Star Wars: Vzestup Skywalkera

• Česko Star Wars: Epizoda IX - Vzestup Skywalkera (více)
USA, 2019, 142 min

Režie:

J.J. Abrams

Kamera:

Dan Mindel

Hudba:

John Williams

Daisy Ridley, Adam Driver, Oscar Isaac, John Boyega, Naomi Ackie, Carrie Fisher (a.z.), Lupita Nyong'o, Domhnall Gleeson, Richard E. Grant, Mark Hamill (více)

Lucasfilm a režisér J.J. Abrams znovu spojují síly, aby diváky vzali na epickou výpravu do předaleké galaxie ve filmu Star Wars: Vzestup Skywalkera. Ve strhujícím závěru stěžejní Ságy Skywalkerů se zrodí nové legendy a odehraje se konečný boj za svobodu galaxie. (Falcon)

Diskuze

Helo (hodnocení, recenze)

Mám a proto ti odpovídám po hodinách a nikoli po minutách, jako to děláš ty. Takže otázka spíše na tebe: Nemáš něco lepšího na práci, myšáčku? Mňau.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Helo (hodnocení, recenze)

Za to ty tvoje geniální hovna dávají opravdu smysl... a nebo jsou tak geniální, že vlastně ani nevím, co jsi jimi chtěl sdělit, protože jsi jimi nesdělil vlastně absolutně nic (hovno jiným označením). Každopádně doporučuji trochu živočišného uhlí, poněvadž ten tvůj ústní průjem je třeba trošku zaléčit.

reich

Nemám rád když někdo píše hovna s přídavným rozborem že nedokážu pochopit to co sám píšu..a když to řekne na konto toho co už napsal za jiný hovna tak se ty slova nahromadí jedna dvě ani nevím jak.

Helo

Ne nejsi piča protože máš názory dementa. Jsi piča protože jsi. TEČKA.

na příspěvěk reagoval reich

Hyger

Hyger (hodnocení, recenze)

Říká někdo, kdo si bude kupovat Playstation a sadu rtěnek jenom proto, že to má logo TFA... Dej se do kupy.

Helo (hodnocení, recenze)

Spíš ty si ani neuvědomuješ, co píšeš, a abys to pak zakecal, tak protidiskutéry označuješ neodpovídajícími slovy. Aneb kdo nesouhlasí s mým názorem je piča - výborně. Jsi na úrovni, myšáku.

West

West (hodnocení, recenze)

Trevorrow je dle mého o dost zajímavější režisér než Gareth Edwards co točí Rogue One.. Jurskej svět měl jedinou nevýhodu že tam nepůsobilo napětí, a dinosauři byli z 95% digitální oproti prvnímu dílu, kde si s tim dali práci, a všechno bylo robotický a hmatatelný..

na příspěvěk reagoval Eodeon

Helo (hodnocení, recenze)

Dáváš hvězdy jen za značku a rozpočet? Vpravdě zajímavé hodnocení... :D Mě se to líbilo... jasně - na první díl to nemá ani náhodou, ale za průser to taky neoznačuju...

st.ranger

st.ranger (hodnocení, recenze)

Šanci mu dám, ale po Jurském svrabu to u mě má Colin nahnuté. Ale Disney si tohle jistě pohlídá.

Helo

Sračka to je na to jaký to má ohlas a kolik to vidělalo penez.Prostě film s takovou značkou a rozpočtem si sice ten odpad nezaslouží , a proto jsem dal i já víc ale s ohledem na okolnosti je to sračka.  Dvě hvězdy na takovej film je málo.. Kdybych dal dvě něčemu co má 30% tak řeknu že to nebyla taková hrůza.

Helo (hodnocení, recenze)

Tak se nedohaduj s dětima ale diskutuj s dospělýma. Ostatně tvůj názor je tvůj názor, ač to byl pouze výkřik do tmy, a nikdo ti ho nebere. Jen spousta lidí má očividně i jinačí názor. BTW: 2* hvězdy je sračka? Sračkou bych nazval spíše něco, co si nezaslouží už ani odpad.

reich (hodnocení, recenze)

Tvůj názor neberu. Já jsem Jurský svět viděl a taky nemůžu říct, že je to kvalita. První Jurský park je zdaleka nejlepší film. Hádat se nechci a dítě nejsem.

(hodnocení, recenze)

Mám svůj názor. Nepotřebuju se tu dohadovat s dětima.

na příspěvěk reagoval reich, Helo

reich

Nedělám závěry. Třeba to udělá líp než J.J. ale Jurský svět je totální sračka.

reich (hodnocení, recenze)

To mi ani nějak nevadí, že to bude točit tento režisér. Jurský svět natočil hodně dobře.

Torrs

Tu sračku kdo točil Jurský svět bude taky točit SW ? Do piči to né!

Ani Furiosa nezabrala, lidé do kin nechodí

Ani Furiosa nezabrala, lidé do kin nechodí

29.05.2024

Odhalila desátá epizoda Star Wars svůj název?

Odhalila desátá epizoda Star Wars svůj název?

05.11.2023

Nové Star Wars mají synopsi a datum natáčení

Nové Star Wars mají synopsi a datum natáčení

22.06.2023

Nový Star Wars film pokračující příběh Rey (Daisy Ridley) má oficiální název, synopsi a také předběžné datum začátku natáčení. Tzv. Skywalker sága skončila v roce 2019 snímkem Star Wars: Vzestup… (více)