Reklama

Reklama

Muži sobě

(seriál)
USA, (2012–2014), 10 h 30 min (Minutáž: 20–22 min)

Tvůrci:

Breckin Meyer

Hudba:

John Swihart

Hrají:

Danny Masterson, Michael Cassidy, Adam Busch, James Lesure, Meredith Hagner, J.K. Simmons, Amy Smart, Julian Morris, Stephanie Lemelin, Emily Baldoni (více)
(další profese)

Série(3) / Epizody(30)

Obsahy(1)

Neal, Tyler, Gibbs a Milo jsou kolegové z redakce jednoho časopisu, a taky kamarádi.Takže řeší všechno společně. (TV Nova)

Recenze (39)

Contti 

všechny recenze uživatele

No nemůžu odolat abych se nevyjádřil k tomu co jsem sledoval prvních 11 minut… a pak to vypnul. Tahle slátanina prahnoucí po věhlasu seriálů Přátelé a Jak jsem poznal vaší matku… je evidentní v tom, že se všemožně snaží být zábavná . Kropí nás co 5 vteřin kulometem umělého smíchu, tak že jsme měl pocit skaliska bičovaného rozběsněným příbojem. Kluci se snaží všemožně rozesmát diváka, tohle možná hltá americký sledovač mýdlových oper někde ze středozápadu. Ale co je moc, to je moc, a tohle to - Muži sobě - je jak připálené palačinky – nevoní to , nechutná to. ()

Hvezda1 

všechny recenze uživatele

Neuvěřitelně vtipný seriál, co věta, to perla. Parta čtyř kamarádů-spolupracovníků různých povah, řeší každodenní pracovní, osobní a milostné situace. Kultivovaně pojatý seriál bez vulgarit plný sarkastického humoru a vzájemných naschválů hlavních protagonistů se mi ani po několikerém shlédnutí neokoukal. Za mne jeden z nejvtipnějších seriálů, které znám. ()

Reklama

Yardie 

všechny recenze uživatele

Povedené! Dle ukázek jsem od toho čekal nějakou totální blbost plnou infantilního a trapného humoru, ale opak byl pravdou. Skvělá partička, kde každý má své místo a skvěle se vzájemně doplňují. Super hlášky, vše bez obalu, šílené až absurdní situace. Prostě pohodička. Člověk vypne a pekelně se pobaví. Velká spokojenost! Howgh! ()

Olík 

všechny recenze uživatele

Zpátky do studia, S tebou je mi líp, Dámy-nedámy, Parťáci, Rodinná válka, Ano, drahoušku....mám pokračovat? Kdo nepochopil, tak tohle je jenom takový malý nástřel seriálů, kterým se nedostalo potřebného času na denním světle a ten čas by si dle mého názoru rozhodně zasloužily. Muži sobě do tohoto zástupu rozhodně patří.........a dost možná na jednu z čelních pozic. Co přeci chcete více od 20minutového sit-comu? Jenom nenáročně pobavit.....nebo tedy alespoň já. Vím, že Breckin Meyer nepřichází s lékem na ALS, ale kdo chce něco převratného ať přepne na Filmový klub. Já mám tyhle firemní záležitosti rád (Všichni starostovy muži, Suterén, Kancl, Ted a spol.).....každý má svoji úlohu, svůj chakter, svoje místo na slunci a všichni dohromady udělají moc......udělají moc pro nenásilné, po pracovní zabaveníčko. Příjemné bylo opětovné setkání s Hydem ze "Sedmdesátek", kvitoval jsem stěžejnější part pro Jamese Lesura, rád poznal Adama Busche.....i ten hezounek Michael Cassidy mne bavil. Jak říkám, tohle je hodně zdařilá záležitost a jejích pouhých 30 dílů by se dalo nazval hříchem. ()

Pajky3 

všechny recenze uživatele

Hned na úvod rozhodně musím poděkovat za doporučení, protože tahle perla mi málem protekla mezi prsty. Nakonec si však ke mně cestu našla a já musím uznat, že se bavím na výsost dobře. Jeden z mála seriálů, kde jsem si ani nemusel moc zvykat a od začátku jsem se bavil. Kompletní čtveřice chlapíků neuvěřitelně hlásí. Já jsem nejvíc nadšenej z Mila, protože Danny Masterson je skvělej herec a jeho Hydea ze 70´s Show nelze nemít rád. Tady má sice trošku jinou roli (tolik nehulí), ale přesto pořád vládne. A skvěle ho doplňují jak Gibbs, tak i Tyler, jen Neal je trošku v pozadí, ale to vůbec nevadí. První sérii jsem shlédnul jako nic a těším se na další. A abych nezapomněl, tak hostující hvězdy jsou tu super - Amy Smart, Laura Prepon nebo Alexandra Breckenridge. 80 % *** I ve druhé sérii jsem spokojen, kadence vtipů nepolevuje. Postavy baví jako jen v málokterém seriálu. Milo, Gibbs, Tyler a Neal se rozhodně zapisují mezi moje nejoblíbenější seriálové partičky. Navíc jsem si uvědomil jednu zajímavou věc, není tady povinná gay postava, což je plus, protože to alespoň nabízí něco jiného. Opět pobavilo několik hvězdných hostů, i když tentokrát spíš pánové - Jason Lee, Ashton Kutcher nebo Benjamin McKenzie. Spolehlivě nejvíc vždy pobaví reunion jiných seriálů (70´show - Kutcher, Prepon; Las Vegas:Kasino - Marsha Thomason) 90 % *** Bohužel už poslední třetí série. Pořád jsem se bavil zhruba stejně jako předtím. Neseděl mi sice nový šéf Myron (David Krumholtz), ale zase se mi líbila nová ženská postava Jude (Kelen Colerman), i tak je škoda, že odešla Amy. Těšil jsem se na nějaké další shledání ze Sedmdesátek, ale bohužel. Aspoň přišlo jedno z Kasina (Molly Sims). 80 % U seriálu jsem se pobavil opravdu dobře. Samozřejmě díky postavám a humoru bude tento seriál sedět více pánské části publika, ale rozhodně stojí za podívání. Jen málokdy se směju u seriálu nahlas, ale Men at Work se to několikrát podařilo. Nic jsem nečekal, ale dostal jsem nenápadnou pecku, která měla vlastně jedinou velkou chybu, pouhých 30 epizod... ()

Galerie (425)

Zajímavosti (1)

  • Breckin Meyer v souvislosti s otázkou, proč napsal scénář, poznamenal: "Jen jsem chtěl něco napsat, abych se zasmál. Nepsal jsem s žádným záměrem, že to bude seriál, nebo že ho někomu prodám. Chtěl jsem psát něco dlouhodobějšího, a tak jsem si sedl a vzpomněl si na různé zábavné věci, které se mi v životě staly." (Cheeker)

Reklama

Reklama