Aldanek

Padesát Odstínů ničeho. Protože nepatřím k té bandě co si přečetla tuhle vlhkou knížku nemůžu hodnotit zpracování příběhu. Filmařsky se ale jedná o kvalitní snímek (Nádherná lokace luxusních apartmánů). Jen kdyby to nakonec nebyla taková nuda... ()

hufnagel

Vyzerá to,že najväčší kšeft Universalu je soft úchylácke sado maso porno.Ale čo to má spoločné s umením?Kvôli hudbe jedna hviezda. ()

anarya odpad!

Čím víc se blížil konec, tím více mi hlava padala do dlaní a nevěřícně jsem se smála. Vzhledem k tomu, že knihu jsem nedočetla ani do půli, tak je to docela výkon, že film jsem zvládla až do konce. Nějaké vysvětlení z psychologické stránky nečekejte - co jde koneckonců čekat od fun-fiction na Twilight... ()

jjjerry

Knihu jsem nečetl a ani to v plánu nemam, hodnotím jen film. Ona je skvělá, krásná, na můj styl z ní udělali moc velkou "popelku". On mně nepřijde jako charismatický sex idol, ale spíše jako mladý blbeček co si na něco jen hraje. Hezká kamera, občas fajn hudba. Celek je bohužel takový průhledný, bez tahu na branku, trošku nuda. ()

Richi007

Přemýšlím, co bych měl asi tak napsat, ale spousta už zde napsáno bylo. Musím přiznat, že ikdyž jsem si myslel, že to bude totální odpad, tak na ten odpad to nakonec není. Řekněme, že je to spíše opravdu film pro neukojené ženy a pro rychle udělané honiče. Tak trošku lituji všechny chlapy, kteří to museli trpět se svoji milou v kině. To bych asi nedal. Každopádně do porna to má daleko. To co "tvůrci" 20 minutových videí na free video natočí, zde zvládnou natáhnout do dvou hodin. Na to jakou to mělo reklamu, tam mohlo být více těch erotických scén do většího detailu. Takový sex z odběhnutí kamery nebo ztmavovačkou jsme už viděli ve spoustu filmech. Takže zde se žádný zázrak nekoná. Jde spíše o romantický film s pár hračkami navíc. Jamie Dornan hraje svoji roli "pána" celkem slušně, ale za to Dakota Johnson mi tam přijde jak vymaštěná pubertální odpaněná princeznička. Bože ta to vůbec neuměla hrát, spíš mě tam s*ala. Jedinou hvězdu snad dávám za to, že to nemá tu typickou americkou romantickou dějovou linii a ve fázi odloučení ten film vlastně končí, takže žádný happy end. Ano já vím, má to další díly, ale pro mě to tím asi končí, protože já už bych dvojku nerozdejchal. ()

v.indruchova

Začátek je směšná snůžka keců, kterým jsem se smála a pleskala trapností do čela. Pobaví princezny v růžovém, které čekají na svého prince na bílém koni. "Ale potom by se neměly moc koukat nebo se něčemu ještě přiučí." :D Na to jakou tento film měl reklamu je to slabá věc, která není ani moc realistická. Je to spíš jako sen osamělé ženy. Známá která knihu četla a má ráda prasárničky, nemluvila zrovna nadšeně. ()

Jamall

Pár zajímavých momentů nezachrání film, jehož scénář psal asi někdo z pornoprůmyslu (i když z knihy určitě není moc co brát). Dakota Johnson v pohodě, Jamie Dornan absolutně mimo. No a na konci filmu jsem si říkal "to bylo jako ono?" - spoutat, párkrát švihnout a pak misionář, ale hlavně ze začátku fajn komedie. ()

Dawe.86

Bohuzel jsem byl ukecan,abych se na tuhle naprostou uchylarnu podival a to byl jeden z nejvetsich omylu co jsem ve svem zivote udelal !! Verim ze se to nekomu libi ba vzrusuje,ale tohle je prilis. Grey svym dolezanim k Anne hranici s psychopatem,coz on vlastne je. A Anna? Jeste ze je ve filmu spise naha,protoze toje to jedine co to (ne) zachranuje. Tot vse ()

brasek

Na erotický film málo sexu a romantické filmy veľmi nemusím, nemám ich rád. Snímok Fifty Shades of Grey sa stal hitom, divné... chladná romantika či romantika bez emócií že by mala taký úspech?! Nie je to výnimočný film, nie je ani ničím zvláštny. ()

JoeSO odpad!

Ztráta času. Knihy jsem nečetl a ani neočekával nějaký významný filmový zážitek, ale tohle byl prostě děs. ()

halberdier

Nafouklá bublina, která jen díky dychtivým fanynkám knihy a jejich polovičkám, kteří na film šli nejspíš z donucení, vydělala ve světě přes půl miliardy. Přitom jsou 50 odstínů šedi průměrným a ničím zajímavým přírůstkem do červené knihovny. Herce bych z neúspěchu moc nevinil, jsou na filmu to lepší, ale nemají v podstatě co hrát. Debilní scénář jim k tomu nepomáhá, erotické scény nemají žádné napětí (ať si tvůrci pustí Základní instinkt, kde uvidí, co znamená erotické dusno) a místy jsou až směšné (např. hlavní hrdinka pomalu exploduje vzrušením jen při pohledu na hlavního hrdinu). 50 odstínů šedi není tak špatný, až by byl zábavný, je pouze nudný, nepravděpodobný a ani ta skandálnost v něm není. Nejsem žádný hater knižní předlohy a tomuto filmu jsem vlastně přál aby se povedl, protože kvalitních zástupců erotických dramat moc není. ()

veverysiak

Najprv klady - remeselne nadpriemerne urobený film s veľmi slušným výkonom hlavnej protagonistky, no a to je všetko, po príbehovej stránke úplne zbytočné dielo, čo však nejde na vrub filmových tvorcov ale autora literárnej predlohy, úplne plytké je vykreslenie úchylky hlavného Hoňoša, aj keď nie som obdivovateľ SM štýlu a nepasujem sa tým pádom za znalca v tomto rezorte, som presvedčený, že takto postihnutí jedinci praktizujú úplne iné divočiny, ako nám to prezentuje tuto hen Kristián, celkove mi to pripadá totálne nevyvážené, ale na druhej strane si živo viem predstaviť cieľovú skupinu tohto dielka a jej nadšenie, síce utajované ale o to silnejšie, takže 30%. ()

MiniRecenze

Knižní předlohu jsem nečetl,tak nemám s čím srovnávat... Tak už došlo i na mě a musel jsem si projít tímto filmem a musím říct,že to cesta nebyla vůbec snadná.Délka filmu je nekonečná.Je pravda,že snímek je do první třetiny svým způsobem zajímavý,ale to jenom do chvíle ,než zdejší "Casanova" otevře pusu a začnou se z něho vycházet laciné dialogy.O nic líp na tom není ani ženské herecké obsazení.A pokud vsázíte na lechtivé scény,tak Vás taky zklamu.Celkový děj se točí kolem takové věci,že na konci filmu budete žasnout,čemu jste věnovali dvě hodiny svého života. LACINÉ!!! ()

PatrikP4

Vážně ??? To je to z čeho jsou holky hotové??? Z knížky jsem to chápal některé holky jí četly dokola... Ale film??? No když se to ani holkám nelíbilo, tak asi opravdu špatné... ()

bonovox

Kritika nezavádzala, tento film je úplne o ničom. Je zbytočne zdĺhavý, bez iskry, náboja, jednoducho je to absolútny prepadák. Jediná vec, ktorá sa podarila je zakomponovanie do jednej milostnej scény pieseň od Beyonce Haunted, to tam perfektne zapasovalo. ()

Rian_witcher

Scénář připomíná Pretty Woman upravený pro osoby s IQ 50-75. Sexu je tam asi tolik, co v učebnicích základních škol a jediné sado-maso, které s filmem zažijete je to, které protrpíte při jeho sledování. ()

Kazmovi v kinech dochází šťáva

Kazmovi v kinech dochází šťáva