Bývalý tajný policista Phil Broker se rozhodne odejít do civilu poté, co se nepovede jedna speciální akce. Je přesvědčen, že malé venkovské městečko mu zabezpečí klid na výchovu jeho dcery a se svým dávným kamarádem tam chce začít podnikat. Netuší však, že místní drogový mafián se ho hodlá zbavit tím, že informuje Brokerovy bývalé nepřátele o jeho pobytu. Na policistu ve výslužbě tak čeká další z bojů o život, tentokrát ale zároveň i o život jeho dcery. (TV Nova)

Diskuze

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Lefty86

No tak jako tak mě to nenadchlo. Lepší než Safe, Parker nebo Redemption, ale pořád nic moc. nicméně očekávám, že to bude hodnoceno vysoko až vyjde nějakej Hd rip nebo tak něco. Ostatně zmínil jsem to i v komentáři :-)

na příspěvěk reagoval Lefty86

Lefty86 (hodnocení, recenze)

mzss1

JJ čekat už bylo šílený a řekl bych že tenhle CAM byl srovnatelnej například s VHSkama co byli dřív jen o malinko horší než DVD

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

bylo by fajn kdyby Statham měl proti sobě třeba , Uwaise nebo někoho takového , ale né to si dělám srandu Iko je moc silnej :)))))

Martin741

Martin741 (hodnocení, recenze)

vegetol.mp

Mne to nevadi, ale Tatuma vyslovene nemam rad. Hra sa na nieco /McClane v tielku, problem otec- dcera ...../ co nie je, a na co nema.

Martin741

Martin741 (hodnocení, recenze)

m.a.t.o.

Novodobi akcni herci : pan Statham, Butler, pan Nafta, The Rock, ciastocne aj ten Adkins by teoreticne mohol byt. Tatum je jeliman. A ako citam, aj citlivy gay.

mzss1

mzss1 (hodnocení, recenze)

Lefty86

Jen tak pro zajímavost ..to já jsem ročník 1992, leden a jak tyto borce zbožnuju :-) Od mala Predátor, terminátor, Rambo, Rocky, jestli jsem ty filmy viděl celkově 50x ? Mám pocit, že jsem je viděl víckrát :P

Lefty86 (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

tak to já taky ne, Taky mám Arnieho, Slye a JCVD a tím že jsem do nich hotovej odmala, mám k nim citovou a nostalgickou vazbu. Ale Adkins, Statham a Rock jsou pro mě borci současnosti a tak to je, jako s fotbalistama nebo hokejistama, jedinej Jágr a Giggs jdou napříč generacema z mých oblíbenců. jinak pak člověk musí brát v potaz tu mladou generaci, Van Persie , Rooney, Crosby a Ovechkin, nebo u nás Hertl. Nejsou to Reichel, Nedvěd, atd... ke kterým mám lepší vazbu z dětství, sorry za sraní sportu do Filmů, ale jen pro srovnání.

na příspěvěk reagoval mzss1

Statham, Stallone a Ayer chystají společný projekt