Resident Evil: Poslední kapitola

• Německo Resident Evil: The Final Chapter (více)
Německo / Austrálie / Kanada / Francie / Velká Británie / USA / Jihoafrická republika / Japonsko, 2016, 107 min (Alternativní 99 min)

Film přímo navazuje na události snímku Resident Evil: Odveta. Alice (Milla Jovovich) jako jediná přežije klíčový střet s nemrtvými, který měl rozhodnout o osudu lidstva. Nyní se Alice musí vrátit tam, kde celá katastrofa začala - do podzemního komplexu Hive v Raccoon City, kde společnost Umbrella Corporation hromadí své síly a chystá finální útok proti posledním hrstkám lidí, kterým se apokalypsu dosud podařilo přežít. (Falcon)

Diskuze

Mukade

Mukade (hodnocení, recenze)

má to debilný strih v akčných scénach á la Seagalove filmy posledných 10 rokov. Plus Alice nerfli, okradli v posledných 2 či 3 dieloch o superschopnosti, čo je trápny krok s5 (hlavne ale že nevysvetliteľne stále všetkých pobíja aj bez nich, aj bossov čo atkto zdegradovaní neboli LOL) Podľa mńa neslávny koniec série (3**)

na příspěvěk reagoval Prometheus69

beba789 (hodnocení, recenze)

Viděno po druhé. Jo, je to prostě nářez. :-) Adrenalinová jízda od začátku až do konce, která ani na sekundu nenudí.

Matty921

Mě docela naštvali z tím týpkem co měl ten parádní HeavyMetal meč... čekal jsem že z tím aspoň něco předvede a né že se nechá sežrat hellbounty... 15min po seznámení z Alicí. Jak nějaký podřadný komparz! :D

Uživatel Prometheus69 smazal svůj příspěvek.

Pcermis

Náhodou Poslední Kapitola je fajnová zábava. Oproti totálnímu průjmu Odveta, která byla úplně o ničem a ani zábavné to nebylo, tak je tohle velký posun dopředu.

na příspěvěk reagoval Sykii

Pcermis

Pcermis (hodnocení, recenze)

Proč jsou takto zábavné diskuze pouze u takových to sra*ek?. :-) Asi to bude proto že kvalitní film má úplně jiné publikum, takové chytřejší. :-D

na příspěvěk reagoval Prometheus69, beba789

Sabrewulf

Nj, však taky byla druhá hlavní postava.. ostatně ve třetím herním díle hraje její postava hlavní hrdinku.

Ale se týče hraní... vážně o ničem. Nevim jestli to takhle měla napsaný ve scénáři, tupá a hravá... ale, prostě mi tam nějak nesedla.

To je tak jako v SH2 kdy 17 letou Heather hraje třicetiletá baba... casting druhého dílu bohužel odstartoval ten nejhorší casting dle herní předlohy co jsem kdy viděl hrát..

Uživatel Prometheus69 smazal svůj příspěvek.

Sabrewulf

Scénář nebyl z těch zllh.. ovšem samotné provedení, žalostné..

Nemesis měl být plně počítačovej .. né žádný huhlan navlečený v maškaře na hallowen..

ssSTÁÁÁÁRS....  Ehmmm. co? O_o

Jill Valentine měla hrát herečka a né kráva co umí akorát čumět přímo do kamery na červený světílko... včetně ostatního komparzu... kdy slovo křoví připomíná spíše nízkou trávu...

tak z tím se opravdu hraje blbě... A žádnýho sprďana nedostal... i Cammeron mu jeho první RE pochválil a hra aj vesele vykrádala některé scény.

Bohužel právě z Castingu se Anderson moc nepoučil a dále přidával další patlali... kdy se konečně v poslední kapitole probudil a na herní charaktery se vysral úplně... tak to možná... Ale jinak nemám k Andersenovy výhrady ... kdyby točil i tu dvojku.. vypadalo by vše úplně jinak. To každopádně o tom žádná...

Jeee kozzziii? No ty vole.. to určitě vyšlo z jeho Hlavy. O_o

na příspěvěk reagoval Sabrewulf

Sabrewulf (hodnocení, recenze)

Prometheus69

Ono to smysl dává. Anderson natočil jedničku a určitě schytal, že tam není ani jedna postava ze hry a celkově museli být fanoušci nasraní, tak se dvojku už snažil udělat podle hry, ale zamotal se do toho.

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Prometheus69

O můj bože. Nemá cenu diskutovat. IQ tykve tohle. Srovnání Hry/Film jsem tady vůbec neřešil, tak nechápu, co to zase plácáš za voloviny. A srovnávat s tímhle F4, kde od začátku byl problémy je fakt hloupost. To, že ty Odvetu považuješ za "dech beroucí" (píše se to dohromady, jen abys věděl), neznamená, že opravdu je. Nikdo z tvůrců nikdy neříkal, že to je RESETUJÍCÍ, jak ty píšeš, tudíž to obhajuješ jen svými nesmysly (a že polovina z toho jsou MEGA nesmysly) a na fakta nekoukáš. To je potom tvůj problém a neobhájíš tím ani prd. Prostě dvojku Anderson napsal, tudíž tahle diskuze je úplně zbytečná. Zkus třeba používat příště trochu internet, než tu ze sebe zase začneš dělat šaška.

na příspěvěk reagoval Spiker01, Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Prostě asi takhle... vem si kdyby Sikstinckou kaply vymaloval namísto Davinchiho třeba
Picasso... TEN ROZDÍL PROSTĚ POZNÁŠ NA PRVNÍ POHLED.

Ještě jednou pro pochopení"

RESIDENT EVIL: Originální filmové pojetí herní předlohy, ze kterého se učila i právě herní Série _Anderson

RE:Apocalipsa_ HNUSNEJ ZPACKANEJ NESMYSLNEJ KOPIRAJT HRY, kde nic nedává smysl.. všechno se děje nahodile a souboje jsou zde prostě pro smích... kdy si vybavím jen jednu dobrou scénu která by se Andersonovy podobala a to ta v kostele. ZBYTEK_  Witt

RE: Zánik_ Originální trochu mdlé pojetí už moc nepřipomínající hru, či spíš nějaký post-apocaliptický sci-fi western_ z charatery naprosto mimo mísu/Hru_ Anderson

RE:After life_Né zrovna povedené, ale přesto originální akcí nabité nepokračování.. už né moc připomínající hru až na pár charakterů a spřízněného obsazení..

RE: Retribution_ Originální dech beroucí, vše resetující.. herní předloze se podobající přesto naprosto vymykající pojetí.. z pár spíčenými charatery

RE: Poslední kapitola... Prostě originální pojetí úplně mimo hru... jdoucí si vlastní cestou a tím uzavírající tento originálně pojatý neherní svět podle slavné herní předlohy.

Taaak.. a teď mi řekni co je v tomhle seznamu špatně? Co se vymyká?

beba789

Takže znova...  HRA NENÍ FILM, FILM NENÍ HRA...

A právě v tomhle se druhý díl dokonale vylučuje.. pač je to jen zpíčený kopirajt herního třetího RE: Nemesis.... :D

Tak v tomhle toho Andersona prostě nevidim.

Ok takže podle tvé logiky, když třeba studio WB zasahovalo do scénáře na F4....a dojebalo to k nepoznání původního scénáře,  a nebylo uvedeno v seznamu scénáristů.

Tak by tam prostě být tedy mělo... ;)

na příspěvěk reagoval beba789, Sabrewulf

Resident Evil čeká 6 dalších filmů

Resident Evil čeká 6 dalších filmů

25.05.2017

Zatímco v Hollywoodu finančně selhává jedna herní adaptace za druhou (Need for Speed, Warcraft, Assassin's Creed...), Resident Evil to letos s klidem dotáhnul k šestému dílu. Paul W. S. Anderson ho… (více)

PF 2017

28.08.2014

Jovovich prchá před teroristy a ex-Bondem

Jovovich prchá před teroristy a ex-Bondem

10.10.2013

Netěšte se, neznamená to, že další Resident Evil nebude. Bude, šestka se připravuje a její premiéra je stanovena už na podzim příštího roku. Milla ale nezahálí a po právě natáčených Expendables 3 a… (více)