Nebojácná a věčně optimistická Anna se vydává na velkolepou výpravu v doprovodu drsného horala Kristoffa a jeho věrného soba Svena, aby nalezla svou sestru Elsu, jejíž ledová kouzla uvěznila království Arendelle do věčné zimy. Na své pouti se Anna a Kristoff setkávají s podmínkami, které si nezadají s nejvyššími velehorami světa, mýtickými trolly a legračním sněhulákem Olafem, a navzdory drsným živlům se zoufale pokoušejí dosáhnout svého cíle dříve, než bude zcela pozdě. (Falcon)

MoiJe

Pri prvom pozretí sa mi pesničky nejak nezdali, čakala som iné. Pri druhom sa mi už ale zdali super. Animácia perfektná a roztomilá, mimika Elzy a Anny k nevynadívaniu sa. :) ()

Silence

Ledová revue, která na skvěle naleštěném a vybroušeném ostří neztrácí tempo ani šarm. Překvapivě rychle ale vyšumí především díky zvláštně překotnému a nevýraznému konci, který postrádá tradiční Disneyovskou dojemnost a působivost. Přesto je to stále pohádková zábava. 7.5/10 ()

Terva

CITÁT - A nikomu to neřeknem. Ani Aně........... Hezké písně, které si užijí děti, krásné prostředí a láska, což si užijí teenageři a dramatická stránka podpořená vkusnými vtipy je zase pro starší diváky. Prostě rodinný příběh. CITÁT - Poděl se!!.......... ()

JohnCZ

S Tangled to má skoro identickou animaci, alespoň co se stylizace týče, kvalitativně mi přišel Frozen o trošku slabší. A to nejen po stránce animace, ale i po stránce příběhu a postav. Za to hudební stránka je okouzlující (Let It Go jasně vede) a film jako celek působí na pohádku poměrně vážně (i když o odlehčení se stará sob se sněhulákem). Co se týče nemuzikálového soundtracku, ten též výborný - zejména některé seversky působící tracky ne nepřipomínající hudbu ze hry Brothers: A Tale of Two Sons. Tangled ovšem měl, jak bych to řekl, víc duši. ()

Beznoh

Z mého pohledu je tahle pohádka určitě v top deset, spíš top pět pohádek, co jsem vůbec kdy viděl. Klasický Disney, pohádka se šťastným koncem, ale nechybí ani nepředvídatelnost a zvraty. Navíc super poutavě natočené zábavné, dojemné, vůbec mě nenapadá, co bych od toho mohl chtít víc. Je vidět, že na ni nešetřili, což velmi krásně projevilo na efektech, které jsou fakt parádní. Má to i dobrou myšlenku. Snad jediné co by se dalo lehce vytknout je několik lehoučce zdlouhavých zpěvných monologů v úvodní fázi, ale pak se děj krásně rozjede a nelze už vytknout nic. Doporučuji vidět ve 3D, jinak by to nemuselo mít tak dobrý efekt... ()

corpsy

Príjemná, presne taká disneyovka, akú máme radi. Pesničky, moralizujúci príbeh, dokonalé vedľajšie postavičky a...a vlastne vytýkam technickú stránku. Neviem, či som prehltený dokonalými vizuálnymi orgiami od iných konkurenčných animovaných štúdií, ale mne sa ten 150 mega rozpočet na výsledku nevidí. Dokonca by som ho označil ako niečo, čo patrí rovno do druhej triedy ( rozumej rovno na Nosiče ). Tak aspoň viete, kde sa stratila tá piata hviezdička. ()

liquido26

Nádherná Dysneyovka. Na 100 minut jsem se vrátil do dětství, kdy jsem podobný filmy hltal a užíval si to :-) Krásná animace, vtipný sněhulák i hezký příběh. ()

Padme_Anakin

Podivně pomotaná pohádková představa. Posmutněle pomrkávám, pociťuji pramalé potěšení, přeplácáno postavami. Přílišné přisazování působí prkenně. Prochladle přihodím příhodný podprůměr. Pardon. ()

ConanVJ

Krásná pohádka nejen pro děti. Zpěvu je zde víc než v pohádce Na Vlásku, ale kupodivu mi to vůbec nevadí. Texty jsou pěkné a pohádce sedí. Animace je parádní a všechny ty efekty jsou krásné. Příběh je taky podařený a má i nějaký to překvapení. Vtipných pasáží je zde taky spousta a i nějaký ty emotivní. Za mě 100% :) ()

Revanx

Vôbec tým hodnoteniam nerozumiem. Toto je zlo. A ten obrat? Aj rozprávky by mohli mať scenáristov, ktorí nie sú po lobotómii. ()

Lama.Lama

Nechápu, proč jsou z toho lidi tak vodvařený. Příběh je úplně na hlavu, neděje se tam nic zajímavého a bez Olafa by to nebylo ani drobet vtipné. Navíc ten stupidní song Let It Go! Dobrý leda tak na parodie. Jediné pozitivum je, že to alespoň slušně zpracovali ve čtvrté sérii Once Upon a Time. ()

FFilipCZ

Pěkná animace a anglické namluvení. Olaf se Svenem mě neskutečně baví a jsou hlavními tahouny filmu. Naopak muzikálové vložky jsou šíleně iritující a rušivé a shazují celý film dolů do průměru. Film bych si v ideálním případě představoval bez muzikálových vložek (pouze se soundtrackovým podkladem) a bez princeznovských partů - čistě jen z prostředí těžařů/dodavatelů ledu a bandy kolem Olafa a Svena. ()

PauloZ

Nevím jestli to bylo těma písničkama, ale působilo to na mě celou dobu velice příjemně a pozitivně, trošku jak staré kreslené Disneyovky. Je pravda, že děj není úplně z nejlepších a chvilkama, hlavně začátek, je to dost zbrklé. Nicméně ten dobrý pocit převládá. Olaf se Svenem mě bavili i přesto, že mají rezervy. Vizuálně je to krásné a holky jsou ukrutně pěkné. Hlavně Elsa po opuštění království. Ty její vlasy mi učarovaly :)). Není to bomba a je to víc pro ty menší, ale rozhodně se nedá říct, že je to nějaký propadák. Slabší 4*. ()

Astaroth12

Nádherná animácia,zábavné scény a to hlavne tie zo snehuliakom ale aj tak som čakal väčšiu šou,veľmi slušná hudba a čistý happyandový koncový doják. Tak to sú plusy a hlavný mínus vidím v jednoduchom a predvídateľnom príbehu ale hlavne tie muzikálové scény mi vadili. ()

DEXTER099

Další z animáku co se povedl.Neviděl jsem to sice úplně celé,ale i tak si troufám tvrdit,že to mohu nejen pro své děti vřele doporučit.Sice mi připadalo ,že se to bude líbit spíš holčičkám,ale proti gustu žádný dišputát.Za mě celkově 75% a čtyři hvězdy. ()

Symfonická show Christmas in Hollywood

Symfonická show Christmas in Hollywood