LeaFF

právě jsem dokoukala tento film a až mě z toho mrazí... Podle skutečných událostí - to zanechá v člověku mrazení v zádech. ať už věříte v nadpřirozeno nebo ne - určitě doporučuju ()

ERINYUS

Takto si predstavujem peklo...kurva, konečne niečo...neviem či mal film nedostatky alebo chyby, ale na konci tomu chýbali už len dve mŕtve tela v dodávke a asi by som ešte dlho s nikým neprehovoril ()

elurein

Velké zklamání. V podstatě další film na téma "posednutí ďáblem", který nepřináší nic nového. Ani není strašidelný, Jane je víc směšná než děsivá: totéž lze říct i o závěrečném vymítání, které - nemůžu si pomoct - vypadá docela trapně. Asi jsem od toho moc očekávala, protože Sinister mě opravdu dostal. ()

eoj

slabé 3* - sympatyckej hlavní posedlík a netradiční kněz, a to je asi všechno. Jinak průhledný jak moč po šesti pivech a hlavně bez účinku na nervy. Při vymítačský scéně se usmívala i přítelkyně. Zajímalo by mě, jestli maj na vymítání patent katolíci, nebo v Tibetu mlátí posedlíky šaoliský mniši mlejnkem. Haha - jsem mrknul na Wiki a vymítání má většina uctívačů, tak asi budu muset pohledat v non-hollywood vodách. Když nic, tak by to mohla bejt prča, a takový japonci - hmmm. ()

Rob318

Já se fakt těšil, to nejlepší co tenhle rok uvidíš říkal jsem si. Je to tutovka, říkal jsem si. Příběh je napsaný i odehraný skvěle, jen jsem v tom cítil takové to (ostraváci by řekli "pičo"). No a pak mi došlo, že je v tom sakra cítit ten chlápek co má nejvýdělečnější knihu na světě. Největší lháři světa, si kvůli tomu vzali černý šaty, kolárek a v jeho jménu okrádají, vraždí a lžou lidstvu stovky let . Podle mě tedy obyčejný film, snažící se verbovat mládež, " na co kdyby přece" (tím hůř, že tak dobře). Za mě tedy dva otylé hvězdné ministranty a to jen kvůli mistrně zvládnuté atmosféře. ()

Vlad

Nerozumiem tomu prehnanému hodnoteniu. Mám už niečo z hororov napozerané, takže prah citlivosti mám vyšší, ale aj tak... Nevravím, že to bolo totálne na figu ale po sľubnom úvode aby sa hodinu a pol nič nedialo tak to je už trochu veľa. Skutočne som po hodine zaspával a to sa mi teda bežne nestáva a už vôbec nie pri hororoch. Nuda, totálna nuda, tu a tam dobrá scénka a zase nuda. Záver bol trošku lepší, ale predchádzajúci marazmus to nezachráni. Všetci sme videli už i lepšie exorcizmy. Navyše za smiešne vykreslenie bez-zbrannej (americkej!) kung-fu hliadky NYPD, ďalšie body dole... Veľmi zle...59% ()

vincenzzo7

Docela dobrá směska akčního krimihororu dal bych za plné hvězdy, kdybych nebyl náročnější na tu část s EXORCISMEM tam to trošičku pokulhávalo ale i tak velmi zdařilé, charismatické obsazení herců za mě s čistým svědomím 4 hvězdy a v mém žebříčku je to film na který se dá podívat vícekrát než jen jednou ;) pro příznivce krimi horor žánrů, určitě doporučuji vidět . ()

KcarlosK

Vizuál a atmosféra jsou v pohodě. Bohužel to samé se nedá říct o příběhu. Ten je prostě o ničem. Chtělo by to alespoň nějakou pointu. Na Sinister se to nechytá. Divil jsem se přítomnosti Olivie Munn v hororu, ale teď už to chápu. Ona se tam prakticky jenom mihne. Ha ha hou, ha ha hou. ()

vrch07256732

Pre mňa po dlhej dobe vydarený horror/Thriller, všetko tu do seba zapadá: scéna, hudba (prekvapivo dobre strihnutá s The Doors - ale to tu už bolo spomenuté), herci neopozeraný, presvedčivý, atmosféra OK počas celého filmu. Napriek skoro 2 hodinám to prekvapivo odsýpa s minimom hluchých miest. Mne osobne záver až tak nesadol, ale to je otázka už osobného názoru. Film rozhodne možno len doporučiť. ()

A.L.F

Spoilery! Krátce - velmi nepodařený pokus o horor. Dlouze - film se snaží navodit napětí, ale když už jde "do tuhého" stane se ve filmu nějaká naprostá hloupost. Ve filmu jsou zmiňovány dveře a tak je neustále v pozadí pouštěna hudba The Doors, ale nějaké přiblížení proč to tak je, se nedočkáme. Démon terorizuje ve velkém "finále" policistu tím, že mu pouští do hlavy písně od Doors. Ještě že se pro příchod démonů nepoužívají okna, jinak by byl film jen dokument o Windows... ()

skipik12

Jako jestli je to opravdu podle skutecne udalosti,jdu si vymenit trenky a pak do kostela:))) Spad, akce proste pecka od zacatku az do konce---az na ten konec...ale sakra, reknete me, jak tohle ukoncit ,aby to nebylo klise:))) Fakt hooodne dobry, parkrat i husi kuze a to, ze si klidne dam vymitace dabla jako pohadku na dobrou noc:))) doporucuju!!! ()

BStone

Poslední film Scotta Derricksona je přehlídka obehraných námětů a stokrát jinak zpracovaných klišé.Ve srovnání s téměř geniálním Sinísterem,poměrně hluboký pád dolů.... Přesto jestli něco Derrickson umí,je to atmosféra.Ta je v mnoha chvílích vydařená,spolu se skvělou hudbou(zvuky).Škoda ne moc povedeného scénáře a profláknuté historky o skutečných událostech.Přesto za pár dobrých lekaček a především za povedenou zvukovou kulisu - 60% ()

dannypajinky

myslel jsem že to bude pro mé veličenstvo snímek tohoto roku a "bum" kameře zvuk herecké výkony Eric je prostě klasa to je vše v pořádku ale policajti jdou a pokud chcete víc zaujmout diváka přidal bych více horrorového , sem tam něco moc nenadchne . Ok beru to jako kriminálku ..... paráda až na pár momentů (záznamy ze zoo blikající mrtvola což je pro mě nepochopitelný přehmat ) a finální nahánění Junglera (kněz mimochodem ve filmu mohl dostat více prostoru ) bylo zajímavé ne takovéto otřelé klasické jako se už tu objevilo x-krát . Je to film co chtěl dát dohromady víc žánrů což se asi povedlo ale jako celek tomu prostě něco chybí 76% ()

PORTER44

Docela dobrá krimi hororová podívaná,první polovina víc krimi a druhá víc horor,začíná to sice válečnou scénou ale dál to pokračuje jako krimi až v druhé půlce filmu je víc děsivějších a napínavějších scén a nakonec vymítání které bylo dobře udělané jak vizuálně tak napětím. ()

lineker

Bohužel, do třetice všeho zlého. A jak já se těšil na další film mistra hororu. Jasná dějová linka u Sinister, nebo V moci ďábla, je zde roztříštěna do mnoha minipříběhů, klišé a postav, které se vůbec ve filmu nemuseli objevit. Film potom ztrácí na autentičnosti a i když je based on a true story, tak některé typické amerikasmy (kostlivci ve skříní u obou hlavních protagonistů) věrohodnosti snímků spíš ubírají. Derrickson umí skvěle navodit atmosféru (v tom se mu dle mého v současnosti u hororových filmů málokdo vyrovná), film má i mnoho silných scén, skvělou hudbu a Erica Banu ovšem po skvělém Sinistru je toto bohužel krok zpátky. ()

hynekb

Bál jsem se, co z toho zase za slátaninu a ono vůbec. Výborná atmosféra, která opravdu děsí, když má, sympatičtí hlavní hrdinové a odpudivý "padouch", pár lekaček, jak mají být a přitom nic není přehnané. Vymítání nepůsobí komicky, ani trapně a hlavně příběhově se jedná spíš o kvalitní thriller, než horror, kde se má divák bát, jen protože jde o tento žánr. ()

Fash

Cim dal vic mam pocit, ze kde se objevi Eric Bana, tak to nemuze stat za ho...za nic. Clen delta force z Black Hawk Down a frajer ze Zero Dark Thirty jako policajt a knez. Proc ne? ()

Audrina

výborné.opravdu jsem se po dlouhé době necítila při sledováí horroru dobře a po něm už vůbec ne(nechci vidět účet za elektřinu),ale tak to má být.Navíc mě film opravdu bavil svými hláškami/ty vole,on mluví se lvem...:-DDD).Knihu mám doma už dlouho,ale nějak jem se do ní nemohla začíst,takže nastáv druhý pokus,po shlédnutí tohoto majstrštiku:-) E.Bana je vynikající a jeho kolegové mu zdařile sekundují/již zmíněné super hlášky),příběh je temný a posednutí strašidelní,takže mohu jen vřele doporučit..BTW TO LINKER:E.Bana v Sinisterovi nehrál...to byl Ethan Hawk:-DDD . ()

kollera odpad!

"Deliver us from cliche" je typickým príkladom výtvoru pre "náročného" priblblého amerického diváka. No vidím, že aj na tomto fóre má veľmi veľa fanúškov. Zbytočné sa rozpisovať o tejto ďalšej "mrazivo hororovej" sračke. Po hodine pozerania som mal veľké nutkanie to vypnúť, no dal som tomu ešte 20 minút. Potom som to už ale nevydržal, nedopozeral som to do konca ale vôbec ma ani nezaujíma ako to skončí. Film je jedno veľké klišé, neskutočná naivita a nuda. Tento výtvor zaraďujem do žumpy kde u mňa končí 99,99% americkej filmovej produkcie. Bodovanie jasné... ()

Krajní meze budou znovu děsit

Krajní meze budou znovu děsit

23.06.2014

Kdo natočí marveláckého Dr. Strange?

Kdo natočí marveláckého Dr. Strange?

04.06.2014