Diskuze

EastinMiles

To ne,ale nevadilo mi to. To je to samé,když jsou ve filmech sprchové scény s holkama,holka by si o holce myslela,že je to lesba. My bychom slimtali. Tady by slimtali holky a kluk o klukovi by si myslel,že je gay. Beru to tak,že to není nenormální,ale normální jakoby tam byly holky.

LION-MR.T

Sorry vydržim hodně, ale tohle bylo fakt moc. Neříkám hudba byla ok Cynthia taky i když musím znova říct, že nechápu důvod její účasti v tomto, ale ta banda naolejovaných teploušů mě fakt ničila :-) Mám rád ulítlý béčka, ale tohle nemělo děj tohle se snad nedá nazvat ani filmem. Režisérova orientace je myslím jasná :-D

EastinMiles

No v poho jsem se na to díval,nedíval jsem se na čas,prostě jsem se díval a až to skončilo,tak jsem vypnul komp. No jedna je za Cynthii,to je jasné. Hudba a kamera o.k. No duo DeCoteau s Manfredini se jen tak nevidí. Hudba se mi líbila a byla dobrá,možná škoda,že byla použita do tohle filmu. Třetí? Že to nebylo delší. Mě to zas tak strašné nepřipadalo,zklamalo,ale nebyla to taková blbost.

na příspěvěk reagoval EastinMiles

Wacoslav1

Neboj,ikdby jsi ten film jakkoliv vyp...oval mě to vadit nebude. Nelíbí,tak  nelíbí. Je to tvůj názor a já narozdíl od jiných repsektuju tvůj názor. I já se občas vyřádím na něčem co se Ti líbilo a v furt v pohodě.

LION-MR.T

Doufám, že i po tom komentáři zůstanem kamarádi :-) Ale tak dal jsem 1 hvězdu za Cynthii, ale jinak sem měl fakt problém to dokoukat.

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Ty kráso tak tohle byl opravdu showdown :-) Koment bude brzy jenom si ho musím řádně promyslet, protože se na něm hodlám fakt vyřádit.

EastinMiles (hodnocení, recenze)

to mala byt nejaka reality show? ako dokument slabe ako fil katastrofa :D ako kasting do gay porna mozno ujde ale inak strata casu

LION-MR.T (hodnocení, recenze)

David DeCoteau režíruje film se Cynthií Rothrock? O čem to bude,není to ani moc dlouhý.