Newyorský policista a jeho manželka kadeřnice se na dlouho očekávané cestě do Evropy neobratně snaží vyřešit nepochopitelnou vraždu na palubě miliardářské jachty. (Netflix)

marrrrian

Sandler vo zvyčajnej polohe. Zvyčajne to funguje, ale tentokrát to nestačí. Slovné narážky, taký sandlerovský trademark, nemajú žiadnu šťavu a film sa aj tak snaží ich žmýkať od začiatku do konca. Únavné sledovať. Stále ale možno konštatovať, že táto polovina ústrednej dvojice predviedla štandardný výkon. Potom je tu Anistonátor, ktorá sa pohybuje a vlastne aj vyzerá ako nejaký kyborg. Jej postava pôsobí silene a je neskutočne otravná. Nezvláda sekundovať nikomu, s kým sa práve nachádza na scéne. No a zápletka filmu? Nič prevratné, má to v sebe taký ten element, že človek môže vypnúť a stratiť pri tom poldruha hodiny svojho života, ale ja to neodporúčam. Sú aj lepšie zlé filmy, ktoré by za to stáli viac. ()

Matt_Farrell

Skvelá komédia. Monte Carlo, preteky, jachty, vraždy, proste bláznivá komédia ako sa patrí. Jennifer a Adam si skvele rozumejú. Väčšinou je Adam Sandler ťahačom vo svojich filmoch, ale tu sa nemusí ani snažiť, Jennifer sa chytila hneď od začiatku. Nechýbajú ani akčné scény, hlavne tá naháňačka na autách. A tiež treba pochváliť, že Jennifer má na svoj vek perfektnú postavu. ()

Camel91

A mě se to celkem i líbilo.. Adam a Jeniffer jsou dobrá dvojice a baví mě..Přijde mi, že se netlačí až tolik na pilu což je dobře,v poslední době jsem měl pocit, že ve filmech se Sandlerem je ten vtip kýčovitý, ohraný, nechutný a trapný. Sandler je můj oblíbenec ale spíš starší tvorba, vše od r. 2011 nahoru už nic moc.. Tohle ovšem po dlouhé době mě nijak neštvalo.. ()

Pythonator

Škoda, že to nespadá mezi tradiční úchylný styl Sandlerovek. Dost dobře jsem jeho morousovitou postavu nepochopil. Být to klasický Sandler, bylo by to o dost zábavnější. Gemma Arterton je jako vždy naprosto božská a trčící bradavky pod trikem Anistonovic padesátky jsou též zajímavé. Asi i zajímavější než celý ten film. Ale tak zápletkou to jako pocta klasickým detektivkám bylo velmi dobré a rozhodně to neurazí. ()

Annaroz

Chvílemi mi bylo herců až líto, že hrají v takové blbovině. A svými výkony se slabému scénáři vyrovnali. ()

mokki5

Poslední dobrý film s Adamem. Zásluhu na tom má ale hvězdná sestava okolo něj, jinak by se jednalo opět o další trapnou komedii kterých on už točí celkem hodně ()

Chlo0opek

Adam v roli Spitze vypadá s knírem naprosto otřesně. Pravděpodobně to bude nějaká nápodoba nějakého slavného detektiva, ale zde to prostě vůbec nefunguje a celkově to film dost sráží. Ona to vlastně není ani komedie, ani detektivka. V titulcích byl vlastník kopírovacích práv Netflix - a tohle byl film jak pro něj dělanej. Slavní herci, přepych hraje velkou roli, hezké záběry na přírodní scenérie, příběh, který teda na 1. pohled vypadá sice propracovaně, leč nejde nijak do hloubky, místyje až hloupej, trapnej; zkrátka vše, co dnešní konzumní společnost vyžaduje a nějakou tu plytkost příběhu už ani nevnímá. V podstatě film, jak z regálu supermarketu. Lepší 2*. ()

Naby

Chvilkama vtipne, chvilkama prilis predvidatelne. Na to jake to melo obsazeni to bylo dost prehravane. Naopak zajimave byly ty mista, jachty, a jine zazobanosti. Celkem 3,3* ()

Karbos

Dlouho jsem se shlédnutí vyhýbal ale nakonec si to z nouze pustil a hle, nebylo to tak zlé jak se dalo čekat, je to takový přihlouplý ale mile :) Humor mi docela sedl a ani trapnosti tam nebylo zase tolik. Celkem solidní oddechová parodie na detektivky. *** *IDEOLOGICKÉ ZAMĚŘENÍ: 2/10 MÍRA ZÁVADOVOSTI: 2/10 viz profil ()

DavidDizzer

Myslím si, že je tento film zbytečně podhodnocen. Zase tak strašný nebyl. Jde přeci primárně o komedii, tedy černou komedii, takže bych se nad některými situacemi tolik nepozastavoval. Trochu mi to sice přišlo jako kombinace několika filmů o záhadné vraždě, jako je vražda v orient expressu, na nože a podobně a děj ač se zdál být ok, občas mi přišel mnohdy méně vyplněný, málo rozvinutý, strohý. Mnohdy i poměrně dost předvídatelný a někdy i přehnaně extremistický. Každopádně tato herecká dvojice umí spolu před kamerou vytvořit super atmosféru a herecky jsou sehraní. Na dramatické role se hodí více Jennifer než Adam, a po komediální stránce se oba navzájem doplňují. Více a detaily z filmu prozrazovat netřeba, stejně tak detailnější charakteristika. Podívejte se sami. Jelikož je film zbytečně podhodnocen, a normálně bych dal 65 %, díky tomu dávám 4*. ()

Gamine

Nenáročná, možná až primitivní detektivní parodie, pozornost drželo místy opulentní prostředí a akční scény.. závěrečná honička v autech byla docela zábavná. Z postav mě bavil Mahárádža a francouzský detektiv ()

Dandirion

Sandler se tou blbostí plouží jak babí léto podzimem, mluví jak v polospánku, a celý se to táhne jak sopl. Pouštěl jsem si to v nejaký sebemrskačský náladě a dle očekávání je to k uzoufání nudná hovadina. ()

Rastamania

Jedna věc by mě teda zajímala - kdo sakra může vynakládat energii, čas, peníze a vůbec byť i jen myšlenku na něco tak neskutečně debilního a to snad ve všech možných směrech.. Jedinýho Sandlera bych snad pochopil, to je herec přesně takových filmů.. ale všechny ostatní, včetně toho nejposlednějšího komparzisty, bych nakopal do prdele zepředu za zpronevěření vlastní duše a ztrátu jedné hodiny mého času + dalších deseti minut kvůli nutnosti reagovat na ten paskvil ve snaze zabránit dalšímu šíření a spadnutí nicnetušících diváků do stejné žumpy, jako já.  2* za trošku lepší zábavu, než cokoli co běží v TV - tedy reklamy, corona, válka, ekonomická krize ruku v ruce s enormními výdělky třeba ropných společností. Nebo plynových.  Hele vlastně to bylo supéér ☠ ()

Milo384

Klasický film se Sandlerem a Aniston na Netflixu. Jen zde se řeší vražda, takže něco jako parodie na Poirota. Komediální stránka nic moc, detektivka a rozuzlení také nic moc, ale vše dohromady docela funguje na průměr. Takže 2-3* ()

maro0902

no konečne cool film po velmi dlhej dobe so sandlerom kde nefičia trápne vtipy a nudne dialogy,ktoré sú povestné v sandlerových filmoch...u mňa jednoznačne plnka.bavil som sa celý film. ()

Julia Roberts a Jennifer Aniston si vymění těla

Julia Roberts a Jennifer Aniston si vymění těla

30.01.2023

Režisér povedené romantické komedie Palm Springs Max Barbakow našel svůj příští projekt. Letos se dočkáme jeho nové komedie Brothers s Joshem Brolinem, Brendanem Fraserem a Peterem Dinklagem, nově si… (více)

Netflix nabídne obsah zdarma

Netflix nabídne obsah zdarma

01.09.2020

Dva papežové, V pasti, první epizoda Stranger Things nebo komedie Vražda na jachtě – tyto a dalších několik titulů budou čerstvě na Netflixu dostupné všem lidem bez ohledu na to, jestli platí… (více)

Akční thriller Vyproštění dostane dvojku

Akční thriller Vyproštění dostane dvojku

06.05.2020

Netflix si oficiálně objednal pokračování k akčnímu thrilleru Vyproštění s Chrisem Hemsworthem (Thor: Ragnarok) v hlavní roli. Snímek předstihl ve sledovanosti všechny nejzásadnější snímky… (více)

Sandler prodloužil s Netflixem

Sandler prodloužil s Netflixem

01.02.2020

2 miliardy hodin. Tolik času lidé strávili s filmy Adama Sandlera na Netflixu od premiéry The Ridiculous 6. Nejpopulárnějším z jeho snímků na streamovací službě byla jednoznačně komedie Murder… (více)