Diskuze

sniper18

sniper18 (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE: A ty máš pocit, že sa mi jednotka nepáčila? Alebo, že sa neteším na dvojku? Lebo si teraz nie som presne istý, ako myslíš to, že Hollywood nemôže natočiť takú akciu, akú mám rád ja. Ale máš pravdu, skutočne dúfam, že sa aj v Číne natočí niečo v podobnom štýle.

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

sniper18: zaprve nikoho neurazam... co som povedal je pravda... kurvu menim na stetku aby som sa nikoho nedotkol...a druha vec... viem ze si fanusik azie a kung fu akcie a podobne... ale pozri sa na to realne... moze natocit hollywood taku akciu ako mas ty rad ? nemoze... tak sa obrat na cinu nech urobia cinsku verziu Expendables... urcite budes spokojny... ten film je taky aky byt ma.

Mne sa vzdy pacia tieto dohady o obsadeni ako keby sme to my mohli ovplyvnit. Objavy sa tu chalan ktory tam chce freemana a dicapria a angelinu jolie... no co mam takemu povedat ? je jasne ze sa rozculim... potom mi tu spomenu Rothrock ktorej filmy su jedna velka sracka. A nakolko sa tu bavime o FILME Ex3 a nie o turnaji veteranov v bojovych sportoch tak Rothrock nema narok. Nemala si to cim zasluzit... pardon. Nech ju danu pre mna za mna do siene slavy bojovych sportov ale v ex3 nema co robit.

Za moje vulgarne vyjadrenia sa ospravedlnujem...

LION-MR.T (hodnocení, recenze)

Je pravda,že na ně by lidi nechodili,kdyby tam měli hrát jenom oni. Sylvestr,Arnold,Bruce a další jsou hlavními tahouny a to je pravda,to bez diskuzí. Rothrock by tam patřila a nebudu reagovat taky nadávkama,to je zbytečné a ta by ve svých letech trumfla jiné,sorry,je to tak.

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

Čitál som, že Rothrock je fakt drsná. Má 6 čiernych pásov a stále trénuje nové veci. Vyhrala asi milión súťaží. Ale nevidel som jej jediný film, takže mne určite chýbať nebude. Bojová kariéra teda legendárna, ale tie filmy budú asi strašné sračky.  Ak náhodou bude mať v trojke nejaký štek budiž aj céčkari si prídu na svoje, ale nejakú rozsiahlejšiu úlohu ani omylom. To už radšej nech si vyprosí nejaké miesto v tej ženskej verzií Exp, ktorá sa údajne chystá.

sniper18

sniper18 (hodnocení, recenze)

Myslím, že trošku úcty nikdy nezaškodí, takže nejaké vulgarizmy si treba radšej nechať pre seba. A treba si aj uvedomiť, že nie každý chce od Expendables presne to isté. Niekto tam chcem mať hlavne tých najslávnejších a niekto zase najschopnejších, len predsa je to pocta akčnému žánru hlavne osemdesiatych rokov a to si môže každý vyložiť podľa seba. Ja teraz netvrdím, že mám Rothrock radšej, ako napríklad Schwarzeneggra, to určite je. Ale faktom ostáva, že s ňou som napríklad videl aj viacero prvotriednych súbojov, ku ktorých úrovne sa nikto z tých troch najslávnejších nikdy ani na okamih nepriblížil. Takže ju určite nebudem urážať.

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

no a tento raz ja musim suhlasit s manonfire... presne tak. Ti herci co vy chlapci spominate by ani pokope neutiahli film akym je expendable. Tam nemaju co robit. V expendables nejde len o to ze je to akcny film... to je az druha vec (nepchajte tam preto kazdeho kto kedy dal dakomu po hube) ale hlavne je to obsadenie... Bez Slya Arnieho Brucea a dajme tomu v dvojke aj ten JCVD by to nebol ani spolovice taky film s takym hodnotenim a trzbami. Malo priestoru Daniels... ja si myslim ze mohol srat blahom po tom ze sa objavil v jednej scene s Jet Lim a Stathamom ... ved to bol zabudnuty srac ktory sa sidce vie bit ale charizmu ma na bode mrazu co je pre herca dost podstatna ZALEZITOST. A tu vypelichanu stetku Rothrock .... na jaku picu ju tam chcete dat ? Herecka je na druhej strane o tom ze musi vyzerat... a nie pomaly 60 rocna kurva prejazdena polkou hollywoodu. Keby ste povedali Ginu Carano alebo Maggie Q ok... ale staru stetku.... nech si natocia ten B team ci ako sa to vola a toto nech nechaju legendam... ak su taky frajeri tak nech prekonaju Expendables...maju sancu

LION-MR.T (hodnocení, recenze)

manonfire:  Nevím koho nazíváš Tygr,takový uživatel se téhle diskuze nezůčastnil,ale pokud je to narážka zase na mě. Tak já se dívám na to co se mě líbí a ne ta to jakou to má kategorii. Všichni jmenovaní snad až na Huese (to je pravda) se bojovému umění plně věnují a nemusí se na ně čekat jako na jiné někde měsíce,až se při natáčení něco naučí. A opět se budu zastávat Cynthie,protože jde vidět,že o bojovém umění nevíš nic. Taky by ti neškodilo přiznat některé věci,jsi jen další intoš,který ve 3 hodiny ráno v sobotu nemá nic jinýho na práci než sedět u počítače místo toho,aby byl v posteli s krásnou holkou tak si to vynahrazuješ u pc,který žije ve světě honosních a slavních filmů a bohatou češtinou dáváš najevo svojí nadřazenost,nesnesli jsme se v jiných diskuzích a nesnesem se ani teď. CYNTHIA ROTHROCK V EXPENDABLES 3 !!!

manonfire

manonfire (hodnocení, recenze)

Tygr a Vajcoslav....Tak já mám pocit chlapci, že jste se konečně našli. Zatímco jeden je těžce naivní fanda kvalitních céček (Kéž by šlo o onu bižuterii), tak druhý je pro změnu lehce (zato regulérně) retardováný fanoušek nejhorších a nejtrapnějších filmů všech dob (Cynta Rozkroková a její bojs....Norton, Avedon, Bradley, Hues, Dragon Wilson a další zoufalci) Mimochodem Cynthia by nejen neporazila Van Dammeho, ale ani Funese. Ty jeji bitky, to je tak směšný, že neznám pivaře, kterej by jí nenakopal prdel. Chlapi je mi to líto......že Vám tady plivu na idoly, ale kurva trochu sebereflexe, trochu s mírou toho fandosvství...co by v Exp. tyhle komedianti dělali?

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Musim tu znovu Apelovat hlavne ne toho Seagala! ja ho kdysi miloval Nemilosrdna Spravedlnost Muz s cejchem smrti nebo treba Prepadeni jsou pro mne nesmrtelny klasiky ale je opravdu smutny kam az to dopracoval mozna by mu neskodilo trochu sebekritiky misto toho aby vykladal ze z Lernener nebude spolupracovat protoze udajne stoji za upadkem jeho kariery mozna by se mel podivat do zrcadla a pak si pustit svoje posledni hity a vedel by proc jde jeho kariera do kytek

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

LION-MR.T: Ale ten souboj Garyho s Jet Lim je prej ustrizenej udajne existuje nejaka prodlouzena verze asi se budu muset podivat na director cut

LION-MR.T (hodnocení, recenze)

Wacoslav1: Takže by se do EX3 hodila. Tak Gary ho mám hodně rád,jeho filmy z 90.let jsou opravdu dobré akční pecky,které mám rád. A nelze říct,že je béčkový herec,jen proto,že točil B filmy.  Ale je pravda,že měl málo prostoru,věříš,že jsem ho nepoznal,dokud nešly titulky,ostuda co? :-) Byl jsem vždy zvkyý na blonďáka s pořádnou musculaturou. Ale mohl mít skvělý souboj s Jet Li v těch katakombách.  Všimni si,že všichni Wincot a Norton (dokonce dělal jako Rothrock se Sammo v HK) jsou skuteční mistři,ostatní herci kromě z asijských zemí ti noví  kromě  Stathama moc o bojovém umění moc neví. Byly by rovnocení soupeři. Van Damme a Lungren nepočítám,ti jsou stále v kurzu.

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

LION-MR.T: Dost husty 55 bych teda fakt nehadal vypada luxusne pekny fotecky ale co mne se tyce ja bych se nebal vytahnout nejakyho zastupce starych akcnich becek a trochu ho ozivit mne se treba v ex 1 ukrutne libil Gary Daniels ale bohuzel dostal jenom minimalni prostor ja vim ze nekdo muze namitnout ze beckovej herec muze bejt rad ze ho ti ackovy mezi sebe vubec vzali ale na mne osobne jeho bojovy umeni pusobi jako jedno z nejpresvedcivejsich co kdy kdo predvedl v tyhle souvislosti mne napada treba Jeff Wincot nebo Richard Norton a kdyz byl na vrcholu byl pro mne neprekonatelnym Masakratorem Jeff Speakman ovsem ten uz nenatocil 5 let vubec nic skoda

LION-MR.T (hodnocení, recenze)

Wacoslav1: V jaké je formě? Děláš si srandu? Tohle jsou fotky z jejich nových filmů. Řekl by jsi do ní,že je jí,už 55 let? I v soukromém životě se drží ve formě. Ta by měla Van Damme na zemi ve třech vteřinách. Fanouškům Van Damme se moc omlouvám za tohle rouhání.

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

LION-MR.T: Sakra ta Rothrockova neni spatnej napad vcera sem asi po 10 letech hledani sehnal nezdolnou silu ten film sice podle mne nic moc z Die hard bych to opravdu nesrovnaval ale Cynthia byla vzdycky valec ale mne osobne se nejvic libi asi neporazitelna kristy to bylo ultimatni bcko otazka je v jaky je forme

LION-MR.T (hodnocení, recenze)

DiCaprio jako akční hvězda a nebo jen další slavné jméno ve filmu.

Rozhodně by to chělo posílit ženskou část,třeba i nemluvnou záporačku.

SeBig

SeBig (hodnocení, recenze)

S.W.A.T: V tom s tebou souhlasím.

korbitch22: Jay White ted bude mít ten B-team nebo co to bude s tím bych moc nepočítal ;-)

honekxxx: Freemana bože ne! A Caprio, Smith atd.. ty bych tam taky necpal.

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Anarvin: Jak sem napsal kdyz si to udrzi uroven tesim se uz ted ale stejne jsou frajeri husty dvojka teprve v kinech a uz mluvi o tretim dilu ale to asi proto aby fanousci meli co resit ja osobne bych bral toho Seagala ale to by musel bejt Seagal tak z roku 1992 toho soucasnyho radsi ne

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Uz je pro trojku potvrzenej Cage? nebo je to jenom spekulace cumim ze uz je tu napsanej po pravde moc ho nemusim ale jako hlavniho hajzla bych si ho predstavit dokazal neco jako byl Roberts v jednicce

Marchelinko

Marchelinko (hodnocení, recenze)

honekxxx: DiCaprio? Smith? A Sheen??? Ty si v pohode? Nechces tam este aj Elijaha Wooda?

korndaddy

korndaddy (hodnocení, recenze)

to bych radsi dal hlavu do sveraku a chcipnul nez abych videl v expandables toho dacana Cage,

korbitch22

korbitch22 (hodnocení, recenze)

moje vysněné obsazení :  Sylvester Stallone,  Jason Statham , Nicolas Cage , John Travolta , Steven Seagal , Mel Gibson , Tony Jaa , Jet Li, Wesley Snipes, Cyril Raffaelli , Michael Jay White , Dwayne Johnson , Vin Diesel...... v režii Pierra Morrella a sem v nebi :)

honekxxx

honekxxx (hodnocení, recenze)

já bých tam rád víděl všechny z 2 a dodál bých tam třeba například Will Smith,Leonardo Dicaprio oni dva bý tam mělí bejt

a mezí ně bých tam víděl i třeba The Rock,Charlie Scheen,Angelina Jolie,i třeba Tom Cruise,Wesley Snipes,John Cena,Michael Dudikoff,Lucy Liu,Jackie Chan,Mel Gibson,Al Pacino,Danny Trejo,Bolo Yeung,Morgan Freeman

a jeslí se vratí  Van Damme do 3 tak vedle něho  padoucha bých víděl The Rocka podle mě Rock má na padoucha a dokazál bý to záhrát Van Damme,The Rock zaporací a Stallone a všíchní poních pujdou to by bylo hodně dobrý,,,, a jeslí bych tam víděl nakou dobrou herečku která by tam seděla tak mě na padlí 2 Angelina Jolie,Lucy Liu

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

honekxxx: will smith a dicaprio a anjelina jolie a srstka a bohdalova a sobota a mladek a pat a mat a rumburak a studenkova a magalova a noga .... zobud sa...

S.W.A.T

S.W.A.T (hodnocení, recenze)

SeBig: Já určitě chápu, proč je tam nechceš. Já tam osobně chci jen Rocka, protože si myslím, že v jeho současný fyzcký kondici by byl hřích ho nevyužít (a navíc nemá žádnou techniku boje a tím mi připomíná Arnieho a Slye, prostě namakanej chlap co všechny zbije). A navíc by tam byl někdo další věkově ke Stathamovi (z vyloženě akčních herců je tam jedinej mladší). A pak Snipese a Russella + všichni z dvojky - to by mě osobně stačilo a byl bych spokojenej. Ono pak by těch jmen bylo moc a ten film by byl už moc nepřehlednej

Stallone, Chan a spousta ropy

Stallone, Chan a spousta ropy