Lucky Luke (Terence Hill), najrýchlejší pištolník Divokého západu. Iba on by dokázal dôkladne vyčistiť Daisy Town od všetkých zloduchov, ktoré v ňom doslova kazia vzduch. Teraz však mestu chýba vzrušenie. Aspoň to si myslia jeho obyvatelia. Z nevďaku sa rozhorčený Lucky Luke rozhodne ukončiť šerifstvo. Môže ho hoci aj kôň prehovárať, neostane tu už ani minútu navyše. Lenže sotva stihne opustiť mesto, už sa k mestu blížia iní. Starí známi bratia Daltonovci... (oficiální text distributora)

brasek

V kine keď sa rehoce dvesto ľudí tak sa cítite smiešne aj vy, ale doma v obývačke to nemá už také grády. ()

Ondr4H

Milý Western, před který se nemusíte bát posadit děti. Terence Hill hraje roli klaďase Luckyho Lucka velice dobře a bílý ohoz a šerifská hvězda mu velice sluší.Kůň Skokan mi v některých ohledech připomněl svými kousky nesmrtelného policejního psa Rexe.Ovšem co mě dostalo je scéna kdy bratři Daltonové předpovídají budoucnost se záběry z filmu Koyaanisqatsi a broukají k tomu píseň.To je dle mého názoru skvělá parodická scéna.Dal bych tomu 4 hvězdy, ale místy bohužel tento snímek nudil a seriál s stejnými postavami hodnotím daleko lépe. ()

Fujin

Westernové městečko Sedmikráskov je třeba vyčistit od bezpráví. Bohužel nudněji už to snad ani udělat nešlo. ()

bratr_jezek

Velmi příjemná hraná verze animovaných příběhů. Ty jsou sice lepší, ale Terence Hill je opravdu dobrý a pár zajímavých vtípků a hlášek, pronesených koněm, diváky zaručeně pobaví. ()