„Zaži deň a preži noc" je motto nového denného seriálu o skupine ľudí žijúcich vo veľkometrážnom apartmáne v Bratislave. (oficiální text distributora)

Autogram

Nemôžem si pomôcť, možno som trochu úchylný, ale chvíľami sa do toho zapozerám, hlavne keď v tom čase ide skoro všade iba reklama, počasie, šport a žrebovanie a nič z toho ma nezaujíma. Zahrať reality show, na to treba „scenár“ aj „umelcov“ a ich „výkony“ bývajú tak zábavné, že si na nich treba oči vyočiť. Jedna hviezda za to, že nie vždy to prepnem a dokážem sledovať dokonca aj polovicu relácie. Celú naozaj nie. ()

rbaum odpad!

Pri prepínaní programov som nechtiac narazil na tento "skvost". V tom momente mi zastal rozum a už som len v nemom úžase sledoval tú sračku. Do teraz som si myslel, že hlbšie než všetky tie smotánky, paneláky a podobné výgrcy sa klesnúť nedá. Mýlil som sa, deň a noc to prekonáva s obrovským náskokom. ()

Yesqward odpad!

Tento seriál, či reality, či horor, či čo to je, sa dá vyjadriť jedným znakom, a to ?. Kam z hľadiska seriálov je schopná slovenská televízia klesnúť? Začalo to aspoň akými takými hercami, ale tentokrát si na "pomoc" zavolajú amatérov? Hmm, fakt zaujímavé. Skúsim ešte pohľadať zmysel tohto nehorázneho odpadu, a ak sa mi to do 10 minút nepodarí, kašlem na to. každopádne, milý tvorcovia, máte odo mňa 0% a kyticu pekných slov ku tomu. ()

andaAanda

dívala jsem se na to dvacet minut jako zjara, ve výsledku ale myslím, že to není peklo, jen další logický krok. inscenovaná reality show. nevím, jakou má pořad sledovat, já bych ho ovšem nepouštěla od osmi, ale nad ránem, hlavně o víkendu, v alkoholovým opojení to musí být podobně psycho jako kdysi teletubbies :) ()

Marek1991 odpad!

Toto je asi tá najväčšia hlúposť za posledné roky, ktorú som videl. Nedá sa pritom zotrvať bez pocitu trápnosti. To je asi nad moje sily. Toho, čo túto primitívnosť vymyslel, by som nechal niekoľko dní o hlade, nech sa spamätá, lebo to s ním nie je dobré. Komerčná televízia, ktorá toto uviedla, by mala dostať príučku, lebo to nie je normálne, je to brutálnosť aká sa len tak nevidí, toto už nemá ďaleko od súloženia s mŕtvolami, ale je demokracia, tak si slobodne vyberte, ja som rozhodne proti tomuto dielu. ()

• V 75. epizóde, keď Sofia a Ole prídu do nahrávacieho štúdia, si môžeme na stene všimnúť plagáty k slovenským filmom Lóve (2011) a Zlo (2012). (ShortyIC)