Pětadvacetiletý spisovatel a režisér Justin Kerrigan na základě své vlastní zkušenosti natočil film, který nepostrádá humor, svěžest a bezstarostnost mládí. Film se odehrává během jednoho víkendu. Hlavními hrdiny hudebního filmového příběhu je parta šesti kamarádů (tří chlapců, tří dívek), která má před sebou vidinu zábavného a vzrušujícího tanečního víkendu na velkolepé taneční party - po ubíjejícím pracovním týdnu. Film začíná pátečním odpolednem, kdy se kamarádi ve spěchu připravují na velkou taneční událost, a končí nedělní kocovinou, kdy se všichni po skvělém víkendu rozcházejí. (oficiální text distributora)

wipeout

Je mi jasné, že tento žáner silne polarizuje ludí na tých, ktorí to podobne ako v reálnom živote nedokážu naplno prežívať, respektíve ani nechcú s pohŕdavým pohľadom a tých druhých. Ja osobne som sa ocitol na pomedzí oboch tíchto kategórií a zaspomínal som si na staré časy, ale nemohol som úplne ignorovať vnútorný hlas racionality. Tak či onak je Human traffic jedným z najlepších "cluberských" filmov 90.tich rokov. Na rozdiel od iných filmov o drogách neobsahuje nejaké to poučné morálne posolstvo, skôr sa prikláňa na druhú stranu a túto tému príjemne odľachčuje. Takže žiadne strachy, pure zábava a nijaké zbytočné rečičky okolo toho, teda nezmyselné blábolenie v raushi vinímajúc. ()

mchnk

Justin Kerrigan si sepsal všechny své klubové zážitky pod vlivem srandovních prášků a nabídl nám takové zrcadlo klubové scény. První půl hodina filmu je bezkonkurenční. Hudebně výborný. Skvělý obraz klubových týpků a také toho, jak si přitroublý hausíčci myslí, že když žerou extáze, tak snad poznají tajemství věčného života a harmonie mezi lidmi. Kdyby tam byla jiná parta, kolem který by se příběh odehrával, dal bych 5 ale jinak určitě respect Justin. A nakonec, podle mě by se takovýhle filmy vůbec neměli dabovat, i když je mi jasný, že né každý divák umí číst. V originále, je ten film úplně o něčem jinym. "Zigi Marlon is motha fuckin HIGH" ()

Terva

CITÁT - Přítomnost je pryč, fantazie je součástí reality. Myslí nám to jasně a přitom vůbec nemyslíme. Je to báječný. Přestáváme chtít věci ovládat. Zapomínáme na všechnu bolest v životě, lidi už nás neohrožujou. Všechny nejistoty vyprchaly. Jsme v oblacích........................................................................................................................ ()

T2

Rozpočet £2,2miliónaTržby USA $104,257Tržby Celosvetovo $4,700,000║ škoda že miestami to chcú tvorcovia príliš zbytočne naťahovať a potom tam vzniká pri breptoch silená vata, mohlo to mať lepšiu údernosť ale niekoľko podarených scén sa tu nájde /55%/ ()

fars

Absolutni ulet, zbesily strih a kamera, docela sympaticke herecke obsazeni, jen humoru mohlo byt jeste trochu vice. I kdyz nekrtere hlasky a sceny (makacka ve fast foodu aka roboti, jeden z typku si po vecirku povida s realitou, debata o tom ze ve hvezdnych valkach vlastne vsichni jeli na drogach atd atd) vazne staly za to :-) ()

• Majitele klubu Azyl (Asylum) Pablo Hassana si zahrál legendární britský Dj Carl Cox, který spolupracoval také na tvorbě soundtracku. (maxXxic)
  • Když Jip (John Simm) telefonuje v kanceláři manažera klubu, je vidět v záběru na stole zavěšený telefon. (Fenk)
  • Sám režisér Justin Kerrigan se objeví ve filmu jako jeden z „Junglist“ tanečníků v Koopově obchodě. Je to ten, kterého se Koopa (Shaun Parkes) ptá: „Nějakej novej jungle? (maxXxic)