One Direction 3D: This Is Us

• Velká Británie One Direction: This Is Us (více)

Hudební 3D film o momentálně nejslavnější chlapecké popové skupině One Direction natočil Morgan Spurlock, tvůrce kultovního dokumentu Super Size Me. Fanoušky a hlavně fanynky této britské kapely čekají strhující záběry z koncertních pódií i ze zákulisí velkolepých show. Chybět nebude ani komorní pohled do soukromí pětice sympatických mladíků. Skupina One Direction v roce 2010 patřila mezi favority britské talentové soutěže X Factor, do které se mladíci přihlásili individuálně a ž v jejím průběhu vytvořili skupinu. Dnes patří pětice Niall, Zayn, Liam, Harry a Louis mezi největší hvězdy mezinárodní hudební scény, prodali na 30 miliónů desek a jejich zatím poslední album „Take Me Home" se umístilo na první příčce hitparád ve 37 zemích. (oficiální text distributora)

Diskuze

Uživatel kingik smazal svůj příspěvek.

Peytl

Peytl (hodnocení, recenze)

kingik

Takhle by nevyhraněný transnportér mluvit neměl, nicméně děkuji za další díl do skládačky tvé nemocné osobnosti, budu na tebe myslet při svých modlidbách.

Zeck

Zeck (hodnocení, recenze)

VYJEBANÍ ZRÁDCI! Chudák Zac, teď kvůli vám musí vymetat popelářské role, ale v buzikálu ze střední vám byl dobrej, co??? Nechutní převlékači gay ofin!

Peytl

Peytl (hodnocení, recenze)

kingik

Prosím, nepokračuj,  tohle i laikovi na tvůj psychologický rozbor a výpočet (haha) výše intelektu stačilo.

na příspěvěk reagoval kingik

Uživatel kingik smazal svůj příspěvek.

Allien.9

myslím si ale, že by neměly tak silný dopad, protože Jake nezpívá pop (pro některé ženská hudba) nýbrž indie folk-rock

Allien.9

Allien.9 (hodnocení, recenze)

Beckett51

"Poslouchat" vaši diskuzi nemá chybu.XD

Jinak nemůžu říct, že by se mi tahle písnička trefovala do vkusu na sto procent, nicméně kdyby si ji pustili někteří zdejších příspěvkáři, tak se vsadím, že by od nich létaly podobné 4% "postřehy", jakými předtím ocejchovali chudáky z 1D.

Hem.m

protože přebytečný chlupy zpomalujou jak plachty na bocích! :))))))) Mám nápad! Oholím si celé tělo a budu lítat!

na příspěvěk reagoval Hem.m

Hem.m (hodnocení, recenze)

Beckett51 , Beckett51

Tak, co je malý to je roztomilý, to se ví už od pravěku :D..

Tak proč myslí, že se plavci vždy holí jak tvář, tak vše před plaváním, aby byli lehčí,aerodynamičtější a díky tomu rychlejší :D

kingik

asi aby se jim chlupy nezasekávali do trávy :D

animaxis: Mě má rád každý, kdo mě alespoň trochu zná :D

Hem.m

já bych se bál e si nohy pořežu při holení a navíc by to bylo holení na měsíc, protože mám na nohách jakýsi prales :) a být chlupatý je podle mě sexy! :) teda zase né jako pračlověk, ale strávnej chlap by měl mít chlupatý aspoň nohy :)

na příspěvěk reagoval kingik, Hem.m

animaxis

ale já vůbec nevím jak je to možné.... jako by všichni přímo chtěli vědět jaké jsem orientace :D jako by to všechny zajímalo :D

na příspěvěk reagoval animaxis

Hem.m (hodnocení, recenze)

Beckett51

Ze mě si dělají lidi srandu, že jsem strašně chlupatej, jsou to idioti :).. A navíc já bych měl takovej blbej pocit, kdybych si holil nohy..

Zemřel dokumentarista Morgan Spurlock

Zemřel dokumentarista Morgan Spurlock

25.05.2024

Svět dokumentárního filmu přišel o jednoho ze svých výrazných představitelů, ve věku třiapadesáti let totiž ve čtvrtek 23. května v New Yorku zemřel americký na Oscara nominovaný dokumentarista… (více)