Bývalý tajný policista Phil Broker se rozhodne odejít do civilu poté, co se nepovede jedna speciální akce. Je přesvědčen, že malé venkovské městečko mu zabezpečí klid na výchovu jeho dcery a se svým dávným kamarádem tam chce začít podnikat. Netuší však, že místní drogový mafián se ho hodlá zbavit tím, že informuje Brokerovy bývalé nepřátele o jeho pobytu. Na policistu ve výslužbě tak čeká další z bojů o život, tentokrát ale zároveň i o život jeho dcery. (TV Nova)

Diskuze

Wacoslav1

Na špatný cestě? Myslíš jako že má trochu přirozenejch ambicí bejt lepší herec a hrát v ambicióznějších filmech?

Wacoslav1

Tak ale zas my tu máme celkom radi Redemption a Jasona máme za solídneho herca. :D :D:D Každopádne najviac som zvedavý na jeho záporáka v FF7.

zipS

zipS (hodnocení, recenze)

tak.. snad naas Gary Fleder nesklame.. ma predsa na konte zaujimave veci.

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Statham je poslední dobou na špatné cestě zdá se mi, ale tohle vypadá až překvapivě dobře mě teda ten trailer celkem zaujal. Nevadí mi kombinace akce a dramatu jenom to nesmí bejt píčovina hlavně už prosím žádný další Redemption to už bych byl na Stathama nasranej, ale podobně jako ywo i já bych ho rád viděl zase v nějakým ultra akčním náseru.

na příspěvěk reagoval ywo666, vegetol.mp

mzss1 (hodnocení, recenze)

Trailer nepůsobí špatně, akce tu bude, ale přijde mi to jako by 1/2 filmu byla jako takové rodinné drama, kde bude tak jedna bitka a až ve 2/2 se to rozjede, ale spon tak napovídá trailer, každopádně špatný to nebude.

Martin741

Martin741 (hodnocení, recenze)

bude to prepadak? Lebo Stathamove filmy teda vela nezarobia v USA ...........

ywo666

Tak to chápu, že ten trailer tě musel vyvést z omylu:)) Ale vypadá to příjemně staromódně, to na tom oceňuju:)

vegetol.mp

Práve preto by som ešte chcel Jasona vidieť v niečom svižnejšiom kým ešte vládze. V Redemption ukázal, že mu to ide, ale ja by som bol radšej keby sa na takéto úlohy vrhol až po 50tke. A hlavne z neznámeho dôvodu som si myslel, že to bude akčná buddy rubačka o agentoch a Franco bude jeho mladý parťák. Ups, omyl.

na příspěvěk reagoval vegetol.mp

vegetol.mp

Flash Point je pecka, akce je sice až na konci, ale kolik je Yenovi ? 40 ? to co tam předvedl jsem nechápal! Proto věřím že Jason se tady s nikým srát nebude!

Ouwen

Jestli myslíš hongkongskej Flash Point, tak ten sem neviděl. Já myslím, že tam tý akce bude dost. Koneckonců, oni ty herci nemládnou a pokud můžou v něčem na starý kolena existovat, pak je to akční drama. To může Statham hrát i v 70, nasranýho poldu:)

na příspěvěk reagoval Ouwen, ywo666

vegetol.mp

Jo, ale nevím jestli jsi viděl např. Flash Point, působilo podobným duchem. Akce by tam mohlo být, jako v Safe a byl bych spokojen. Ale napětí chybět nebude, už trailer působí dramaticky.

na příspěvěk reagoval vegetol.mp

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

Tak mně se to líbí dost. Myslím že je od Stathama chytrý hrát v podobnejch filmech. Vypadá to, že to není úplně mega akční, ale spíš taková ta kombinace akční-drama-thriller, což by mu mohlo vydržetz do důchodu:)

Ouwen (hodnocení, recenze)

Yes, Statham opět ultra nasranej! Nepůsobí tak akčně, jak bych čekal, snad tam bude akce dost...

zipS

Hmmm, tak to je niečo úplne iné ako som čakal. Jason sa snaží kombinovať vážnu a akčnú postavu v jednom filme. Uvidíme, ale celkom by som si pozrel aj nejakú ultra akčnú Stathamovku ala Kuriér alebo Crank.

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Tak kupodivu ani po Redemption jsem Stathama ještě neodepsal. A tohle by podle toho nástinu děje tady mohlo bejt akčnější.

btw Scénář k tomuhle psal fakt Stallone???

na příspěvěk reagoval ywo666

ywo666

Hele, od Parkera nečekám nic, od Mechanika jsem čekal , že půjde do topky, ale od Blitz jsem taky nic nečekal. Já vím, že Parkerovi dám min. 4*, pač v traileru byly super bitky :D

Ouwen

Pozor Parker nie je nejak extra akčný. Mechanik bol slabý, ale pozerateľný. Ja som mu dal 3*. Bolo tam pár dobrých scén, ale ako celok to bolo slabé na Jasona. Hral už minimálne v tucte lepších filmov.

Ouwen

Tak ty máš rád vyloženě akční, pohoda :D Ale 1/2 filmu Mechanika byl fakt hustej thriller a 2/2 filmu už hodně akční nářez, takže byl trošku divně udělanej žánr - rozdělenej, ale velký problém jsem s tím neměl, za mě čisté 4* :)

ywo666 , mzss1

Odkdy je Mechanik akční?! Já čekal nonstop bitky, né plno keců, navíc kecy bez hlášek... jo v Blitz se kecalo víc, ale on tam sypal pořád komba a byl do puntíku totálně nasranej, to se mi chtělo brečet, jak páčidlem rozsekal toho zmrda :D :D :D :D Ywo666: Přesně!!!!! Hlavně bitky, kde Jason bude lámat kosti. Já bych mu zabil ženu, jako v Death Race, aby ho to nastartovalo a nějaký emoce do filmu přidalo, Jasonovi věřím všechno :)

na příspěvěk reagoval mzss1

ywo666

To prostředí vypadá fakt hrozně ale, ale snad to bude postavené na bitkách a přestřelkách :)

Ouwen

Si dal 4* Mechanikovi a říkáš sranec ? :DDD To já bych říkal, kdybych tomu filmu dal 2* Ale co máš své měřítko na filmy :)

Statham, Stallone a Ayer chystají společný projekt

Statham, Stallone a Ayer chystají společný projekt