Go On

USA, (2012–2013), 8 h 4 min (Minutáž: 22 min)

Scott Silveri

John Swihart

Matthew Perry, Laura Benanti, Julie White, Suzy Nakamura, Brett Gelman, John Cho, Sarah Baker, Tonita Castro, Tyler James Williams, Bill Cobbs, Allison Miller (více)

Nevychovaný, ale okouzlující sportovní hlasatel se snaží překonat životní ztrátu a najde útěchu u členů skupinové terapie, kam musí docházet. (prokda)

ABLABLABLA

Po 4. episodě zatím 3*, ale vidím to tak, že by se mohlo i zvyšovat. Matthew Perry už nám zestárnul, ale stále dokazuje, že je králem seriálového humoru jako ve Friends. Ostatní herci a postavy už jsou vcelku vykreslené, ale až na Anne (hraje Julie White) a Owena (hraje T.J.Williams) mě nikdo moc nezaujal, ani jejich vedoucí sezení. Vcelku zajímavá postava ale bude i Carrie (hraje Allison Miller) - Ryanova sekretářka, avšak zatím nedostala moc prostoru. Takže sleduju dál a uvidí se. 7.3.2013: Za námi je 18. díl a stále mě to baví a dokonce více než na začátku, proto zvyšuju na 4*. 27. 3. 2013 - 20. díl: Zmínka o Suits!! :). ()

Spooner

Tahle loňská novinka mi bude v příští seriálové sezóně chybět nejvíc. Sympatické postavy na každém rohu, hvězda Přátel stále ve výtečné formě a dobře napsaný scénář, který se nebojí černého humoru a ani řady dojemných situací. Dohromady to pak funguje až překvapivě dobře. Ano, pár chybiček a slabších epizod by se našlo, ale i tak šlo o jediného svěžího zábavného nováčka, jenž dokázal pobavit více, než řada jeho zajetých konkurentů. Škoda, že ani tento seriálový pokus Perrymu nevyšel, jelikož stále dokáže utáhnout vlastní projekt a ze staré přátelské party je rozhodně ten nejtalentovanější. Na to ale bohužel asi diváci neslyší. P.S.: Ryanovu cute sekretářku Carrie chci domů! A to hned! ()

Coleator

Pokud jste měli rádi Přátele (příp. si vás Matthew Perry získal nějakou jinou rolí), bude se vám pravděpodobně líbit i Go On. Ryan King je role, která mu byla šitá na míru (Byl by to vůbec King, kdyby Matthew nefandil LA? :)). I když některé postavy ze skupiny jsou slabší (Danny, Sonia), postupem času si z této skupiny do seznamu těch oblíbených určitě pár lidí přihodíte (třeba Mr. K je každým dílem lepší)... ()

Pirabin

PO PILOTU: Zatím se mi to moc líbí, krásně hořkosladký. Povedenej humor, kterej netlačí na pilu po pilutu 5of5. PO PĚTI DÍLECH: Okey, po pěti dílech to šlo fakt dolů. Blbej scénář naprosto nezvládající emoční scény, což dělá nefunkční i humor, protože základní premisa je o lidech co se vypořádávají ze strátou, jako je smrt nebo nemoc. Díky tomu mají úžasnej prostor pro reálný situace, který by divákovi pomohli se v postavách najít, což seriál absolutně ignoruje, a vezme kupříkladu ženu, které umřeli manžel a syn a udělá z ní komickou postavu. Pokud teď hned vyhodí scénáristu a vezmou někoho kdo umí zvládat emoční scény a dá tomu trochu realističnosti a přitom zachová humor (na což je potřeba dobrej scénárista) byl bych ochoten tomu dát ještě šance, ale v současném stavu věcí ne. Extrémně promarněná šance na skvělej seroš. ()

papaJA21

Rozhodně lepší než Mr. Sunshine, ale stále stejný scénář. Je to neustále opakování a využívání postavy Chandlera z přátel. Doufám, že se Perry nakonec přes tuto postavu přenese. Mnohem více mu slušela postava Matta ve Studio 60, což byl jeho životní výkon a v této dramatické roli mu to vyloženě sedlo. Věřím, že Perryho čas ještě přijde a zazáří. ()

• Jméno hlavní postavy Ryan (Matthew Perry) pochází z gaelsko-irského slova znamenající král, což je zároveň i Ryanovo příjmení King, tedy král. (filmsim)

Zemřel herec Matthew Perry

Zemřel herec Matthew Perry

29.10.2023

Americký server TMZ přišel v noci s mimořádně tragickou zprávou – americký herec Matthew Perry byl nalezen ve svém domě mrtvý. 54letá hvězda Přátel, Studia 60 nebo Můj soused zabiják se zřejmě… (více)