Reklama

Reklama

Scooby Doo: Maska Modrého sokola

  • USA Scooby-Doo! Mask of the Blue Falcon (více)
všechny plakáty
Trailer

Obsahy(1)

Scooby a jeho parta se účastní shromáždění komiksových fanoušků, které má nečekaný průběh. Komiksoví záporáci totiž ožívají ve skutečném světě. Scoobyho parta musí zachránit shromáždění i očekávanou premiéru komiksového filmu. Scooby-Doo a jeho parta mají velké plány ohledně návštěvy populárního komiksového festivalu. A asi nikdo se netěší víc, než právě Scooby a Shaggy. Ono shromáždění komiksových fanoušků totiž skýtá jedinečnou příležitost shlédnout zbrusu nový film s jejich oblíbeným superhrdinou Modrým sokolem. A to si přece nemohou nechat ujít. Fikce se tu ale stává skutečností - strašlivý pan Hyde, monstrózní superpadouch z klasického televizního seriálu Modrý sokol totiž náhle ožije. Společně s ním poctí festival svou návštěvou i příšerní netopýři, vyjící psi a zlověstný sliz. A to je ten správný čas, kdy se kamarádi z firmy Záhady s.r.o. vydají po stopách tajemného případu a nastraží své pasti. Záhadě však musí přijít na kloub dřív, než se padouchům podaří pokazit festival a zmařit filmovou premiéru. (HBO Europe)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (9)

misterz 

všechny recenze uživatele

Moc ma to nenadchlo. Riešenie záhady bolo prezieravé, nudné a hlavný záporák bol jasný už takmer od začiatku. Celkovo, príbeh bol slabučký a v základných bodoch podobný predchádzajúcim dielom. Tiež by som ocenil viac humoru, ako také spestrenie deja. Mám dojem, že tento animák zaspal dobu a nikam sa neposúva. 45/100 ()

Lovely.Bones 

všechny recenze uživatele

A to jsem se nato tak těšil. Modrého sokola jsem znal a doufal jsem, že zněho udělají něco super. Tady? Né. Prostě tohle nejde. Udělají zněho nějakou parodii na starého Batmana a starou hvězdu, co už odešla z velkého plátna. Záporák je idiot. Naštěstí, animace nepatří k nejhorším a vtipy pořád ujdou, takže, pro fanoušky Scoobyho ano, pro fanoušky Modrého Sokola ne. Pro malé caparty, určitě. ()

Reklama

Carol Pifková 

všechny recenze uživatele

Pre mňa rozhodne jeden zo slabších filmov. Záporák nič moc a takisto to riešenie okolo tej záhady bolo tak trochu nudné. Naopak zaujalo ma miesto kde sa celá záhada odohrávala a vkladala som do toho na začiatku filmu veľké nádeje. Bohužiaľ ma to sklamalo. Niektoré scény boli fajn ale ako som už spomínala samotné dianie okolo tej záhady ma nudilo. Ale oceňujem, že páchateľa som neodhadla. ()

MMR 

všechny recenze uživatele

No, na tohoto Scoobyho jsem čekal přes rok, než jsem se dočkal alespoň dabingu. Celkem se čekání vyplatilo. Akce byla zamotaná, od začátku se mohlo zdát snadné, kdo za tím vším je, ovšem postupem času bylo adeptů na zloducha více. Přesto to nebylo úplně to nejlepší, občas se to vymykalo konceptům předchozích dílů klasického Scoobyho. ()

blondboss 

všechny recenze uživatele

Opäť len priemerný celovečerný snímok zo Scooby-Doo univerza, ktorý nás tentokrát zavedie do sveta superhrdinov. Dejovo to bolo vcelku prepracované, ale nebolo tam nič zapamätateľné a striktne sa to držalo už osvedčenej šablóny. Navyše bolo divné sledovať Scoobyho v maske superhrdinu. Na mňa to akosi nezabralo, a to mám Scoobyho celkom rád. 50 % ()

Galerie (26)

Zajímavosti (3)

  • HB z HB News znamená Hanna-Barbera. (LUKICKK)
  • Hotel Sheldorf je pojmenován po zakladateli Comic-Conu v San Diegu Shelu Dorfovi. V tomto filmu se objevuje komiksový kongres založený na Comic-Conu. (LUKICKK)

Reklama

Reklama