USA, (2012–2020), 119 h 44 min (Minutáž: 41–44 min)

Stephen Amell, Katie Cassidy, David Ramsey, Emily Bett Rickards, Willa Holland, Paul Blackthorne, Colton Haynes, Grant Gustin, Celina Jade, John Barrowman (více)

Spravedlnost nikdy nemine svůj cíl! V adaptaci komiksové předlohy z dílny DC Comics před dnešním divákem znovu ožívá další kultovní kontroverzní hrdina. Miliardář Oliver Queen se po pěti letech trosečnického života na opuštěném ostrově vrací domů do Starling City se záhadným posláním a nebývalou schopností zabíjet a jako lučištník v tmavé zbojnické kápi vyhlašuje válku zločinu. Je odhodlaný napravovat křivdy, které napáchal jeho otec a bránit město proti všem, kdo by mu chtěli škodit. Jeho tažení ale komplikují temná rodinná tajemství, netušené spojení nejlepšího přítele se zlem a žena, již miluje, ale kterou už kdysi zradil. Oliverova cesta z mučivé ostrovní izolace až k přízračnému městskému hrdinovi, to je velkolepé dobrodružství a doslova trefa do černého - ve 23 epizodách na 5 discích! (Magic Box)

Diskuze

Denn

Denn (hodnocení, recenze)

LizianShaw

Sorry, ale tohle jsou argumenty typu: "A jojo a opovaž se říct něco jinýho, protože nemáš pravdu."

-_-

erased

erased (hodnocení, recenze)

LizianShaw

Bacha na to, co píšeš. Jestli si toto někdy přečte Drtikol, rázem tu budeme mít další přednášku na téma ego je omyl. To už  i ta slovní přestřelka o epických sračkách byla lepší :D

Terepin

Terepin (hodnocení, recenze)

michald99

Pretože pre hlupákov je inteligentný prejav len biely šum a tak sa zmôžu len na patetický útok, keďže ich zakrpatelí mozog nie schopný vyprodukovať nič lepšie.

LizianShaw

Poté, co jsem se prokousal tvojí špatnou gramatikou a hromadou argumentačních klamů, ke kterých se snižují podobně nevyspělé osoby svého formátu, ti musím říct, že použití vulgarismů neznamená, že někdo potupuje diskuze, naopak je to o dost lepší způsob, jak jí obohatit, než naspammovat sem linky na všemožný spoilery se slovy: "Och, doufám, že uvidím tohohle a tamtoho v sedmé sérii."... jako by nestačilo, že to samý dělá celý Arrow štáb.

Už je ubohé, jak se furt opakuješ, jsem ale rád, že ti slovo "sračka" tak přirostlo k srdci. Ohrané? To říkáš ty? Jediný argument, který jsi zatím předvedl bylo opakované ptaní se, jestli vím, co je tohle a tamto, následné nazývání něčeho "epické" a "vtipné"... to není argument.

Ano, to že někdo řekne, že seriál nebo epizoda, či scéna je trapná a ten druhý se ho snaží přesvědčit, že ne a vyvine se z toho výměna názorů, které odhalují jak silné, tak slabé stránky předmětu, tak to je diskuze, klidně si najdi definici na internetu, pokud nechápeš ani významy základních českých slov.

Ja pokud narazim na nejakou sracku, tak od ni rychle odstoupim, u tebe je to zda se jine. Opět se opakuješ.

Narozdíl od tebe, dovolím si říct, že umím argumentovat a pro tvojí informaci, argument je celý jeden příspěvek, ne pouze věta vytrhnutá z kontextu, to je zase fundamentalismus, rozdíl mezi mnou a tebou je, že ať vezmu tvůj příspěvek jako celek nebo pouze vytrhnu větu, tak nedávají smysl a je to obecně kýbl zvratků. Nechal jsem tuhle konverzaci posoudit dvěma lidmi, oba s dobrou schopností argumentovat a oba řekli, že tvoje příspěvky nejsou argumenty, jen hromada SRAČEK... doufám, že jsem tě potěšil použitím slova, které se ti tak líbí.

na příspěvěk reagoval FaceMan

Camulator

Camulator (hodnocení, recenze)

Výklad slova "epic" je takový hodně subjektivní. Někomu stačí The CW low budget, někdo má holt troška vyšší nároky. A pak je tu třetí možnost, že s tím slovem vykládající osoba zcela zbytečně plýtvá.

na příspěvěk reagoval michald99, LizianShaw

LizianShaw (hodnocení, recenze)

Takze se omlouvam, ostatnim uzivatelum, za "spamming" diskuze, mozna to bylo zabavnejsi nez BF4, ale jedine co z toho vzeslo je " rovnice  " Professor Zoom = Prima Zoom...

LizianShaw (hodnocení, recenze)

Nic jenomze slovo "sracka" se najde v polovine tvych prispevku. Myslim si ze by slo recenzovat filmy/serialy lepe. Tam "kde vtip neni". Timhle tu porad narazim na Professora Zooma a Primu Zoom. To bys mohl/mel vedet. Muzes mi vysvetlit rozdily, pokud to nebylo mineno jako "vtip"? Vis kdo to je Professor Zoom (Napoveda, neni to profesor), a vic co je Prima Zoom?

" A pokud koukani na spatny serialy, nici zdravi, divim se ze jsi jeste nazivu". Nazvu to " definice spatneho serialu", a to je ze neni...Kazdej ma svuj spatny serial, ja miluju vsechny serialy, co sleduju...U tebe si zas tak nejsem jisty, diky slovu sracka ktere, se u tebe vyskytuje snad pomilionty. Je to ohrane, ale pravda na ntou: 100 lidi, 100 chuti (ne sracek - vsuvka).

Pokud jsou zajimavou vymenou nazoru, dva prispevky, rikajici ze epizoda byla sracka (mile), nebo to ze mela epizoda maly kiks v realite, mi neprijde jako zajimava. Alespon me ne. Ano dva lidi se shodnou, a oba pouzijou stejny vulgarismus - epicke.

Ja pokud narazim na nejakou sracku, tak od ni rychle odstoupim, u tebe je to zda se jine. Soucitit se mnou nemusis, spis naopak.

Neumis argumentovat...:) Cituji (tebe): "Na otázku pročpak asi, je odpověď "Protože to bude sračka"...

To je argument? Nemyslim si.

LizianShaw

"Sleduju srackoidního Arrowa, jenom proto, abych si z něj utahoval" Otresna nebo az trapne vtipna veta? :) Zajímavý, jak neumíš argumentovat a tak se snažíš to vykompenzovat tím, že urážíš obsah mých vět, které opakovaně pokládáš za vtipné, tam, kde vtip není, ani se nesnažil být.
Věnuji se něčemu jinačímu, než koukání na Arrowa, a pokud koukání na špatný seriály ničí zdraví, tak se divím, že jsi ještě naživu, naopak se dívám na Arrowa proto, abych pak mohl diskutovat s lidma právě v této diskuzi, mezi kterými se najde hodně fajn lidí, kteří dokáží uznat v Arrowovi chyby, i když ho maj rádi a nebo dokáží dobře argumentovat proti mě, aniž by mě museli urážet a vytvoří se z toho, podle mě, zajímavá výměna názorů.
To, že se mi Arrow v poslední době nelíbí neznamená, že okamžitě půjdu vyhledávat podobný píčoviny a koukat na ně taky, pokud to děláš ty, máš můj soucit. Pokud budu chtít hledat klišé, efekty a cliffhangery v Babovřeskách, tak půjdu do diskuze k Babovřeskám, ne k Arrowovi.
Potupovat diskuze? To si sebral kde?

LizianShaw (hodnocení, recenze)

Jestli nechapes proc taham do diskuze Vsechnoparty s Karlem Sipem, tak nechapu proc sem tahas Primu Zoom.  Nebo dlouhe diskuze o Battlefieldu.

"Sleduju srackoidniho Arrowa, jenom proto abych si z nej utahoval." Otresna nebo az trapne vtipna veta? :) Misto abys jsi se venoval, necemu jinemu, pro tve zdravi lepsimu (nemineno jako urazka, ale obvykle je mi pri srackach spatne), uzivani si zivota, nebo pro csfd nejlepsiho - tj sledovani jineho boziho serialu (napr. Temny Pripad), tak se koukas na Arrowa, takzv. sracku, jenom proto abys ho ponizoval? Asi se fakt nudis. A proc to nazyvas srackou, kdyz te jeho sledovani tak bavi?

Proc se kazdy ctvrtek nepodivas na lepsi Babovresky? Mohli bychom zkusit, najit co nejvice klise, efektu a cliffhangeru? Potupovat diskuze? "Slysel jsem ze se pripravuje ctyrka, ohromne se tesim! A Sharknado s Davidem Hashelhoffem? To je definice epicnosti."

LizianShaw

Lame vtip je... co přesně? Já se totiž nesnažil vtipkovat... Všechnopárty s Karlem Šípem je v jinačí čas než sračkoidní (netřeba používat uvozovky) Arrow , takže v pohodě stíhám obojí, na Arrowa se koukám jenom proto, že to je věc, z které si jde skvěle utahovat, i když si nejsem jistej, proč vlastně zatahuješ do diskuze Všechnopárty a co je za argument "střílení z luku"?

LizianShaw (hodnocení, recenze)

Lame vtip, proc se radsi misto koukani na " srackoidniho"  Arrowa nedivas na Vsechnoparty s Karlem Sipem? Skvely komik, jsem si jisty, ze umi "perfektne strilet z luku."

LizianShaw

Na otázku pročpak asi je stále odpověď "Protože to bude sračka" a čirou náhodou ano, seriál Flash sleduji, jen se mi nechce stahovat další epizody toho CW výblitku. 2) Professor Zoom je 10000x lepsi nez Ras Al Ghul anebo Bude to hodně věcí, ale nic tak dobrýho jako epic to nebude či Ale bude to epic :), záleží podle toho, kterou poslední větu chceš 3) bohužel mám ponětí o tom, kdo je Firestorm, viděl jsem ty jeho trapný plamenný efekty, což je další věc, kvůli který už se mi na Flashe nechce dívat + nic, co má spojitost s Arrowem (od konce jeho 1. série) nebylo epic a to, co jsem viděl z Flashe mělo k epic taky hodně daleko. A radši budu koukat na Primu Zoom než na Professora Zoom.

LizianShaw (hodnocení, recenze)

Na otazku Procpak asi je jednoducha odpoved.....protoze serial Flash nesledujes... 2) Zopakuj si posledni vetu... 3. Epic protoze tam bude i Firestorm, coz je postava o ktere nemas zdani...(3 vs. 1), + to je prelude, k finale Flashe, a jakypak byl prelude k Arrowovi? Epic. Professor Zoom je 10000x lepsi nez Ras Al Ghul.

Nejstahovanější seriály za rok 2020

Nejstahovanější seriály za rok 2020

06.01.2021

Green Lantern dostane seriál

Green Lantern dostane seriál

30.10.2019

Chystaná služba HBO Max odhalila svůj budoucí obsah a mezi novinkami se teď čerstvě objevil taky připravovaný projekt od DC, hraný Green Lantern. Seriál povede producent Greg Berlanti, který… (více)

Hvězdy Smallville míří do Arrowverse

Hvězdy Smallville míří do Arrowverse