Kašlu na lásku

• USA Down with Love (více)

Úspěšná spisovatelka Barbara Novak (Zellweger) se stane terčem cynického, ale neodolatelného playboye Catchera Blocka (McGregor). Po eskapádě dvojsmyslných žertů a rafinovaných schůzek překvapí vás i sami sebe nečekaným rozuzlením. (Bontonfilm)

BaHa

Má to styl, vtip i formu a přesto je to pro mě až moc. Moc parodické, moc okaté, moc nasládlé. Proto zlatý střed - 3/5 ()

Ailly

Milé, štýlové, farebné, zábavné. So štvorice ústredných hercov mne osobne Ewan prišiel najslabší (ale stále dobrý), zato David Hyde Pierce naprosto úžasný !!! Prekvapenie k záveru potešilo, samotný záver však sklamal. Výborné vyobrazenie atmosféry 60. rokov a ako žena musím konštatovať - naprosto úchvatné kostýmy, vďaka nim hviezdička naviac a určite si ich v budúcnosti pozriem znova. ()

sashator

Milá romantika s břidkým humorem a výborným Ewanem v hlavní roli, velké plus dávám i retro stylizaci a hudebnímu doprovodu. Prostě a dobře- dobrý film na společný večer s drahou polovičkou ()

h.madlenka

Ty čtyři hvězdičky dělá především stylizace, o kterou hlavně v celém filmu běží. Renée se převléká prakticky na každý záběr a já prostě miluju sledovat její outfity... Příběh by mohl být lépe propracovaný a silnější, ale i přesto se na Down with Love ráda kdykoliv podívám. ()

tulen

Proč tolik amerických filmů nadějně začne a ve finale se to podělá ... Asi do 70 minuty to mělo docela švih a nápad, po "vzájemném odhalení" to ale šlo celé do kytek. Jinak zajímavě udělaný film, zajímavá atmosféra někde z přelomu 50 a 60 let, i když přibarvená a nereálná. Pobavilo mne i docela povedené napodobení filmového stylu té doby (třeba zadní projekce při cestě autem). Škoda. ()

Stinger78

Neuvěřitelně uřvaně barevná retro romantická komedie s dokonale slizkým svůdníkem Ewanem McGregorem a kačerovsky našpulenou Reneé Zellweger. Vizuálně na výši, ale dějově pouťová cukrová vata. Dávám tři. ()

ReTeZa

Kladně hodnotím zpracování, zejména nápaditý střih a kostýmy... Co se příběhu týče, nějak jsem se nedokázala donutit, aby se mi to líbilo :) takže jakožto vizuální požitek super, přiběhem už tak moc ne... Hledám nějakou tu střední cestu... ()

ado7

SOryy, ale 2* su najviac, čo tomuto "filmu" môžem dať. Má síce skvelé kostýmy, výpravu a kameru, ale scenár a dialógy sú, prosím pekne, úplne o.... však vieš. Neviem, či tá infantilnosť a preafektovanosť tam mala byť, ale mne tam jednoducho nesedela - pochybujem, že v 60tych rokoch sa ľudia k sebe takto správali a keď náhodou áno, tak to beriem ako povojnovú deformáciu ľudstva. Tento film posunul pomyselnú latku romantickej pseudokomédie zase o kúsok nižšie ()

tomes

nieco tak infantilne a zaroven skutocne vtipne som este nevidel, navyse v krasne stylovom baleni 60tych rokov. I love it! ()

Alexis

Počáteční nadšení vystřídalo zklamání nad dějovými a citovými zvraty v závěru. Další mimořádný herecký výkon Ewana McGregora, který je pokaždé jiný, ale pokaždé fantastický. Renné Zellweger je mi nepříjemná, ale herecky je na tom také velmi dobře. Krásná stylizace do 60-tých let. 3 a ½ ()

Mezerník

Forma zaujme víc než průměrný obsah, ale kdo má rád Renée nebo Ewana (nebo dokonce oba), musí stejně jako já přidat hvězdičku navíc. Narozdíl od podobně vizuálně hravého Moulin Rouge je to o dost slabší. Ten vysvětlovací monolog před koncem lze brát jako solidní parodii, ale úplný konec je pak zbytečně překombinovaný. Přesto na první zhlédnutí příjemné. ()

Mrs.Jaybee

Milá, přehnaně retro (což je ovšem naschvál) komedie, kde se sešli dva výborní herci a vytvořili opravdu hezký pár. Ewan byl jednoduše okouzlující a Renée roztomilá. Vedlejší postavy byly ale také výborné, hlavně scény, ve kterých se objevil David Hyde Pierce, byly asi nejvtipnější. U dlouhého "rozuzlovacého monologu" Renée jsem chviličku koukala s otevřenou pusou. Komedie to je příjemná, ale nebýt dvou hlavních aktérů a hezky vytvořeného prostředí patří mezi průměrné komedie, dávám tak 3 a půl *. ()

Bblondie

Hloupoučká a přeslazená komedie imitující období 60. let ... příliš růžové, podivné vyvrcholení, které mi do filmu nějak vůbec nesedělo, roztomilá Zellweger a svůdník McGregor, který se celou dobu tváří, že je úplně nad věcí a nakonec ... není. Pro mě takový průměr, moc mě to neoslnilo, ale docela jsem se pobavila. ()

azerete

Nevím... poněkud zvláštní film, který mě příliš neoslovil a nezaujal. Samozřejmě tam byly dobré, vtipné a zajímavé chvíle, ale jinak? Děkuji, ale asi se na tento film už podruhé nepodívám. Neoslnila mě asi ta doba 60-tých let, ve které je film "jakoby" natočen. Něco tomu chybí. ()

Polda99

Romantická komedie o ničem...sice krásně stylizované, ale celý děj byl strašně předvídatelnej, nic moc se tam neudálo a ani můj oblíbenec Ewan McGregor to nezachránil...pro mě naprostá ztráta času... ()

themiracle

Přiznám se, že jsem moc nepochopil, oč vlastně šlo. Ale dávám dvě hvězdy, protože to možná je moje chyba. A René je kočka :-). ()

pupidup

jak správně napsal golfista níže - ženy si hvězdičku přidají:o) U mě je to za styl...šedesátky mě ohromují a tenhle film je dokonalé retro, jen v ostřejších barvách! Herecké výkony jsou skvělé a v několika málo prázdných místech bylo alespoň na co koukat....bavila jsem se. Výborně pojatý film. ()

Nová komedie pro Jennifer

Nová komedie pro Jennifer

21.03.2005

Jennifer Aniston si zahraje vedle Vince Vaughna v THE BREAK UP pro Universal Pictures. Mezi tímto rozhodnutím se ukázalo, že režie se chopí Peyton Reed, který už má zkušenosti s režií oblíbeného… (více)