Leatherface - zrození

• USA Leatherface (více)

Film předchází událostem původního snímku Texaský masakr motorovou pilou (1974) a přiblíží nám zrod legendárního masového vraha, známého jako Leatherface (Kožená tvář). Dospívající Leatherface uteče z psychiatrické léčebny spolu se třemi dalšími pacienty a unese mladou zdravotní sestru. Na stopě je jim však muž zákona toužící po pomstě. (Spidey3)

Diskuze

Uživatel mikromishi smazal svůj příspěvek.

Uživatel mikromishi smazal svůj příspěvek.

Nivenx

Nivenx (hodnocení, recenze)

Tohle snad dopadne dobře. Horší jak poslední díl to být přeci nemůže.

na příspěvěk reagoval Pilda17

Psychor

Psychor (hodnocení, recenze)

raimi

Jakožto zdejší hororový expert se obávám, že Inside představoval ojedinělý záblesk tvůrčí geniality. V hororovém žánru se stává opravdu málokdy, aby režisér po téměř desetiletém paběrkování opět zazářil.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, JohnMiller

raimi

raimi (hodnocení, recenze)

Vzhledem k tomu, že jejich filmy v mých očích mají krutě sestupnou tendenci (poslednímu jsem dal jednu hvězdu, tak jsem trpěl), tak mě hoši můžou jen překvapit. Žádnou pecku nečekám, ale potěšilo by mě, kdyby se vrátili na úroveň Inside.

na příspěvěk reagoval Psychor

Pítrs85

Pítrs85 (hodnocení, recenze)

Bloody13

Nejsem kritickej... a ta nová maska je divná! :-)

Ne, na novýho Leatherface se těším, originál už sotvaco překoná, ale úplná kejda to určitě nebude.

Marceloo

Marceloo (hodnocení, recenze)

Rated R for strong bloody violence, disturbing images, language and some sexuality/nudity.

na příspěvěk reagoval Pítrs85

peiton

peiton (hodnocení, recenze)

ja milujem masakre,hlavne tie po r.2003 a  teším sa ako malé decko,dufam,že to bude zaradené aj do našich kín a že to bude ppč :-))

na příspěvěk reagoval BloodyBeast

BloodyBeast

BloodyBeast (hodnocení, recenze)

Psychor

A já právě očekávám něco jako Inside. Alespoň a především očekávám podobnost tomu nářezu jaký v Inside byl.