Reklama

Reklama

Arrow

(seriál)
Trailer 4
USA, (2012–2020), 119 h 44 min (Minutáž: 41–44 min)

Hrají:

Stephen Amell, Katie Cassidy, David Ramsey, Emily Bett Rickards, Willa Holland, Paul Blackthorne, Colton Haynes, Grant Gustin, Celina Jade, John Barrowman (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(8) / Epizody(170)

Spravedlnost nikdy nemine svůj cíl! V adaptaci komiksové předlohy z dílny DC Comics před dnešním divákem znovu ožívá další kultovní kontroverzní hrdina. Miliardář Oliver Queen se po pěti letech trosečnického života na opuštěném ostrově vrací domů do Starling City se záhadným posláním a nebývalou schopností zabíjet a jako lučištník v tmavé zbojnické kápi vyhlašuje válku zločinu. Je odhodlaný napravovat křivdy, které napáchal jeho otec a bránit město proti všem, kdo by mu chtěli škodit. Jeho tažení ale komplikují temná rodinná tajemství, netušené spojení nejlepšího přítele se zlem a žena, již miluje, ale kterou už kdysi zradil. Oliverova cesta z mučivé ostrovní izolace až k přízračnému městskému hrdinovi, to je velkolepé dobrodružství a doslova trefa do černého - ve 23 epizodách na 5 discích! (Magic Box)

(více)

Diskuze

Yangus

Yangus (hodnocení, recenze)

Já jen reagoval na téma. A úplně jedno mu to asi taky nebylo když si tu paruku bral :-)

na příspěvěk reagoval dragon94

martinbucek

martinbucek (hodnocení, recenze)

Narcis , Yangus

preboha, kazdemu je u riti, ake ma vlasy a nikto sa nad tym nepozastaval kde sa striha, kazdeho zaujimalo, ze prezil a co robil na ostrove, on si nepotreboval robit alibi, ze vcera som bol u tepleho kadernika v auparku, cestou z ostrova, kludne si to overte, to nikoho nezaujima

Narcis

Narcis (hodnocení, recenze)

martinbucek

to měl být jen takovej fór - hned na začátku prvního dílu po vyzvednutí z ostrova měl hned krátký vlasy na ježka - viz plakáty, takže ho někdo musel ostříhat - on i bez té paruky měl ty vlasy docela dlouhý, tak myslím že někomu muselo být divný,  že když dorazil měl dlouhý vlasy (paruka) a pak si ji asi sundal, když ho někdo stříhal ...

na příspěvěk reagoval martinbucek

Narcis

Narcis (hodnocení, recenze)

A já si zase myslím, že se jim na poslední chvíli přece jen povedlo zprovoznit to letadlo a zachránit se, takže to odnesl jen Malcolm a kdoví jestli ... jinak to navázání ostrovní linky na začátek seriálu bylo jednoduše bezchybné ... kromě teda té paruky - někdo, kdo ho pak stříhal se musel divit :-)

na příspěvěk reagoval martinbucek

Yangus

Yangus (hodnocení, recenze)

Napadla mě jedna teorie. Na poslední chvíli přiběhne Flash, kterého někdo upozornil a všechny zachrání. :-D

na příspěvěk reagoval Akira777

Yangus

Yangus (hodnocení, recenze)

To byl tedy konec. Zajímalo by mě taky kdo zemřel, pokud vůbec někdo...

Spiker01

Spiker01 (hodnocení, recenze)

John Barrowman sice oznámil, že se v nadcházející sezóně neobjeví v žádném CW seriálu, ale nemusí to znamenat, že jeho postava zemřela, ale že se objeví až třeba příští rok. Nebo se to dá vyložit i tak, že nechtěl spoilerovat svoji smrt, tak zdůraznil jen tu následující sezónu. Já ale myslím, že mrtvý není, to by bylo moc prvoplánové.

Stanelo

Stanelo (hodnocení, recenze)

Podle mně rozhodně musel někdo zemřít. Protože tvůrci říkali, že se 6. série ponese v duchu nového odkazu. A komu chce jako co odkazovat? Malcolmovi asi těžko.

na příspěvěk reagoval martinbucek

starpep

starpep (hodnocení, recenze)

Rozhodně zemřel Merlyn, jelikož na Twitteru nebo kaj psal, že už se bohužel neobjeví v žádném seriálu :)

Cech

Cech (hodnocení, recenze)

martinbucek

Podle mě zemře Slade, protože od té doby, co Warneři dělají solo filmy (Man of Steel, BvS, SS, atd.), tak pomalu v seriálu umírají postavy, které budou ve filmech. Odpráskli Deadshoota, vedoucí Argusu, Harley ani neukázali a Deathstroke je podle mě další na řadě a Cap Boomerang taky. Doufám, že to přežila Thalia a že bude mít ještě velkou roli v další sérii. Mé přání, aby zařval Curtis se asi nesplní...

martinbucek

martinbucek (hodnocení, recenze)

...........spoiler                                              co myslite, umrel vobec niekto?

na příspěvěk reagoval Cech

LizianShaw

LizianShaw (hodnocení, recenze)

S.molonova

Vadit to nebude, ledatak crossover epizody můžou mást, ale všechno co se stalo v epizodách jinde, ti vysvětlí na začátku epizody.

S.molonova

S.molonova (hodnocení, recenze)

Ak budem pozerat iba ARROWA a Flasha Supergirl Legends of tomorrow vynecham..nebude to vadit? Tie postavy ma vobec nelakaju

na příspěvěk reagoval LizianShaw

LizianShaw

LizianShaw (hodnocení, recenze)

Herec Malcolma potvrdil, že se v nadcházejících sérii nevrátí.

Já doufám, že Boomerang přežil (mám ho radši i než filmového).

Cech

Cech (hodnocení, recenze)

Skvělé finále. Mnohem lepší, než měl The Flash. Doufám, že tvůrci konečně pochopili, že temná atmosféra tomuto seriálu sluší více, než nějaké srandičky typu 4. řada. I když i tato řada měla svoje mouchy, řadí se k těm lepším. 

Druhá série jasně vede, první série následuje a hned za ní je tato pátá. Třetí, no.... ok. Ale na čtvrtou slátaninu rychle zapomenout a pokračovat v dobře rozjeté linii.

Doufám, že se Slade vrátí na celou další sérii. A Malcolm? Věří snad někdo, že zemřel? :D Ten je nesmrtelný.

LizianShaw

LizianShaw (hodnocení, recenze)

Tak finále bylo vydařené, Slade konečně dostal vykoupení. U těch flashbacků mi připadalo divné, že měl jen tak přichystanou paruku...ale jinak super konec.

Doufám, že Merlyn nezemřel, ikdyž to tak vypadá.

na příspěvěk reagoval Terepin

Související novinky

Nejstahovanější seriály za rok 2020

Nejstahovanější seriály za rok 2020

06.01.2021

Jako každoročně vydává server TorrentFreak analýzu nejstahovanějších seriálů za uplynulých dvanáct měsíců. Po takřka dekádě, kdy tento žebříček se všemi svými nelegálními staženími doslova dominovala… (více)

Green Lantern dostane seriál

Green Lantern dostane seriál

30.10.2019

Chystaná služba HBO Max odhalila svůj budoucí obsah a mezi novinkami se teď čerstvě objevil taky připravovaný projekt od DC, hraný Green Lantern. Seriál povede producent Greg Berlanti, který… (více)

Hvězdy Smallville míří do Arrowverse

Hvězdy Smallville míří do Arrowverse

22.09.2019

Seriálový Smallville byl ve své době tak trochu napřed co se práce s komiksovými předlohami týče. Od té doby, co však stanice CW rozjela svůj vlastní komiksový vesmír Arrowverse, čítající seriály… (více)

Legendární hlas Batmana nasadí kápi

Legendární hlas Batmana nasadí kápi

06.08.2019

Kevin Conroy (Batman Beyond, Liga spravedlivých: Zánik), herec a dabér, který namluvil postavu Batmana ve většině jeho animovaných dobrodružstvích, konečně dostane příležitost zahrát si postavu v… (více)

Reklama

Reklama