Režie:
Steve BarnettKamera:
Peter FernbergerHudba:
Richard BowersHrají:
Brigitte Nielsen, Jeff Wincott, Luca Bercovici, Matthias Hues, Tom Wood, James Lew, Tony Burton, Philip Tan, Dale Waddington, Christopher Kriesa, Cyndi Pass (více)Obsahy(1)
Policajt Kurt Harris po nezhodách so šéfom opustí policajný zbor a rozhodne sa navštíviť svojho starého priateľa "šampióna" (bývalý boxer). Ten je však ešte tej noci zabitý šéfkou "misie" (B. Nielsen - áno, tá s tými kozami:-)) organizácie navonok pôsobiacej ako dobročinná, vskutočnosti však zločineckej. Polícia smrť šampióna označí za nepodarený pokus o lúpež, no Kurt vytuší niečo nekalé rozhodne sa do misie dostať a zistiť ako to bolo skutočne so šampiónovou smrťou. Zvyšok je každému asi jasný - klasický akčný karate film ničím nevybočujúci z b-kategórie. (Derek)
(více)Hrají
Brigitte Nielsen
Dánsko
Nejlepší filmy:
Michael Jackson: HIStory on Film - Volume II (1997) (video kompilace)
Rocky IV (1985)
Korn: Deuce (2002) (video kompilace)
Jeff Wincott
Kanada
Nejlepší filmy:
Jedna noc (2016) (seriál)
Chlapec v modrém (1986)
S.W.A.T. - Jednotka rychlého nasazení (2003)
Luca Bercovici
USA
Matthias Hues
Nejlepší filmy:
Star Trek VI: Neobjevená země (1991)
Souboj pěstí (1989)
Temný anděl (1990)
Tom Wood
USA
Nejlepší filmy:
Uprchlík (1993)
Apollo 13 (1995)
Přepadení v Pacifiku (1992)
James Lew
USA
Nejlepší filmy:
Žhavé výstřely 2 (1993)
Traffic - Nadvláda gangů (2000)
Smrtonosná zbraň 4 (1998)
Tony Burton
USA
Philip Tan
Singapur
Nejlepší filmy:
Indiana Jones a Chrám zkázy (1984)
Batman (1989)
Smrtonosná zbraň 4 (1998)
Dale Waddington
USA
Nejlepší filmy:
Bold Native (2010)
Vlajky našich otců (2006)
A Bag of Hammers (2011)
Christopher Kriesa
USA
Nejlepší filmy:
Muž, který nebyl (2001)
Trosečník (2000)
Správná posádka (1983)
Cyndi Pass
Nejlepší filmy:
Ďábelský zabiják (1995)
Vládce prokletých přání (1997)
Ed TV (1999)
Karen Sheperd
USA
Nejlepší filmy:
Dny teroru (1986)
Amerika 3000 (1986)
Martial Law 3 (1992)
Kóiči Sakamoto
Japonsko
Nejlepší filmy:
Guyver: Temný hrdina (1994)
Martial Law 3 (1992)
Scanner: Policajt (1994)
Chad Stahelski
USA
Nejlepší filmy:
Constantine (2005)
V jako Vendeta (2005)
Heatseeker (1995)
Billy 'Sly' Williams
Nejlepší filmy:
Neuvěřitelný anděl (1996) (TV film)
60 sekund (2000)
Černej Dynamit (2009)
David Lea
Nejlepší filmy:
Tango a Cash (1989)
Není co ztratit (1997)
Cass (2008)
Ralph Manza
USA
Nejlepší filmy:
Nepřítel pod hladinou (1957)
Co jsi dělal za války, taťko? (1966)
Lovci (1958)
Yana Syrkin
Nejlepší filmy:
Martial Law 3 (1992)
Jack Murdock
USA
Nejlepší filmy:
Rain Man (1988)
Anatomie pana člověka (1989)
Bláznivá dálnice (1981)
Pete Antico
USA
Nejlepší filmy:
Smrtonosná zbraň 3 (1992)
Hon na ponorku (1990)
Con Air (1997)