Reklama

Reklama

Tým Expendables bude tentokrát čelit přímo jednomu ze svých zakladatelů a bývalých šéfů. Conrad Stonebanks s tváří Mela Gibsona stál přímo u jejich zrodu, pak se z něj ale stal odpadlík a dokonce jeden z Barneyho úkolů na zabití. Přežil a teď má bezcitný a bezskrupulózní obchodník se zbraněmi jediný cíl. Bývalého parťáka a celý ten tým postradatelných vysloužilců sprovodit ze světa. Plány Expendables jsou ale přesně opačné. Každopádně to tentokráte bude hodně osobní. Barney navíc vážně uvažuje o tom, že své staré spolubojovníky pošle do důchodu. V řadách Expendables se proto objevuje čerstvá mladá krev s novým stylem a se znalostí něčeho tak opovržlivého jako jsou moderní technologie. Novou krev zastupuje Kellan Lutz (známý ze série Twilight), Glen Powell, boxer Victor Ortiz a také žena! Olympijská medailistka v judu a zápasnice smíšených bojových umění Ronda Rousey. (Bontonfilm)

(více)

Diskuze

Johnny_SVK

Johnny_SVK (hodnocení, recenze)

chystám sa na ten film ešte dnes večer píšu že minutáž je 105 min ale sakra prečo ? nemala byť v kine ešte o pár min. dlhšia verzia ?

na příspěvěk reagoval Sethius, S.W.A.T

Paulie88

Paulie88 (hodnocení, recenze)

Mě osobně dost ser* že film tak propadl a dá se říct i ten předtím. Film je naprosto v pohodě na to co se od něj očekává. A neříkám že sem na těhle filmech v 80. letech vyrostl protože sem ještě neexistoval, ale pořád to byly filmy mýho mládí  ajako správnej chlap sem je měl rád a když vidím co se s takovejma filmama dneska stalo - to že už nejsou a někdo se to pokusí vrátit a vidíme jak to dopadne, nechci vidět tu budoucnost kam se žánr dostává - do prde**   ... Asi si budu muset užít poslední roky tohoto žánru a největší pecky 80-90 léta posehnat aby bylo ve stáří na co koukat.

na příspěvěk reagoval Sabrewulf

Příspěvek byl smazán administrátorem.

manonfire

manonfire (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Hele Yoshi..ty to asi bereš na body, ale to je Slyův styl. Na body vyhrál i Simon Phoenix, jenže k čemu mu to bylo, když skončil jaksi bez hlavy.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Lacike

to rozhodně , Sly stojí nechá se dvakrát kopnout do hlavy , pak pro změnu stojí Van Damm , nechá se párkrát praštit a nakonec zabít 

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Surova bitka bola v dvojke medzi Slyom a Van Dammom. Choreograficky to tiez nebolo nic extra a bolo to brutalne a boli v tom emocie.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

manonfire

manonfire (hodnocení, recenze)

Podle mě jen provokuješ, protože tak blbej nemůžeš bejt ani ty. Momoa zvolil zbaběle způsob rvačky(sekery) a stejně na konci přišel o 4litry krve.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

manonfire

manonfire (hodnocení, recenze)

Lacike

Přesně jak píšeš, v Kulce do hlavy byly vůbec super živelné bitky, na hajzlu, u bazénu... mělo to přímočarost a brutalitu.

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Lacike

mně se ta bitka mezi Stallonem a Melem hrozně líbila , nebylo to ani tak o hezké choreografii , jako spíš o surové bitce 

na příspěvěk reagoval Lacike

manonfire

manonfire (hodnocení, recenze)

Co to meleš? Si asi pleteš strany. Já ten film taky viděl. Normální fajt se vším všudy a konec těžká poprava Momoi. To je Slyův styl, že dostává a pak to prostě ukončí...to už mu nakládal mnohem víc Snipes, nebo Rourke a pak to Sly ukončil rychle a bezvýhradně. Přesně to se mi líbí na něm.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Momoa byl až velice nepříjemná mlátička , takže Stallone vs Momoa , Stallone to projel na celé čáře 

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Lima

jo já potřebuji krev , to tak nějak patří k tomu , když hrdinové natáhnou ocelový drát a místo toho aby to vojáky rozpůlilo na půl , tak jen spadnou a maximálně je bolí záda 

Lima

Lima (hodnocení, recenze)

Čtu tady (a v komentářích) nářky nad tím, že chybí KREEEEEV! Tak mi to, lidi, vysvětlete. To jste nějací upíři, že tak toužíte po krvi? Jestli se vám jí nedostává, tak si zajděte do krevní banky, tam jí mají habaděj.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Johnny_SVK

Johnny_SVK (hodnocení, recenze)

Vám sa páčia tie chvaty a boje z MMA ? (Ronda a Couture).
Keď sa tak na to dívam príde mi to moc, takto sa predsa nebije. Prečo tam neboli aj normálne "nakládačky" ako obyčajné päste alebo jednoduché brutálne kopance do nejakých nezvyklých partií :D

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

S.W.A.T

Ta bitka bola asi najviac dokalicena. Z kinoverzie som vlastne vôbec nepochopil ako Statham zabil toho velkeho opicaka. Evidentne tam chybal nejaky stavnaty finis.

Související novinky

Stallone, Chan a spousta ropy

Stallone, Chan a spousta ropy

13.05.2017

Sylvester Stallone opustil Postradatelné a vrhá se do vysněné spolupráce s Jackiem Chanem. Jejich společný projekt se jmenuje Ex-Baghdad, točí se kolem útoku na ropnou rafinerii v Mosulu a bude ho… (více)

Expendables 4 se rozpadají

Expendables 4 se rozpadají

09.04.2017

Od třetího dílu Postradatelných uplynuly 3 roky a je dost možné, že se nikdy nedočkáme pokračování. Důvod? Neshody mezi producentem Avim Lernerem a Sylvesterem Stallonem, které skončily Slyovým… (více)

Expendables 4 jsou na cestě

Expendables 4 jsou na cestě

10.10.2015

Po třetích Expendables to s populární akční sérií moc růžově nevypadalo. Američané nechali v kinech tristních 39 milionů dolarů a nebýt tržeb ze světa, které film nakonec vytlačily přes stěžejní… (více)

Expendables míří do televize

Expendables míří do televize

07.03.2015

Akční parta Sylvestera Stalloneho si naposledy nevedla moc dobře. Ať už to bylo únikem Expendables 3 na internet, absencí krve nebo něčím jiným, jednalo se o nejhůře přijatý a nejméně výdělečný díl… (více)

Reklama

Reklama