu nelítostného Axe,… (více)

Black Panther velkolepě ovládl kina

Black Panther velkolepě ovládl kina

19.02.2018

Dlouho to vypadalo, že je značka pro blockbuster to nejdůležitější. Teď se však ukazuje, že je (minimálně) stejně důležitá i péče o ní. Kdybyste se před pár lety zeptali, jestli za první víkend utrží… (více)