Sama, univerzitního štvance a "machra přes umění" vykopnou z hodiny malování. Smůla! Ups! Těžký život umělce. Jeho kresby nahých žen sice nenadchly profesory, ale holky jsou na ně přímo žhavé. Po letech promarněných studiem se pokouší živit jako poslíček. Na koleji, kde se díky své práci octne, je krásných holek spousta. Sam potkává herečku, kariéristku, katoličku, zazobanku i nonstop-párty holku a pokouší se to řádně roztočit. Nebude to nijak lehké, je ale třeba někde začít! Která neodolá jeho přednostem? (oficiální text distributora)

marvan

Titul navozuje falešný dojem, že jde o film pro dementy, ale oni tomu pouze dementi z české distribuce vymysleli nový název. Jedná se o Girl Fever režiséra Davise a tématicky navazuje na jeho předchozích 100 sladkých holek. Není divu, že film se nelíbil, jedná se o vytříbenou komedii, která v rámci teeneagerské komedie originálně cituje ze všech možných žánrových klišé. Pravda, oproti Sladkým holkám to občas sklouzne k doslovnosti a sentimentu, ale pro změnu tu dostal hrdina rovnoceného kamaráda-prasáka, tvořícího nezbytný kontrapunkt k jeho romantickým snahám. Obávám se ovšem, že pro ty, keří hledali ty žhavé tygřice, to muselo být zklamáním. A ty, kteří by film ocenili, by jistě ani nenapadlo hledat v kalných vodách filmu pro teenagery. ()

newSami

Po prvé: oficiálny text distribútora vôbec nečítajte, pretože o obsahu tohoto filmu nemá zjavne ani šajnu, videl ho asi len z rýchlika a aj to bez zvuku. Po druhé: ten film vôbec nepozerajte, je to jedna veľká blbosť - trápna, bez nápadu, chaotická, umelá. Tá jedna hviezdička je len za tie dve pekné baby :) Po tretie: radšej si pozrite 100 girls ()

terunka003

Vtipné, romantické × trapné, nechutné, zvrácené, ujeté, nesmyslné. Pár okamžiků bylo vtipných, nicméně to byla střeštěná komedie o sexu, masturbaci a krásných "kočkách". Některé názory byly opravdu k smíchu, trapné a nelogické. Mužský souboj se střílením holubů z nosu a souboj v krkání byl opravdu, ale opravdu nechutný. Chvílemi jsem absolutně netušila, co se v tom filmu děje, kdo proti komu, kdo s kým. Na konci děje naštěstí vyhrála srdce hlavního hrdiny má oblíbená "Cameronová". Obrázky byly hezky kresleny, 100 žhavých tygřic nedá ani nevezme, dobrý odpočinkový film. ()

HMTD

100 sladkých holek se mi líbilo tak jsem nedal na kritiku tohoto kousku a sehnal si ho, jenže ouha tohle je většinu času vrcholná trapnost,úžasné myšlenky které byli v předchozím kousku jsou zde jen poskrovnu a celou dobu se mi zdálo, že si režisér natočil parodii na vlastní film. Jsou zde některé skvělé momenty a nápady, jenže jsou nevhodně využité a vesměs je k nim přidáno něco extrémně trapného. Tohle nemohu doporučit,ale záleží na vkusu. 100 sladkých holek byl spíše intelektuální počin zato 100 žhavých tygřic je spíše trapná teenegerovská komedie která se snaží zaujmout spíš vysokoškoláky. ()

MickeyStuma

Dva roky po uvedení snímku ´100 sladkých holek´ se režisér a scénárista v jedné osobě vrátil k tématu a uvedl obdobný film pod názvem ´100 žhavých tygřic´. Hlavní postavou je tentokrát Sam a ve vztazích tápe podobně, jako Matthew v předchozím snímku. Věkově jsou postavy o něco výše, proto v názvu ty tygřice. Sam se mezi ženami snaží na sebe upoutat pozornost a opět u toho filozofuje. Jenomže už to nějak není ono. Celý děj je tentokrát poněkud mdlý, nepatřičný a vůbec ve své podstatě podivný. Zkrátka to tu už tak nefunguje a atmosféra se tím stává přeci jen již poněkud ponurá a naprosto bez zajímavosti. Každá myšlenka padá v nivěč a ono filosofování na téma charakterů a rozdílů mezi muži a ženami jsou spíše na obtíž. Bohužel, tento počin se Michaelovi už nepovedl. Oslovit diváky by však nějaké mohl, pokud by ale ještě neviděli ten předchozí. ()

• Film se natáčel v Culver City a v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)