Během tří měsíců dojde v Praze k vraždám tří taxikářů. Policie rozjíždí detailní vyšetřování, jsou upřesněny a prohledány trasy, kudy vozy jely. Balistické zkoušky potvrdí, že jde o jednoho pachatele. Další stopy však chybí. Tlak médií na policii roste. Veřejnost, a hlavně taxikáři, chtějí odpovědi. Vrah jedná impulzivně, bez zábran, riskuje. Řádí v Praze psychopat? (Česká televize)

LachtanShows

Prozatím vůbec nejintenzivnější případ nejlepších českých kriminalistů, vedle opravdu silného příběhu cením i všudepřítomnou beznaděj naprosto precizně odehranou skvělou sebrankou příjemných herců. ()

tomlanda

Dnešní díl snad první ze série, co se může měřit s těmi z těch starých. Skutečnost, že se na režisérskou židličku vrátil pan Bebjak v tomto smyslu nepovažuji za náhodnou ()

milwaukee

Ten feťák to zahrál dost dobře. Tenhle díl byl fakt hustej, jako hrachová kaše od Pohlreicha. Ta atmosféra by se dala krájet. Pražák je trochu víc nervní, Kozák jede to svoje a Korejs by mohl vytáhnout zase nějaký kalendář. Dnes tam žádnou srdcovku neměl. A já budu hodně napnutý do dalšího pondělka. ()

subic

Příběh, který ještě bude pokračovat, smažka střílí taxikáře. A vedlo toho to na pozadí mezi Kozákem a Pražákem začne nějak jiskřit, Pražák si myslí, že má na víc a chtěl by dělat nějakého vedoucího. Tyhle díly, kde se řeší osobní vztahy, mě obzvlášť baví. ()

Gig

Opět slušný díl a první akt, který završí v následujícím díle zvaný Tramvaj. Týpek, co hrál to feťáká byl geniální a hltal jsem každý jeho pohyb a gesto. Korejs se začíná vybarvovat a vypadá to, že slušňák je jen tak na oko a začíná si tam krásně pohrávat celým teamem (viz frustrace zkušeného Kozáka vs vzdělaný Netík vs nadřízený Kozák apd.) ()

Pepi74

Tak vzhledem tomu, že od začátku tvoří Vetchý s novým kolegou pár, chápu, že mu dá přednost před zkušeným kolegou. A nejen to, shazuje ho před svým favoritem i před vedením. Přes tento scénář mám pocit, že to Vetchému moc nejde a kdyby šlo o něho tak se na nějakého nováčka s podivnou vlnkou na hlavě vykašle a naopak posílí svůj tým tím že udělá svým zástupcem Pražáka. No ale o to asi tvůrcům jde a tak jsem rád. Jedna hvězda za feťáka, který je fakt super, za případ který znám druhou a za to, že Pražák to celé dotáhl do konce i když byli všichni, teda skoro, proti němu třetí. ()

Mapl

Zatím absolutní špička ze všech řad. Geniálně napsaný scénář, lokace věrné i skutečnému případu. Trošičku více prostoru má i mjr. Vrána alá Igor Chmela, můj oblíbenec. ()

Winster

Vitezem o nejhorsi dodanou postavu v pokracovani serialu se stava "muj zastupce Kpt. Netík" a jdu blejt velebnosti. Neprijemna, nesympaticka postava postaicky co ma patent na rozum co vzdy vi co rici! Martin se chova jako tydyt...a Andel? on tam jeste hraje ? ()

toos

Scéna, kdy Kozák uprostřed pole kousek od dvou mrtvol pochopil, že mají "tu čest" se sériovým vrahem, byla silná. Pražák je zneuznanej, Kozák už Korejsovi říká "Pepík". :-) ()

Cesty timem

Tak to byla fakt špica. Ještě lepší než o vietnamce v luftu. Na pondělky na ČT se po x letech fakt těším, když ještě potom jako bonus dávají Legendy kriminalistiky III. v kterých jsou také ty největší chuťovky... Ten feťák je hustej, ale že by zvládl tohle v rauši nebo mezi nima? Jsem zvědav komu řeknou "tak si vrah"... Ano pro mne bylo docela překvapením, že vrahem by měl být ten feťák a stále se mi tomu nechce věřit. Co mne zaujalo na předloze (skutečném případu) z webu byl zápis soudního procesu s tím feťákem (taxivrahem). Jako pro člověka mimo tento jeho svět jako pro mne fakt síla https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-krimi/432040/taxivrazdy-u-soudu-online-masakr-si-zapsal-do-deniku.html ()

quokam

Silna detektivni linka prebila chronické nedostatky třeti řady, které však prosakovaly i timto dilem. Potlesk na otevřené scéně pro herce hrajícího narkomana. Za mne vysokych 90 proc. ()