Diskuze

Ellmariachi

Ellmariachi (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Jj. Tak nejak podobne. Vedel jsem o co jde a pamatoval si neco o pretackach. Tak rikam, ze snad to bude stat aspon za ty prachy. A nakonec to stalo i za kebab po ceste :-))

Johnny_SVK

Johnny_SVK (hodnocení, recenze)

šukať až do zomretia* :D
ja som sa díval na nejaké jej videá a príde mi strašne bohovská, mierne strelená (v dobrom) ale stále v pohode aj keď to že žije v "slávnom" UesÁ sa nezaprie :/

Ellmariachi

Ellmariachi (hodnocení, recenze)

Nejlepsi na tom je, ze souhra nahod me privedla do kina zrovna kdyz  jel WWZ. A luxus....Dokonce i ma polovicka, ktera zombiky vyslovene nesnasi byla nadsena.

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Johnny_SVK

Ta se, ale náhodou povedla.

Jinak rating R je fajn, ale nepřeceňoval bych ho. nemyslím si, že je zárukou automatickýho úspěchu.

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

no tak jestli tohle je pravda "A taková zajímavost - Lutz a Powell jsou ve filmu jen protože se líbí dcerám Slye a ty chtěli, aby hráli s hráli s otcem" no tak to mně poser na holý záda

S.W.A.T (hodnocení, recenze)

ywo666

Měl by se zase pohybovat kolem 100, ale kampaň musí bejt dražší (3 trailery + už vyšlo celkem dost Spotů, pak propagace v Cannes atd.).

A ona R-ková prodloužená verze zase nadchne fanoušky a ti si ji půjdou koupit = zase větší zisk

A taková zajímavost - Lutz a Powell jsou ve filmu jen protože se líbí dcerám Slye a ty chtěli, aby hráli s hráli s otcem (ale může to bejt taky jenom sranda)

S.W.A.T

Tak Sly písal ako má veľa materiálu. Takže v tomto počítam s tou dlhšou. Plus je vo filme veľmi veľa postáv, ktoré potrebujú nejaký priestor. Inak vie sa budget? Minule to bolo 100 film a 40 kampaň. Zaujímalo by ma či zase trošku pridali.

na příspěvěk reagoval S.W.A.T

S.W.A.T (hodnocení, recenze)

ywo666

Právě díky těm vynechaným scénám Chucka to pak vypadá, že se Arnie a Bruce ke konci zhmotní z ničeho - původně je ke Slyovi a spol. nasměroval právě Chuck + stál na poli vedle Bruce. Ale je fakt, že by pak nevynikla ta scéna, kde Chuck na letišti zachrání svatou trojici

Jinak bych počítal s tou kratší délkou, protože budou moc pak promítat víckrát za den = víc peněz, ale věřím, že fandům potom na nosičích dopřejí R-kovou verzi

na příspěvěk reagoval ywo666

Shakers

Hej, to mi na dvojke chýbalo. Extended edition. Pritom viem že kopec scén bolo zredukovaných. Pritom viem, že napr. Chuck Norris natáčal dlhšie ako zodpovedá jeho priestor vo filme.

na příspěvěk reagoval S.W.A.T

Shakers (hodnocení, recenze)

ywo666

Keď pošleš tie posledné dve vety štúdiu, možno sa tej 15+ dočkáme :-) Čo sa týka tých minút, tak tých 106 je podla mňa viac realných, kedže jednotka a dvojka sa držali pri 103. Ale tiež by som bral csfd verziu. Dúfajme že nás čaká na Bluray predlžená a krvavejšia verzia, tak ako to bolo pri prvom filme.

na příspěvěk reagoval ywo666, Denver

Shakers

viac sa mi páči csfd verzia. A dúfam, že na bluray bude Rková verzia. Alebo by mohli dať do US PG-13 a do EU 15+ verziu. My čo sme zažili komunizmus znesieme :D

na příspěvěk reagoval Shakers

Stallone, Chan a spousta ropy