Reklama

Reklama

Spectre

  • Velká Británie Spectre (více)
Trailer 2
Velká Británie / USA, 2015, 148 min

Režie:

Sam Mendes

Hudba:

Thomas Newman

Hrají:

Daniel Craig, Christoph Waltz, Léa Seydoux, Ralph Fiennes, Monica Bellucci, Ben Whishaw, Naomie Harris, Dave Bautista, Andrew Scott, Rory Kinnear (více)
(další profese)

James Bond dostane záhadný odkaz z minulosti, který ho přivede na stopu známé zločinecké organizace. Postupně rozplétá složitou pavučinu lží, aby nakonec odhalil děsivou pravdu o SPECTRE. (Forum Film CZ)

Diskuze

cheyene

cheyene (hodnocení, recenze)

Kaufman

Věřím, že Connery by to dokázal uhrát uvěřitelně, podobně silně.. ale k jeho pojetí Bonda by to tak nešlo.. vedle Lazenbyho by to sedělo asi jen Daltonovi a Craigovi, že? U Brosnana, který ošustil vše, co se hýbalo, by to znělo jako výsměch. :))

na příspěvěk reagoval mahler, mahler

mahler

mahler (hodnocení, recenze)

Kaufman

Mnoho let mě mrazí při pomyšlení na to, jak by tahle věta zněla kdyby tam místo Lazenbyho seděl Moore ...

na příspěvěk reagoval Kaufman

Kaufman

Kaufman (hodnocení, recenze)

Jak by řek Lazenby: "it's alright. She's just having a rest. There's no hurry, you see. We have all the time in the world."

na příspěvěk reagoval mahler

Uživatel Prometheus69 smazal svůj příspěvek.

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Bond v noci na lodí, po někom střílí

Bond opět v noci, tentokrát bez lodi.

Bond střílí u tunelu, Bond a vrány.

Bond přistává Jako Rampa Meque.. :D

Výbuch rafinérie, jiný úhel...

bond.. pažbou na pozdrav.

Bond vykopává tác.

pond a Flofeld a obušek a tvrdá podlaha.

bond řídí vrtulník, přelet nad městem.

tohle taky není pro vás Bonde. :D Q bere Bondovy pušku.

 

dance muerte.

Procházka po tržišti po schodech.

příliš stará na Bond Girl" takže, záporačka. :)

Véča ve vlaku.

pouštní bouře (nevyzpytatelná příroda)

Černá v modré.

MĚL JSI BRATRA BONDE!


Tak tolik k novým záběrům. :)

Uživatel Prometheus69 smazal svůj příspěvek.

cheyene

cheyene (hodnocení, recenze)

Kdysi jsme se tu bavili o tom, zda by měl nebo neměl být použit hudební motiv z OHMSS ve Spectre, k čemuž nás tedy dovedlo jeho užití v traileru. V současné době tak nějakou koukám na staré bondovky a např. v Srdečných pozdravech během cikánské bitvy zaznívá motiv, který byl později použit a dále rozvinut v akčních scénách Thunderballu. Tudíž já říkám - proč ne? 

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Martin741

Nj... úplnej Národ grázlů... :D 

 

Předpokládám že měli na svědomí vzestup Ilumitianů" Dnes je známe jako církev" a smrt Lincolna... při nejmenším. :)

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Co myslíte? jaká bude ta tajemně hrozná pravda o SPECTRE? :)

Mimo jiné... že mi něco zajímavého vyšlo když jsem si přesmyčkou pohrál z tímto názvem. B)

Mám tři možné hypotézy... 

A) Bond je naklonovaný, z krve Blofelda.... :D

B) MI6 řídí Spectre

C) Spectre je MI6

D) Spectre je GOOGLE!   XD

na příspěvěk reagoval Martin741

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Prometheus69

Pamatuješ Skyfall? Hmm pistole a rádio to nejsou zrovna vánoce... Čekal jste snad explodující pero? takové věci my už neděláme :-) ale pistolka fakt pěkná.

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Související novinky

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

31.12.2021

Přichází den, kdy se každoročně obracíme na nejoblíbenější uživatele, aby se nám svěřili se svými topkami 3 filmů (a případně 3 seriálů) uplynulého roku. Od loňska je navíc doplňují i vybraní… (více)

Kolik stála reklamní kampaň na nového Bonda?

Kolik stála reklamní kampaň na nového Bonda?

09.10.2021

Nové bondovce Není čas zemřít se v kinech daří. Snímek s loučícím se Danielem Craigem má z mezinárodních trhů už přes 120 milionů dolarů, po druhém víkendu míří přes 150 milionů, a americká premiéra… (více)

Bond s Venomem vládnou kinům

Bond s Venomem vládnou kinům

04.10.2021

Po delší době je zase radost sledovat týdenní box office žebříček. Do kin totiž vstoupila poslední bondovka s Danielem Craigem, dlouho odkládaný snímek Není čas zemřít, a producenti i kinaři si nyní… (více)

Dvojka Na nože nabírá Davea Bautistu

Dvojka Na nože nabírá Davea Bautistu

11.05.2021

Tak se zdá, že si dvojce herců ze Spectre Daniel Craig a Dave Bautista zopakují svoji spolupráci. Bautista se totiž čerstvě upsal pokračování detektivky Na nože Riana Johnsona od Netflixu. Režisér… (více)

Reklama

Reklama