One Direction 3D: This Is Us

• Velká Británie One Direction: This Is Us (více)

Hudební 3D film o momentálně nejslavnější chlapecké popové skupině One Direction natočil Morgan Spurlock, tvůrce kultovního dokumentu Super Size Me. Fanoušky a hlavně fanynky této britské kapely čekají strhující záběry z koncertních pódií i ze zákulisí velkolepých show. Chybět nebude ani komorní pohled do soukromí pětice sympatických mladíků. Skupina One Direction v roce 2010 patřila mezi favority britské talentové soutěže X Factor, do které se mladíci přihlásili individuálně a ž v jejím průběhu vytvořili skupinu. Dnes patří pětice Niall, Zayn, Liam, Harry a Louis mezi největší hvězdy mezinárodní hudební scény, prodali na 30 miliónů desek a jejich zatím poslední album „Take Me Home" se umístilo na první příčce hitparád ve 37 zemích. (oficiální text distributora)

Diskuze

Handle

Handle (hodnocení, recenze)

Jen takový poznatek...

Strašně mě baví "objektivita" dokumentů o známých osobnostech... :D

Úplně vidím těch 95% lidí...

10 = Miluju je všechny moc moc :* jsou nádherní a pěkně zpívají aaaach *-* 1D forever

0 = Nenávidím je, jsem cool hater a možná jsem to ani neviděl, ale fláknu tomu nulu!

Podobně to čekám i tady. ;)

Sany33

Sany33 (hodnocení, recenze)

Eloush98

Myslím si že to čo si povedal je svätá pravda, avšak prikláňam sa k záporným názorom na One Direction. Nie za to z akej sú etnickej skupiny alebo kvôli rasovému podtónu alebo preto že si dakto myslí že sú gayovia. Haetujem ich kvôli tomu, že nemajú jednu vlastnú pesničku a v poslednej dobe už sa neobťažujú meniť v pesničkách ani text ale čo doba je už raz taká a dnešné teen fans budú podobných chalanov proste žrať a závistlivý guysovia ich budú kvôli tomu hateovať :-) To je môj čisto subjektívny názor na danú vec.

Eloush98

Eloush98 (hodnocení, recenze)

1D neposlouchám, nezajímám se o ně, ale přijde mi značně nefér tuto skupinu odsuzovat na základě vašeho názoru, že jsou to gayové. Můžete tuto skupinu odsuzovat z tolika jiných a hlavně ROZUMNÝCH důvodů - ohledně hudby, textu,... Ale odsuzovat někoho jen proto, že si myslíte, že je gay, je značně ubohé a nevyspělé... A znovu opakuji, že 1D jsou od mého hudebního vkusu hodně daleko.

na příspěvěk reagoval Daji, Sany33, Hem.m

Yesqward

Yesqward (hodnocení, recenze)

Dokument o piatich buzíkoch? To teda bude pitchovina, bohužiaľ, u zaslepených dievčat asi úspešná pitchovina...

xi.xaO

xi.xaO (hodnocení, recenze)

Nechcem nič hovoriť ale podla mna táto "chujovina" bude mať rekordné tržby .. :)

Tak jako jasně, ale 1D tam asi moc přírody mít nebudou.XD

Mně se líbil Tron: Legacy, tomu to 3D fakt slušelo, protože to ještě umocňovalo dojem počítačové hry.:-)

Allien.9

Nevím teda, ale myslím si, že dokumenty na malé obrazovce, či plátně ztrácí takové kouzlo jako na velkém plátně v kině, pokud máš třeba v dokumentu spoustu záběrů na přírodu a tak :)..

Mě ve 3D nenadchlo nikdy nic ani jednou.. :/

Hem.m

Jsou věci, na které do kina zásadně nechodím (romantické filmy, komedie, české filmy, dokumenty, taneční filmy, horory) a tohle tam bohužel spadá. Nevím, vyrážím na věci, které mají na velkém plátně smysl, tzn. které ztratí na malé obrazovce kouzlo.;-) Ale pokud se vzbudím a budu mít náladu na nějakou potrhlost, tak jí možná napíšu.XD

Hele, mně se ve 3D líbily všeho všudy dva filmy, takže ho celkově moc neuznávám.;-)

Allien.9

Mě to příjde stejně zbytečné třeba jako by bylo Pulp Fiction v 3D a nebo jak byl Hobbit.. Ale tak když se budou fanynky bavit, tak proč ne..

A tak jdeš ne? ;-)

Hem.m

Dneska je skoro všechno 3D, tak proč ne 1D.XD Ne, nevím, asi aby měly fanynky pocit, že jsou na koncertě.;-)

Btw... Dneska mi píše kamarádka (do které bych to asi nikdy neřekla, protože poslouchá spíš tvrdší sever), něco jako "Hele, teď jsem zjistila, že budou mít One Direction film ve 3D - nechceš jít?".XD

Allien.9

Já si právě hned říkal, kam se to dostal. Ale tak mohlo by to být i v modrým třeba 30-31%, pokud to bude uděláno trochu zábavnou formou, ale vidím to bledě. Navíc, mě děsí už jen ta nálepka 3D, protože naprosto nechápu proč by to mělo být v 3D. (PS: Domácí, či jiný kvalitní hamburger je náhodou celkem dobrej :)

Shrnul jsi to pěkně.;-)

Jinak až teď, když jsi zmínil jméno režiséra, mi došlo, že jsem od něj před pár lety viděla "Super Size Me"... Zajímavý skok od uznávaného hamburger-je-sajrajt-dokumentu k One Direction. Já tady chudákovi dávám 20%.

Zodiak455 (hodnocení, recenze)

animaxis

:D Mě berou jako satanistku pouze kvůli debilním předsudkům.A možná trochu kvůli tomu že mám v uchu poměrně velkou naušnici s dobře vyditelným pentagramem :D

na příspěvěk reagoval animaxis

animaxis (hodnocení, recenze)

Zodiak455

Mě kvůli tomu bere jen jeden člověk za satanistu a to proto,že mám v zadu na tričku znak SlipKnoTů a on si myslí že je to znamení Satana:D

na příspěvěk reagoval Zodiak455

Zodiak455 (hodnocení, recenze)

Hem.m

Chápu pokud myslíš mě,ale averzi vůči těmto skupinám a žánrům jsem si vypěstoval kvůli tomu že lidé co je poslouchají mi cpou že jsem satanista,že poslouchám sračky atd. nechci tvrdit že na této diskuzi jsou taky tito lidé.Pouze jsem chtěl napsat svůj názor toť vše a je v pořádku že semnou nesouhlasíte :)

na příspěvěk reagoval animaxis

animaxis (hodnocení, recenze)

Hem.m

Není to mistr Zodiak455.Toho bych se klidně zastal,každý máme jiný hudební vkus:) On přece nemůže za to,že sem přišel:)

Zemřel dokumentarista Morgan Spurlock

Zemřel dokumentarista Morgan Spurlock

25.05.2024

Svět dokumentárního filmu přišel o jednoho ze svých výrazných představitelů, ve věku třiapadesáti let totiž ve čtvrtek 23. května v New Yorku zemřel americký na Oscara nominovaný dokumentarista… (více)