James Bond, agent 007, skončil aktivní službu a užívá si zasloužený odpočinek na Jamajce. Klid však nemá dlouhého trvání – objeví se totiž jeho starý přítel Felix Leiter ze CIA a požádá ho o pomoc. Mise na záchranu uneseného vědce se ukáže být zrádnější, než se na začátku zdálo. Bond se během vyšetřování dostane na stopu nevyzpytatelného zločince, který disponuje nebezpečnou a velmi ničivou novou technologií. (Forum Film CZ)

Mazmen

Děj kolem Bonda byl celkem v pohodě, ale ten záporák se vůbec nepovedl. Úplně mi tam chyběla pointa a nějaký pořádný příběh, který by z Maleka udělal pořádného záporáka. Toto bylo takové vycucané z kozy. ()

Black.Adder

Dost už s tou osudovostí, rodinných dramat a rozebírání lidského nitra. Tohle není Bond, jak si ho pamatuju. Kde je nadhled, humor, šarm, zábava? A ta délka! I kdyby to bylo o polovinu kratší, bylo by to stále příliš dlouhé. A nějak jsem nepochopil  záporákův cíl. Chtěl vyhladit polovinu lidstva jako Thanos nebo co vlastně? ()

Gart10

Film „Není čas zemřít“ je bezesporu jednou z nejlepších Craigových Bondovek, tedy hned po Skyfall a Casino Royale, se kterým je na hodně podobné úrovni. Nové Bondovce nechybí akce ani emoce. Emoce jsou zde naopak dle mého ještě intenzivnější, než v minulých dílech a akce je zde (jak to již bývá u Bonda zvykem) dobře dávkovaná. Dále tu je i vynikající příběh ve spojení s dobrými herci. Pár decentních chybiček by se tu asi našlo, např. trochu slabší záporák od kterého jsem toho čekal o trochu víc, ale i tak to Malek zahrál velmi dobře. Dále tu pak je délka snímku, která mi nepřišla nějak zdlouhavá. Také nesmím zapomenout na excelentní hudbu v podání Hanse Zimmera. Film je pro mě nezapomenutelným zážitkem (tento film byl pro mě první Bond, kterého jsem viděl v kině). Za mě nic jiného než 5/5*; 9/10. ()

Trios

Cesta Daniela Craiga v kůži Jamese Bonda je u konce. A já nemám slov... Daniel Craig se do historie Agenta 007 zapsal jako největší král, a aspoň za mě, se jedná o jeho nejlepší bondovku. V tomhle díle, jsem totiž poprvé cítil, že Bondovi fakt teče do bot, a že si doopravdy sáhl na dno svých sil. A když skončil film, cítil jsem vlnu emocí, které jsem už dlouho u žádného jiného snímku necítil. Dokonalé zakončení jedné velké Craigovi éry a zároveň jedna z nejlepších bondovek. Příští Bond to bude mít fakt těžký... ()

Vejlupino

Konečně jsme se dočkali a to je asi největší úleva, že se producenti nezalekli a pustili tuhle předraženou nádheru do kin. A co jsme dostali, mírně nadprůměrný akční film, ale už ne Jamese Bonda toho týpka co přežije všechno a všechny pěkně s nadhledem a humorem. Co naplat, asi to tak má být a jsem zvědav kam se tahle série posune dál. ()

vinson003

Takže tu máme zbraň jako prase, máme tu romantiku ala hallmark, máme tu obrovský megalitický tomb, který vybuchne přímo do ksichtu (když se zvedl, chtěl jsem to zabalit), kdo si nedá prášek, nepřežije (nebo ano? :), mamutí novou černošskou oo7, která se ani nepere, jenom střílí, ale také se ani s nikým nepomiluje, škoda, měla pěkné trojky, a máme bondgirl Seduce, podtrhuji Lea Seduce, viděl jsem ji v jedné rozpravě a sváděla všechny kolem, ale nestěžuju si, ale teď vážně...nový Bond mě nezklamal, začáteční exteriéry senzační, škoda, že neudrželi laťku, tedy z té malebné vesničky, ale i z ledu, padouch byl okej a dokonce některé diskuze, kterých bylo plno, mě chytly, takže scénář nepropadl...závěr měl být jiný: bond, james bond, se měl nakonec vynořit z wc, rozzářit obě své holky a objednat další vodku nebo martini: jaks utekl...? myslela jsem......jamesi...........skočil jsem do vody...takových kobercových bombardování už jsem přežil...co naplat...nový bond bude z Ameriky, vsadil bych na to pětku...ps-spectre byl lepší, takže 78 %, pěkný den :) ()

Vestor

Sice spektakulárně natočené, ale dost netypická bondovka. Vyskytuje se tu naráz několik hlavních padouchů a v podstatě i několik bond girl, do toho není nouze o kýčovité rodinné momenty. Stejně tak Bond už nedává přednost stealth akci, ale řadové pěšáky střílí po tuctech ala John Wick. Když to člověk srovná s konkurencí dnešních komiksových slátanin, tak je to v podstatě ještě dobrý film, díky romantické lince se v kinech nebudou nudit ani dámy, ale stačí vidět pouze jednou. ()

floppy4

Aký má zmysel zozačiatku rozprávať zložitý príbeh a vytvárať spleť postáv a otázky ohľadom ich motívov, keď to nakoniec speje aj tak k typicky učebnicovému klišé? Intro z Talianska bolo výborné a štýlové, no postupne to šlo z kopca a finále bola už len čistá zívačka. No time to die nie je dobrý film a treba si to povedať úprimne. Posledná bondovka s Danielom Craigom uzavrela jeden bondovský cyklus, no žiadne epické finále čo by prinieslo niečo nové sa nekonalo. V rámci postáv sa tu reycklujú tie isté ako v predošlom Spectre až na Ramiho Maleka ako hlavného záporáka, ktorý pôsobí skôr odpudivo ako hrôzostrašne a maskulínnu černošku, ktorá sekunduje Bondovi pri akcii, no pôsobilo to skôr nasilu woke ako sviežo. Už len dúfať, že v rámci ideológie naozaj nebude v ďalšom kole ako agent 007. ()

Jakub.Sotola

Dokonalé scény, skvělé efekty, výborná hudba, konečně obyčejná neobyčejně hezká Bgirl, a milé zjištění že i 007 má opravdu srdce. Potud tedy za5 hvězdiček... jenže by bylo dobré kdyby především autoři nejen tohoto snímku, ale celá společnost v čele BLM přizdisráčů okamžitě přestali motat hlavy lidem, překrucovat a demagogizovat historické skutečnosti a přestali cpát do hlavních rolí popelky a zejména tedy historicky typicky anglických rolí jako je bristká královna nebo nyní 007 původní obyvatele afrického kontinentu, neboli negry (negr -viz. wikipedie). abych nevypadal jako rasista, tak musím přiznat že v napr. Tenetu mi tohle nevadilo. ()

Hanecek

Ale Bond je už dávno mrtvý. J. Bond přece musí být černošská lesbická invalidní samoživitelka a aktivistka! ()

Jarzee

Velmi tazke hodnotenie. Na jednej strane uzasny vizual, dychberuce nahanacky, efekty. Na strane druhej privela postav, nad ktorymi by stali za to sa zamysliet. Sucasne vela odkazov na predchadzajuce filmy, co ma rozptylovalo a nebol som na to pripraveny. Proste som citil velku snahu poupratovat privelky dom, pricom upratovacia firma Craig a spol. uz mala inu zakazku. Ale treba uznat, ide ma roztrhnut od zvedavosti, co bude nasledovat. Bondfun, drzme si palce :) ()

k0dl

Nazvěte to Agent v nesnázích nebo Zamilovaný agent, ale teda s Bondem už to nemá moc společného. A ten konec, WTF? Jedna hvězda za honičku v první části filmu a občasný vtip ()

Sugest

Já jsem se u toho regulérně nudil, přišlo mi to, že mlátěj nějakou starou retro slámu, co pět minut nějakej odkaz na staré díly, který by sám o sobě nevadil, ale co je moc .. Bondovi emoční vsuvky jsem mu nevěřil, stejně jako věčný pofňukávání ( z různých stran ) nad tím jak lidi co zabíjí lidi jsou zlí. Btw Craig už tam získal statut nesmrtelnosti, podobně jako Stalone v Rambovi čtyřce. Aneb, sypou to na mě ze všech balkonů, tak se mezi nima elegantně projdu, tu picnu jednoho, tu druhého, dám si paňáka s kočkou a odejdu .. nevim, po laťce, kterou nastavil John Wick už mi to nestačí .. Ale jo, dam tři, pořád to má kameru, pěkný auta a ženský .. jen už dalšího Bonda pár let asi nemusim vidět. Ostatně jsem rád že už to Craig balí. Casino a Skyfall jsou super, ale teda už jsem měl pocit, že tu ty mladý namakaný žoldáky řeze pan profesor Fiala 😁 ()

vampvegetar

********LS* 8 a jednu za Leu (osobne), no čestne 8,5 stars. Fajn úvod ( s efektným napojením záberu kamery s 007 o hodne ďalej ), potom chvíľka nudy a už to ide. Možno ( ale to už sme zvykli pri posledných 007 ) viac na postavy orientovaný dej ako na akciu, s vynoveným a doplneným ansámblom, ktorý vie dať niekoľko vtipných gagov ( strata a zmena hodnosti 007 ), moderné technológie minimálne, ale až vkusne humorné ( namiesto "ručných kľúčov Conneryho už hrajú husle USB kľúče ), emočne tradične vypäté a páčilo sa mi prepojenie a stmelenie vzťahov za ťažkých podmienok ( nielen 007-Lea, ale celkovo v MI ). Nedostatkami sú niekedy chaotická a ťažko chytateľná akcia ( prepad labáku s úbohou ochranou pri "killer" verzii jedu a trochu naivný "Spectre bál" i "odchod Blofelda zo sveta" ), možno menej zaujímavých exkluzívnych scenérií ( i keď úvod je aj s akciou výborný ) a "dcéra pre Bonda" je nevídaná vec. Napriek tomu dej graduje s vhodnými odľahčeniami a záver s nahnevaným 007 v lese a finálnou "bondovsky pompéznou" čistkou snímania akcie v štýle PC hry je to pravé akčné osvieženie v našich dobách technokratov. A ukončenie ? Malo to nejaké ? "Je čas pre život", to nie je komentár, ale očakávaný nový "pracovný názov" nasledujúceho dielu :-)-*. ()

Elanornegra

Klasika, ktorá má svoje jedinečné miesto. Vizuálne výborne, krásne lokacie. Výborne hudobne motívy. Skvelý prekvapivo plny emócii Daniel Craig.Očarujúca Lea Seydoux. Support od Finnesa, Ana de armas, Jeffry Wright veľmi slušný. Nebolo to len o čirej akcii, ale bolo to dosť osobne prežívane Danielom s Leou, miestami fakt smutne.Dej sa niekde v druhej polovici filmu spomalil a aj keď všetko bolo fajn,  trosku má to nudilo. Zial sklamanie z Rami Maleka citeľne, aj to finále jemne prestrelena až na úplný záver…. Ale ako Rozlúčka s Danielom Craigom veľmi dôstojná…. VIDENÉ v KiNE….. 80 % ()

Hledá se režisér příštího Bonda

Hledá se režisér příštího Bonda

27.08.2024

Dalo by se čekat, že touto dobou už budeme mít dávno mnohem jasněji o tom, kam bude směřovat legendární akční franšíza. Od premiéry poslední bondovky Není čas zemřít už uplynulo téměř pět let a… (více)

Aaron Taylor-Johnson je údajně krůček od Bonda

Aaron Taylor-Johnson je údajně krůček od Bonda

19.03.2024

Hollywoodem občas kolují fámy, které nejsou nikým potvrzené, ale mluví o nich tolik lidí, že se považují takřka za pravdu. Nejinak je tomu při šíření skazek o tom, kdo by si měl zahrát příštího… (více)

Seriálové rebooty na cestě

Seriálové rebooty na cestě