Star Wars: Vzestup Skywalkera

• Česko Star Wars: Epizoda IX - Vzestup Skywalkera (více)
USA, 2019, 142 min

Režie:

J.J. Abrams

Kamera:

Dan Mindel

Hudba:

John Williams

Daisy Ridley, Adam Driver, Oscar Isaac, John Boyega, Naomi Ackie, Carrie Fisher (a.z.), Lupita Nyong'o, Domhnall Gleeson, Richard E. Grant, Mark Hamill (více)

Lucasfilm a režisér J.J. Abrams znovu spojují síly, aby diváky vzali na epickou výpravu do předaleké galaxie ve filmu Star Wars: Vzestup Skywalkera. Ve strhujícím závěru stěžejní Ságy Skywalkerů se zrodí nové legendy a odehraje se konečný boj za svobodu galaxie. (Falcon)

Diskuze

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Merengues9 , Yoshitsune

Hele prostě ten směr jakým to jde pod Disneym mě začíná vadit. Nejdřív jsem to neviděl, nebo vidět nechtěl, ale po posledním zkouknutí TFA už se začínám klonit k názoru, že tohle nejsou SW jak jsem je znal a měl rád. A to nijak nehejtim, protože určitě patřím k největším fandům tohohle univerza.

na příspěvěk reagoval Merengues9

Wacoslav1

a proto z Jar Jar neudělal největší a nejmocnější zlo v celé galaxii. Lucas měl temné období když byl mladej a nebo když se rozváděl - Chrám zkázy, ale pak nooo nevim, měl slabošské období.

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Taky mě ukázky neodvařily, ale pořád věřím, že JJ to nemůže posrat. Kdyby se Rey přidala k temný straně, všichni klaďasové chcípli a první řád ovládnul vesmír, potažmo Rey po tom co zabije toho zoufalce a slabocha Kyla, tak budu chrochtat blahem, ale to se nestane. Je to Disney nezapomeňte!!! Lucas by na to koule možná měl. Začínám se taky pomalu řadit do skupiny fanoušků který sere, že mu to vzali z ruky. Každopádně Epizoda 3 už zůstane podle mě s přehledem tím nejlepším co v rámci tohohle univerza vzniklo.

na příspěvěk reagoval Merengues9, Yoshitsune

cyphercz

cyphercz (hodnocení, recenze)

Vzpomínám jak mě první trailer na Ep VII hrozně nahypoval a jak byl perfektně udělanej aby vzbudil zájem a očekávání... pak si pamatuju jak jsem si u traileru na Ep VIII říkal "co to je ku*va za pingvíny??" a celkově to působilo tak nějak divně, ale furt jsem doufal, že to bude dobrý... no a teď tenhle trailer, kterej mě naprosto znechutil a protáčely se mi panenky při pohledu na 60 Star Destroyerů seřazených jak na nějaký přehlídce, "evil" C3PO a temná Rey s """cool""" mečem (kterej je ale jinak naprosto nepraktickej), prostě to pro mě zavání strašným průserem:S

MixlevPixle

MixlevPixle (hodnocení, recenze)

Nejnovější trilogii sleduji s naprostým úžasem a znechucením, se tak obávám abychom nakonec nezjistili, že se to celé jen zdálo Darth Waderovi :o))

Kincl (hodnocení, recenze)

Snad tam na konci jak se bude slavit vítězství tak tam dají ty vtipný medvídky a budou tancovat a dělat ty zvuky :D

na příspěvěk reagoval ALIENka_

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Helo

Já jsem chtěl, aby to dávalo smysl a oni to udělali jinak :)

Ale na Rise se stále těším, věřím že to Abrams dokáže nějak zachránit.. a když ne, alespoň to bude zábavný a cool film.

Nebo to bude druhé TFA :(((

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Rypicong

Takže Rey mohla mít celou dobu i rodiče. Nemusí být přímo ze skumavky... Mohla bejt vložena do matky... Fa porodila dvojčata. Nějak moc mi to začíná připomínat herní SW ty dva bratry... zlatého a černého. :D

na příspěvěk reagoval Rypicong

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Blackhand47

Však... Taky nesmíme zapomenout na Rey vizi... Co měla v 7... A jak je známo, osud neočuráš. 8) Ale, třeba mohla vidět osud své sestry, protože jak je známo... Klony mohou mít zdílenou mysl. ;)

Helo (hodnocení, recenze)

Kincl

"Měli, měli", tvl, už zase tady cejtim to: "Já jsem to chtěl takhle a oni to udělali jinak, béééééééé!" :D

na příspěvěk reagoval TheDarKnig

Rypicong (hodnocení, recenze)

Blackhand47

no nejprve je důležitý si ujasnit definici klonování - proces vytvoření nového jedince, který je geneticky SHODNÝ s předlohou.

A co je to klon - ten jedinec, který z toho vznikne.

Pokud dojde k úpravě DNA - například mutací - kdy třeba jádro buňky je vloženo do vajíčka jiného žijícího tvora, přenese se část DNA hostitele - nejedná se o čistý klon - není to klon jak je vnímáme, protože odporuje primární definici klonování a klonu - protože se nejedná o geneticky shodného jedince...

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Blackhand47 (hodnocení, recenze)

Eodeon

Klonování je tvorba identického jedince... ale to neznamená, že nemůže jít o jakýsi mix DNA, když se vytvoří jakási šablona, z níž se potom pojede "výrobní řada". První uděláme "mutanta" a z něho jedeme klony.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, Rypicong, Eodeon

Kincl (hodnocení, recenze)

Beztak měli Luka nechat ještě žít a v tomto filmu měl až zemřít, pokud je to fakt poslední díl :D

na příspěvěk reagoval Helo, ALIENka_

Rypicong (hodnocení, recenze)

Darth_AK

Účel? Stejný jako Anakin. Projekt někoho aby měl mocného pěšáka, který by před odhalením toho ještě co nejvíce "pohnojil" :)

fabecc1222

fabecc1222 (hodnocení, recenze)

JInak mi příjde úplně proti trendům SW trailerům, že by tam odpálili takovou věc, jako souboj Rey vs Kylo, tam zas čekám nějakou trailerovou kulišárnu, a ve výsledku to bude jen záběr z nějaké vize, halucinace atp.

Helo

no tak si napsal blbost no, to neni konec světa, podívej se třeba tady na nové SW to je strašná a totální blbost a taky to nikdo nesmaže, byť to některým lidem dělá to co náckům ve ztracené arše.

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Uživatel Helo smazal svůj příspěvek.

I have a bad feeling about this

na příspěvěk reagoval Helo

Uživatel Helo smazal svůj příspěvek.

Ani Furiosa nezabrala, lidé do kin nechodí

Ani Furiosa nezabrala, lidé do kin nechodí

29.05.2024

Odhalila desátá epizoda Star Wars svůj název?

Odhalila desátá epizoda Star Wars svůj název?

05.11.2023

Nové Star Wars mají synopsi a datum natáčení

Nové Star Wars mají synopsi a datum natáčení

22.06.2023

Nový Star Wars film pokračující příběh Rey (Daisy Ridley) má oficiální název, synopsi a také předběžné datum začátku natáčení. Tzv. Skywalker sága skončila v roce 2019 snímkem Star Wars: Vzestup… (více)