Dítě číslo 44

• USA Child 44 (více)
Mysteriózní / Krimi / Thriller / Drama
USA / Česko / Velká Británie / Rumunsko / Rusko, 2015, 137 min (Alternativní 132 min)

Lev Děmidov je válečný hrdina, jeho svědomitá práce pro sovětskou tajnou policii mu zajistila postavení, dobré bydlení pro sebe i pro rodiče a krásnou ženu. Nikdo si ale nemůže být ničím jistý, Děmidov odmítne udat svou ženu a je státní mocí ze dne na den degradován a poslán do vyhnanství. Zde narazí na vraždu, která se podobá jinému případu, označenému za nehodu. S kariérou a životem na padrť začne hledat sériového vraha. Ovšem ve stalinistickém Sovětském svazu v 50. letech něco jako vražda oficiálně neexistuje, musí proto pátrat na vlastní pěst a tajně proti vůli režimu. Jak vyšetřování pokračuje, rozsah rituálních vražd dostává strašlivé rozměry. Přestože jakákoliv pomoc hrozí zatčením, získá nečekaného spojence. Smyčka se postupně utahuje jak kolem vraha, tak kolem hlavních hrdinů. (Bontonfilm)

Diskuze

tartatus (hodnocení, recenze)

ansimu

Ova je daleko a přesun techniky by byl náročnej, drahej a nebezpečnej či co, takže ne.

Jinak na Senovážným náměstí se natáčí až do příštího úterý, některý dny noční a venkovní natáčení;)

mkmikes

mkmikes (hodnocení, recenze)

Podle nabídky komparzu jedné castingové agentury se v Praze bude natáčet v několika červencových termínech.

Mr.Destiny

tohle je ale fakt typický :D:D člověk má někoho za zadklem a ještě si řeíkene "někoho mi připomíná" :D kamarádovi se to stalo teda s českým hercem, tak ho tak sborově zdravili a prý "Kdo to byl?" "nevím, ale byl mi nějak povědomej" :D a za půl hodiny zjistili, kdo to je

Uživatel Voyager smazal svůj příspěvek.

Mr.Destiny

Mr.Destiny (hodnocení, recenze)

oupee

Souhlasim, Toma Hardyho (ze je to on jsem zjistil bohuzel az mnohem pozdeji) jsem videl, kdyz jsem prochazel kolem. Ulizane vlasy a vojenska uniforma. Porad jsem si rikal, koho mi pripomina... asi jsem ho bez toho Baneovskeho nahubku nepoznal. skoda. a pritom sel tak metr ode mne

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

Petrasuvicka

Oni by to možno v Moskve aj točiť nechali, ale určite by to bolo oveľa drahšie. Však Moskva je jedno z najdrahších miest pre život. Verím, že aj filmári by odišli s prázdnymi vreckami.

tartatus

:D tak to je jasný, že v Moskvě je to točit nenechají :D, to by byly blázni, kdyby se o to pokusili. Myslím, že by je Putin osobně vynesl v zubech až za hranice :D

Jinak jo, někde jsem četla, že podle Ridleyho Scotta jsme nejúžansjší země, do který se prý na první pohled zamiloval a že praha je velmi velmi podobná Moskvě, prý dokonce nejvíc, ze všech ostatních měst bývalého sovětského svazu. O národní bance jsem právě taky přemýšlela, teda až potom, co jsem to viděla na mapě, protože jsem ani netušila, že to tam je a že okolo ní skoro dva roky chodím :D Jsem nejspíš trochu ignorant, ale i budova ČSOB je dost dobrá a poslouží svému účelu. Mám Dokonce dojem, že byla i v Agentu bez minuilosti, ale tam se tvářila bu´d jako a zurišská banka anebo americký velvyslanectví, odkud Jason bourne pak zdrhal.

Na to senovážný se dostanu nejdřív ve středu, jsem v práci :D bohužel. Tak jsem se aspň z tý práce ulila ve středu a myslím, že je dost velkáý šance tam někoho potkat, i když budou natáčet uvnitř. Pochybuju, že by jim uvnitř dovolil o přestávce si zakouřit nebo tak. Jinak ale bude krušný čekat několik hodin a při potřebě na záchod si nesmět dojít do tý banky :D I když to by byl nejzaručenější způsob, jak se s nima setkat.

na příspěvěk reagoval ywo666

tartatus (hodnocení, recenze)

Petrasuvicka , Petrasuvicka

to je fakt, na to sem úplně zapomněla! na tu se hodně těšim, bude to bomba scéna!

a tohle mě taky udivovalo, jasně že umělej sníh neni žádnej problém, ale v létě? chcípnou tu, zvlášť v uniformách (popř. nějakejch zimních hadrech):D ale jinak jistěže praha a okolí - máme snad nejvíc budov (po moskvě) v socrealu nebo funkcionalismu a v moskvě je točit film s protistalinskou tématikou nenechaj:D a dneska ČSOB na senovážným náměstí, budu tam, tak snad bude vidět i něco jinýho než milion dodávek:D osobně si myslim, že národní banka by vypadala ještě líp, ale to jim asi nedovolili

Linkyc

my tu náhodou máme odstavenou soupravu starých dobytčáků a nákladních vagonů :D tady by se to taky točilo jedna radost a takový zapadlý rozpadlý vesničky a obce a nádraží....a máme tu starý 20 let zchátralý pivovar, uvnitř je to hnus, tam by mohl být ten sirotčinec a ten dům pro dementy :D ale hold se nemůžu postavit na hlavu a musím se hold dojet do tý Prahy

Linkyc

Linkyc (hodnocení, recenze)

Proč se něco krucinál netočí v Liberci? Sem by měl Hardy přijet a trochu naplnit ty vlaky popisované v Child 44 mířící do Gulagů. Tady je černo taky. Omlouvám se, trochu offtopic :)

oupee

Ježiši marja :D to je teda pěkná vizitka na západ :D ale úplně si to dokážu představit. Fakt smutný, když je někde většina černých než bílých, v českém ohledu jsem asi tak trochu rasista

oupee (hodnocení, recenze)

Petrasuvicka

Ne ne. Oni se z širokýho okolí přesunuli k místu natáčení. Nenapadlo mě to vyfotit ale bylo to absurdní. Celý rodiny nacpaný na lavičkách a čuměli na scénu. Byl tam v tom davu ještě jeden bílej, jinak černo. Ty amíci a mezi nima jedna fešná černoška z toho měli prdel. Nejhorší byl ten jejich vtíravej pokus o angličtinu, prostě ostuda.

oupee

dobrýýý, tak si aspoň něco viděl...btw mám to chápat tak, že jako odsunuli ty občany ČR co nejsou bílí? :D

na příspěvěk reagoval oupee

oupee (hodnocení, recenze)

Petrasuvicka

No nejdřív jsem si myslel že jo ale pak mi to došlo ale už jsem radši mlčel.

Byl jsem se tam teď podívat(přímo k Vítězná 2959) a došlo mi proč mi celej víkend před barákem nesmrděj jistý spoluobčani. Pobyl jsem tam asi jen pět minut protože to bylo samý more, more a trochu jsem se cejtil jak cizák. Viděl jsem před vchodem pár těch aut co ráno vykládali plus tam přijížděla ta Tatra(asi) a Tom Hardy vystoupil(v uniformě, myslim šedý), rozhlíd se a vešel do vchodu. Bohužel do toho pustily slušnej liják, takže co oko vidí jakž tak, tak mobil prostě nepobere. Fotky si přesto uchovám abych pak mohl srovnávat s hotovým filmem.

na příspěvěk reagoval Petrasuvicka, Mr.Destiny

oupee

:D nejsem místní, takže nevím kde je Tu a samozřejmě neznám Rozdělovský věžáky, proto jsem se ptala :D

na příspěvěk reagoval oupee

MeanWhile

ono je to docela těžký :D podle lokalit a natáčení tady se dá snadno odhadnout, co z knížky právě natáčení a čemu se věnují....ale naprosto největší paradox je, natáčet zimní Moskvu v letní Praze, vytvořit dojem -60 když tu je + 30... :D

na příspěvěk reagoval tartatus

Robocop v Suicide Squad?

Robocop v Suicide Squad?

16.02.2015

Hardy vs. DiCaprio

Hardy vs. DiCaprio

01.07.2014

Assassin’s Creed si našel režiséra?

Assassin’s Creed si našel režiséra?

25.01.2014

Když před sedmi lety vyšel první Assassin's Creed, málokdo tušil, že vyroste v obrovsky lukrativní značku. Vedle šesti hlavních her si můžete sehnat třeba comicsy nebo sadu románů, jež rozmanitě… (více)

Hardy, Oldman a vraždění na sovětský způsob

Hardy, Oldman a vraždění na sovětský způsob