„Zaži deň a preži noc" je motto nového denného seriálu o skupine ľudí žijúcich vo veľkometrážnom apartmáne v Bratislave. (oficiální text distributora)

Etrox49 odpad!

Seriálový septik TV JOJ naplno roztvoril svoju tlamu a výsledkom je zrejme najväčšia tuzemská zhovadilosť v dejinách! Tucet zbytočných, mentálne poznačených mimozemšťanov pred 30-tkou (podaktorí aj dávno po), miesiaci sa na hromade v nevkusnom doupěti, vedľa ktorého sú top chlievy na Horskom parku decentné apartmániky. Deň čo noc sú aktéri v produktívnom veku nemilosrdne konfrontovaní so životnými otázkami ala kde sa sundať do nemoty, koho razantne vyklátiť, komu poriadne uvaliť alebo len koho proste poslať do p*če. Fotra? Domáceho? Bývalku? Paleta je široká. V čom je tento „scripted reality“ počin naozaj verný je fakt, že každý jeden bezvýznamný paznecht, či už maká ako poskok v dielni, pingel alebo trebárs aj na skládke, tu má ego veľkosti paneláku. Bavilo ma, prečítať si charakteristiky hlavných postáv a ich životné motivácie: „zabávať sa...vyhýbať sa stereotypu...spievať po baroch...presadiť sa v tetovacom biznise...mať úspech u žien...“. Naopak nemá význam pátrať tu po idiotoch, ktorí by povedzme chceli vyštudovať, založiť si rodinu alebo robiť niekde v kancli. Nie v tomto byte! Tu podobným uncool nemoderným trotlom pšenica nepokvitne! Odkiaľ však berie osadenstvo prostriedky na každodenné mulatságy, značkové handry a donášky pizze, to už tvorivá dielňa ľudovej, televíznej zábavy Alberta Vlka veľmi nešpecifikuje. Mimochodom, celý zážitok zo sledovania privádza na hranicu únosnosti všadeprítomný, superdebilný, bratislavský dialekt, z ktorého si najprv usierala celá krajina a dnes je z neho norma. Po troch neúspešných pokusoch o zhliadnutie jedinej, ucelenej časti tohto koncentrovaného kreténizmu sa dokážem len pýtať: čo robí RVR?! ()

Insspektor odpad!

v sobotu večer spim pri telke, ked zrazu počujem neskutočne tupe rozhovory ( prepla sem frajerka)... tak mi to normalne nedalo otvoril som oči pozeral som na to a nechápal som ... nezvyknem tu moralizovať, ale keby som kurva súčasťou tohto hovna tak sa hanbím chodiť po ulici. vlastne nie po ulici, hanbil by som sa asi aj sam pred sebou zavrety v izbe... toto tu je naozaj najhoršie čo som kedy videl ()

sarfian odpad!

Tak to už fakt je slovenský národ tak prijebaný, že idú do tejto realitky? A tí kokoti v tej telke sú kurva už jeblí na hlavu? A ešte by som rád videl tých debilov, ktorý to aj pozerajú a tým aj podporujú tieto prijebané slovenské telky v takýchto pičovinách. Potom sa všetci čudujú že je vela pirátstva, ale čo má asi tak človek iné pozerať, keď v telke sú len tomuto podobné kokotiny. ()

rbaum odpad!

Pri prepínaní programov som nechtiac narazil na tento "skvost". V tom momente mi zastal rozum a už som len v nemom úžase sledoval tú sračku. Do teraz som si myslel, že hlbšie než všetky tie smotánky, paneláky a podobné výgrcy sa klesnúť nedá. Mýlil som sa, deň a noc to prekonáva s obrovským náskokom. ()

Yesqward odpad!

Tento seriál, či reality, či horor, či čo to je, sa dá vyjadriť jedným znakom, a to ?. Kam z hľadiska seriálov je schopná slovenská televízia klesnúť? Začalo to aspoň akými takými hercami, ale tentokrát si na "pomoc" zavolajú amatérov? Hmm, fakt zaujímavé. Skúsim ešte pohľadať zmysel tohto nehorázneho odpadu, a ak sa mi to do 10 minút nepodarí, kašlem na to. každopádne, milý tvorcovia, máte odo mňa 0% a kyticu pekných slov ku tomu. ()

• V 75. epizóde, keď Sofia a Ole prídu do nahrávacieho štúdia, si môžeme na stene všimnúť plagáty k slovenským filmom Lóve (2011) a Zlo (2012). (ShortyIC)