Diskuze

Johnny_SVK

Johnny_SVK (hodnocení, recenze)

chystám sa na ten film ešte dnes večer píšu že minutáž je 105 min ale sakra prečo ? nemala byť v kine ešte o pár min. dlhšia verzia ?

na příspěvěk reagoval Sethius, S.W.A.T

Paulie88

Paulie88 (hodnocení, recenze)

Mě osobně dost ser* že film tak propadl a dá se říct i ten předtím. Film je naprosto v pohodě na to co se od něj očekává. A neříkám že sem na těhle filmech v 80. letech vyrostl protože sem ještě neexistoval, ale pořád to byly filmy mýho mládí  ajako správnej chlap sem je měl rád a když vidím co se s takovejma filmama dneska stalo - to že už nejsou a někdo se to pokusí vrátit a vidíme jak to dopadne, nechci vidět tu budoucnost kam se žánr dostává - do prde**   ... Asi si budu muset užít poslední roky tohoto žánru a největší pecky 80-90 léta posehnat aby bylo ve stáří na co koukat.

na příspěvěk reagoval Sabrewulf

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Yoshitsune

Hele Yoshi..ty to asi bereš na body, ale to je Slyův styl. Na body vyhrál i Simon Phoenix, jenže k čemu mu to bylo, když skončil jaksi bez hlavy.

Lacike

to rozhodně , Sly stojí nechá se dvakrát kopnout do hlavy , pak pro změnu stojí Van Damm , nechá se párkrát praštit a nakonec zabít

Lacike (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Surova bitka bola v dvojke medzi Slyom a Van Dammom. Choreograficky to tiez nebolo nic extra a bolo to brutalne a boli v tom emocie.

manonfire (hodnocení, recenze)

Podle mě jen provokuješ, protože tak blbej nemůžeš bejt ani ty. Momoa zvolil zbaběle způsob rvačky(sekery) a stejně na konci přišel o 4litry krve.

Lacike

Přesně jak píšeš, v Kulce do hlavy byly vůbec super živelné bitky, na hajzlu, u bazénu... mělo to přímočarost a brutalitu.

Lacike

mně se ta bitka mezi Stallonem a Melem hrozně líbila , nebylo to ani tak o hezké choreografii , jako spíš o surové bitce

na příspěvěk reagoval Lacike

manonfire (hodnocení, recenze)

Co to meleš? Si asi pleteš strany. Já ten film taky viděl. Normální fajt se vším všudy a konec těžká poprava Momoi. To je Slyův styl, že dostává a pak to prostě ukončí...to už mu nakládal mnohem víc Snipes, nebo Rourke a pak to Sly ukončil rychle a bezvýhradně. Přesně to se mi líbí na něm.

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Momoa byl až velice nepříjemná mlátička , takže Stallone vs Momoa , Stallone to projel na celé čáře

Lima

jo já potřebuji krev , to tak nějak patří k tomu , když hrdinové natáhnou ocelový drát a místo toho aby to vojáky rozpůlilo na půl , tak jen spadnou a maximálně je bolí záda

Lima

Lima (hodnocení, recenze)

Čtu tady (a v komentářích) nářky nad tím, že chybí KREEEEEV! Tak mi to, lidi, vysvětlete. To jste nějací upíři, že tak toužíte po krvi? Jestli se vám jí nedostává, tak si zajděte do krevní banky, tam jí mají habaděj.

Johnny_SVK

Johnny_SVK (hodnocení, recenze)

Vám sa páčia tie chvaty a boje z MMA ? (Ronda a Couture).
Keď sa tak na to dívam príde mi to moc, takto sa predsa nebije. Prečo tam neboli aj normálne "nakládačky" ako obyčajné päste alebo jednoduché brutálne kopance do nejakých nezvyklých partií :D

Lacike (hodnocení, recenze)

S.W.A.T

Ta bitka bola asi najviac dokalicena. Z kinoverzie som vlastne vôbec nepochopil ako Statham zabil toho velkeho opicaka. Evidentne tam chybal nejaky stavnaty finis.

Stallone, Chan a spousta ropy

Stallone, Chan a spousta ropy