Dva výtečníci

• Česko Dva poldové (více)

Bud Spencer a Terence Hill v roli policistů proti své vůli. Nouze a neustálé potíže s mafiány a jinými nepoctivci přivedou Buda do řad policistů, kteří navíc mají tak krásné motorky. V podstatě podobně je na tom i Terence. Brzy však poznají, že služba u policie byla jejich největším životním omylem. Dělají tedy všechno pro to, aby se uniformy zbavili. Ale vždy u nich nakonec zvítězí smysl pro spravedlnost. (Levné knihy)

jarmik

Jen málo filmů jsem viděl tolikrát... V tomto ohledu by poldové patřili do mé top 10 a nestydím se za to :) ()

buzzwoody

Další komediální nadprůměr, který se opět pohybuje ve stanovených kolejích filmů se Spencerem a Hillem, ale jak už bylo řečeno, je trochu nadprůměrný a o trochu lepší, takže to bude za čtyři (hvězdy). ()

Stocki

Jeden z nejlepších filmů této dvojice, který obsahuje plno rvaček, skvělých hlášek a výborná je i ústřední melodie. Nudit se tedy určitě nebudete. Film však musíte vidět s původním dabingem ČT, kde v hlavních rolích dabují Svatopluk Skopal a Jan Schánilec. Novější dabing film totálně zničil, hlášky jsou ubohé a neustále přeskakuje hudba. Opravdu je to až neuvěřitelné, jak se dá skvělý film zprasit. ()

RadimFišer odpad!

U tohoto filmu mě napadá jediné. Nuda z nudy pojde. Jediné co bych doporučil lidem co se dívají na toto, aby zažili něco skutečnějšího je jednoznačně. L.A. Přísně utajené... ()

docmen

jeden z mála filmů Buda Spencera a Ternce Hilla, který má slušnou dějovou linii, a není pouze o jejich rvačkách ()

One_Real

alší z řady úžasných komedií dvojky Hill a Spencer. Jako jejich naprostá většina baví od začátku do konce, ať už poněkud zvláštním a suše působícím Spencerovým humorem, nebo Hillovým nadšením. Tihle dva zkrátka nikdy nemůžou být střelou vedle. ()

TostTom

Opět skvělý film, tentokrát o něco delší a s policejní tematikou. No prostě stará dobrá klasika a dvojice Bud a Terence perfektní jako vždy. ()

Heavyman

Můj nemilovanější film s Budem a Terencem z newesternového prostředí. Tolik vyvedených kravin a ran jen tak v jiném jejich filmu neuvidíte. Ničení aut, přepadení policejní stanice, hra na hluchoněmého, bitka na stadionu s Geronimem, návštěva ruské šlechtičny, finální bitka a mezitím hromada keců co mají styl a vtip...tohle všechno v jednom. Je jasný, že ti co nemají tyhle dva v lásce tak tu nic dobrého nenajdou. ()

Joey(1)

jeden z nejlepších filmů dvojky S+H, spousta slušných gagů a tradičně zábavných rvaček... a hlavně nemá chybu ústřední melodie! ()

helloween93

Když se Bud Spencer a Terence Hill dají nedobrovolně k policii, nemůže to dopadnout jinak než vymýcením mafie ve městě. Velmi se mi líbila závěrečná bitka v bowlingárně. Jeden z jejich klasických filmů. ()

Rikky007

Je to jednoduchá komedie, ale kam se na to hrabou dnešní zástupci žánru.... Z repertoáru Hilla a Spencera to lepší. ()

MickeyStuma

Další z řady humorných snímků dua S&H nevybočující ze zavedené šablony a přinášející naprosto vše očekávané. Známé charaktery obou postav, spousta gagů a hlavně rvačky jsou vždy zárukou dobré zábavy, jaké nám tato dvojice může předvést. A tak jak to už bývá, dějová stránka scénáře je jako obvykle plná nesmyslů a nelogičností, ale v tom je právě to celé kouzlo všech zábavných scén. Jestli se jedná o jejich nejlepší film lze hodně těžko posoudit. Každopádně tohle spraví náladu vždy. ()

greenlord

prepadeni, tucnak, spencerova trojkolka, dva postizeni v baru, galina, geronimo, jsem odkojenej whiskou atd. atd. klasika jaxsvin ()

BOURQUE

Opäť jeden veľmi dobrý a pohodový film od známej dvojici. Kultové scény a dialógy, parádne facky, neopakovateľný humor a fantastická hudba. PS: „Ty to povedz, ty máš hlbší hlas! Osobné hodnotenie: 100% (*****) ()

gombarix

Je až dojemné, jak jsou syžety S&H filmů furt na jedno brdo, kterýž dojem je ještě umocněn opakujícími se herci ve vedlejších rolích. Ale na druhou stranu, díky tomu je to pořád stejná bžunda. ()