Reklama

Reklama

Amazing Spider-Man 2

  • USA The Amazing Spider-Man 2 (více)
Trailer 3
USA, 2014, 142 min (Special Edition: 165 min)

Být Spider-Manem (Andrew Garfield) je skvělé. Peter Parker nezná úžasnější pocit než se prohánět mezi mrakodrapy, být skutečným hrdinou a trávit čas s Gwen (Emma Stone). Být Spider-Manem ale má také svou cenu: jedině Spider-Man je schopen ochránit ostatní Newyorčany před pozoruhodnými padouchy, kteří město ohrožují. Když se na scéně objevuje Electro (Jamie Foxx), je Peter nucen čelit nepříteli, který je mnohem silnější než on sám. A když se vrací i jeho starý přítel Harry Osborn (Dane DeHaan), uvědomuje si Peter, že všechny jeho nepřátele něco spojuje: společnost OsCorp. (Falcon)

(více)

Diskuze

GigaPudding

GigaPudding (hodnocení, recenze)

Prometheus69

dobrý, vhodný a normální spíďa pro raimiho spidermana

tohle ale má být opravdovej spiderman :)

 

a holčičí spiderman taky existoval :)

Peter7

Peter7 (hodnocení, recenze)

Prometheus69

Zase hazarduju, ale co..... Tobi je skvělej herec to uznávám, ale špatnej spider-man! Ani ti neberu tvůj názor na Garfilda, ale můžeš to přestat prosím řešit, já tě vážně prosím. Bože, nikdy jsem si nemyslel, že mě může troll takhle šíleně vytáčet.  A kecy odledně DeHanova účesu, co to je za stížnost??? Vždyť je to dobrej herec, např. v kronice odvedl úžasnou práci. A to přirovnání ke stmívání?? Ty jsi jeden z těch co se vezou na vlně modního hate co? Ne víš ty co, ještě jednou tě prosím, přestaň tu cokoli komentovat, tahle diskuse úplně ztratila úroveň po co si se zapojil!

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

GigaPudding

Asi jen můj názor.... Ale co bylo špatné na Tobim?

Ve dvojce docela zazářil.... že 3 a její případné pokračování už potopili sami tvůrci několika nešťastnými rozhodnutí... Dobře beru, že bylo asi nutné přikročit k restartu velmi razantní formou... Ale to nic nemění na Faktu že Tobby byl dobrý, vhodný a především normální Spíďa.

Kterému Garfield nesahá ani po kotníky.

Co víc, celí to svým podivným retardovaným chováním hrdiny dvou tváří (mezi kterými právě nevidím moc ten rozdíl... jako že jeden má na hlavě kuklu a ten druhý debilní tiky)  ten Restart hodně schazuje. Aby ještě nevznikl Restart Restartu.... z hlavní dívčí rolí tentokrát.... B)

na příspěvěk reagoval Peter7, GigaPudding

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Blackhand47

Mimo jiné, jeden ze Spidovo nepřítel se jmenuje Shriek... a oplývá právě touto vlastností.. no aby jsi se ještě nedivil. B)

 

Mě nevadí jeho hlas... ale všechno okolo, V podstatě mezi Garfieldem (cože? On se tak vážně jmenuje? X)) a Bobrem nevidím moc velký rozdíl... možná pocházejí z jednoho vrhnu. B)

na příspěvěk reagoval Blackhand47

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

GigaPudding

čumí a chová se jako idiot aby to bylo výstižné... :)

Nevadí mi Jak se petter chová, ale kdo ho hraje... Tohle není stmívání v pavučinách kurva.!

Navíc je to takový ten typ na na sežer botu!

 

Nebo se snad mýlím?

Tento herec naprosto kazí zbytek zájmu který jsem ještě k SM2 měl...

A o to že je ještě horší než v jedničce.

nechápu kam tímhle Webb miří?

Asi budu fandit ELEKTROVY.....

na příspěvěk reagoval GigaPudding

0L0V0

0L0V0 (hodnocení, recenze)

teším sa na hudbu od Hansa Zimmera ..či to zostane v pôvodnom podtóne alebo nasadí tento famózny skladateľ novú laďku 

tomas.malo

tomas.malo (hodnocení, recenze)

Peter7

Obrovskú chybu robíš a je veľká šanca že ju budeš ľutovať Ten rozdiel si ale dobre napísal, výstižne :-)

Peter7

Peter7 (hodnocení, recenze)

Prometheus69

 Hmmm tady někdo rád kouká na upřímné trailery a neumí si udělat vlastní názor. Koktá? Jo! Peter Parker je přece stydlivej člověk, ovšem když si nasadí masku, tak se stává Spider-manem, stydlivost a společenská neohrabanost mizí. Máš tu jasný rozdíl mezi tim kdo je Peter a kdo je Spidy.  Asi teď dělám velkou chbu, že se pouštím do diskuse s  trolem, ale co.....

na příspěvěk reagoval tomas.malo

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Jak tak koukám tak Spide bude i trošku.... elektronetečný.... :D

Není to co má na ruce (peter minulí to měl v zápěstí), tak trošku na baterky? :]

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Haretix

Navíc mu docela slušně i hrabe... Nic proti zmateným typickým amíckým středoškolákům.

Ale tady se bůhdal trochu utnul.... B)

Peter7

Peter7 (hodnocení, recenze)

Haretix

Říct že Spidy je moc ukecaný????? To je jedna z jeho charakteristických vlastností! Takhle se prostě chová, jako drzej spratek, se specifickým slyslem pro humor. Přečti si jakýkoli komiks.

na příspěvěk reagoval Prometheus69

tomas.malo

tomas.malo (hodnocení, recenze)

st.ranger

technicky vzate, trailer 1, 2 a 3 su tie iste zabery len v inom slede. Ak nieco nove bolo ukazane, tak to bolo v extended super bowl trailer.

st.ranger

st.ranger (hodnocení, recenze)

Přijde mi toho už hrozně moc. Dokáže vlastně film v celku něčím překvapit, když toho bylo plno viděno v ukázkách?

na příspěvěk reagoval tomas.malo

Související novinky

Alfred Molina by se mohl vrátit jako Dr. Octopus

Alfred Molina by se mohl vrátit jako Dr. Octopus

08.12.2020

Po dřívějších zprávách, že ve třetím samostatném filmu o Spider-Manovi s tváří Toma Hollanda se má objevit herec Jamie Foxx znovu jako Electro, tedy postava, již ztvárnil už v roce 2014 ve snímku… (více)

Ve třetím Spider-Manovi se vrátí Electro

Ve třetím Spider-Manovi se vrátí Electro

01.10.2020

Poměrně šokující zpráva dorazila od studia Sony, potažmo Marvelu. Ve třetím Spider-Manovi s Tomem Hollandem se totiž jako záporák vrátí Electro s tváří Jamieho Foxxe. Pokud si teď v hlavě snažíte… (více)

V Sony chystají další pavoučí spin-off

V Sony chystají další pavoučí spin-off

23.03.2017

Minulý týden jste se dozvěděli, že dostane vlastní film Spider-Manův protivník Venom, a teď tu máme další projekt, který má rozšířit nový pavoučí vesmír. Scenárista Chris Yost (Thor: Ragnarok) dostal… (více)

Venom se znovu chystá do kina

Venom se znovu chystá do kina

17.03.2017

Vesmírný symbiont, který „posedne" Spider-Mana a posléze se stane jeho velkou nemesis, už byl na velkém plátně dvakrát. V závěru pavoučí trilogie od Raimiho jste ho určitě viděli, na konci Amazing… (více)

Reklama

Reklama