Victor, Dan a Tom sú traja problémoví mladíci, ktorí chodia poza školu. Dostanú sa do opusteného zábavného parku, kde ich však nič príjemné nečaká. Dostanú vízie, v ktorých ženu spútanú v reťaziach ťahá maskovaný muž prezlečený za klauna. Maskovaný muž si chlapcov vzápätí všimne a tí sa ihneď dajú na útek. Objavili totiž niečo, čo bolo roky ukryté a čo nemal nikdy nikto vidieť. Mladíci sa snažia privolať políciu, avšak kvôli ich záznamom a problematickej minulosti im polícia odmieta pomôcť. Ešte v tú noc sa každému z nich niekto vkradne do domu a snaží sa zabiť jedného po druhom. (kubqo)

Martin29

3 rozmazlení fakani, které jejich rodiče neuměly vychovat (jednoho jeho fotík pořád omlouvá jednoho jeho fotík sice mlátí, ale tam se to mine účinkem a u posledního se rodiče rozvádějí tak na něho nemají čas) se jednoho dne místo toho, aby byly po škole potulují v bývalém filmovém studiu kde nejprve zapálí stodolu a pak narazí na psychopatickou rodinu. Jelikož se hlava rodiny bojí prozrazení tak na ně pošle svého syna, aby je zabil. Za mě spokojenost ze začátku dobré hlášky (Jsem tak hladový, že bych sežral i hovno nechce se Vám někomu srát nebo Já bych tak pil škoda, že jsme nevzali s sebou tvou matku mohli jsme se napít z jejich cecků) pak se to rozjede ve slušný masakr. Zamrzí jen absence scénáře (jak se dostal k těma dvěma nikdo neví a není to ani vysvětleno nemluvě o tom, že tím průlezem pro kočku by neprolezl ani náhodou) a to, že není komu fandit jelikož ty děcka jsou spratci co si to zasloužily (kdyby sejmul i toho třetího šel bych na 5 hvězd) ()

Dalajlada

Úvod sliboval slušnou morbidní show, ale nakonec z toho nebylo nic.Bylo to klišovité, nemělo to atmosféru a těch pár okamžiků, kdy bylo něco zajímavého v tom tak nějak zašlo. ()