Poté co dostala výpověd v práci a odhalila manželovu nevěru, rozhodne se Tammy (Melissa McCarthy) přehodnotit svůj život a odjíždí se svojí excentrickou babičkou - alkoholičkou (Susan Sarandon) na výlet jejich života. (Magic Box)

sedm.1

Melissa McCarthy. Ženština, kterou diváci buď milují, či nenávidí. Já se tedy řadím rozhodně k té druhé skupině, i když pravda, nenávist je možná až příliš silný výraz, nicméně je pravdou, že jak její samotné herectví, tak veškeré její postavy mě neuvěřitelným způsobem iritují, a právě postava Tammy jistě patří mezi ty její nejtrapnější, nejhloupější a nejnevkusnější a může za to jak ona napsaná postava, tak samozřejmě i Melissa, která je tu znovu nesympatická, netalentovaná a ty její teatrální výstupy už vážně hraničí až s nepovedenou sebeparodií. Zápletka filmu pak také zrovna na kvalitě nepřidá, McCarthy se vydá se svou babičkou, mimo jiné též ztrapňující se Susan Sarandon, na výlet, s cílem uspořádat si život. S nějakým uspořádáním to samozřejmě pak nemá ale nic společného, jen prožívají tu trapné, jindy ještě trapnější momenty, aby nakonec happyendově našli štěstí v náručí dvou vidláků, no radši na to ani zpětně nechci myslet. Humoru Tammy jinak příliš nenabízí, emoce, na které se tvůrci snažili též hodně hrát, jsou mimo úplně, a jelikož vlastně už ani nemám co další zmínit, mohu tak závěrem jen konstatovat, že je to nudný a trapný, a rozhodně to nestojí ani trochu za pozornost. ()

Maximilianus

Aha, čiže ono to mal byť nejaký Road Trip. Musím povedať, že dosť slabý a pripadalo mi to, ako keby sa dostali tak maximálne do druhého štátu a aj to sme moc tú cestu nevideli. Susan Sarandon aj so stareckým účesom bielej farby vyzerá mlado a lepšie ako Melissa McCarthy, ale jej postava sa mi až tak moc nepáčila. Pripadalo mi to ako jedna z novodobých úloh Roberta De Nira v bláznivých komédiách, ale jemu taká poloha sedí viac. Humor tu bol, teda aspoň sa snažil byť, nebol našťastie trápny ale ani nijako vynikájúci. Film priemerný na úrovni Melissy McCarthy. 5,2/10. ()

TommyDiamond

Ben Falcon umí točil celkem solidní sitcomy (Happy Ending, Jmenuji se Earl). Ovšem projekty typu Tammy si sere z příma do bot a možná za tento plev, který má být komedií slízne i nějakou tu nominaci na zlatou malinu... Nejen, že je film zpletencem nevtipných a hloupých situací, ale ještě se člověk musí devadesát minut dívat na nefilmogenickou M.McCartney a její neherecké umění... Abych to shrnul a uzavřel; film se mi nelíbil, nebavil mě a dám jednu hvězdu. ()

juta

Další zklamání. Opravdu čekal jsem mnohem víc, jenže tady jsem si moc srandy neužil. Nevtipné... to je to nejhorší, co chcete u komedie zažít. Bohužel Melissa není žádným tahounem filmu, ze začátku vypadala opravdu příšerně a pro diváky začne být značně nesympatická, trochu to zachraňuje Susan Sarandon, ale ani se nedivím, že se tohle nepovedlo. Tammy mě utvrzuje v tom, že v hlavních rolích u komedií musí figurovat mužské pokolení, protože s holkama taková sranda není a snad nikdy nebude... ()

bobstock

Je mi to líto, ale (no vlastně ani ne) i kdyby mě měla na návštěvě USA balit samotná Melissa ve frontě u WC nejenom, že bych odmítl(a to taky nejsem mladý Brad Pitt), dokonce bych si nevzal vlastnoruční podpis nemožně obloustlé a protivně užvaněné hvězdy. Prostě se v každém dalším americkém filmu uzavřela do své tučné ulity, na které vše vypadá jak pytel na brambory a dejte mi pokoj. Jsme v Americe je tu demokracie jsou tu bílý, černý, žlutý, šikmý, hubený a já zastupuji ty tlustý a lidi mě maj rádi a nic na tom nehodlám měnit! PS: pokud by mi 5 let po svatbě vyrostlo na gauči u tv něco podobného maxim turbolenc?? Záviděl bych ji nového partnera, kterému zapípal ptáček. Komedie rozhodně ze života. 35% ()

• Herečka a režisérka snímku Melissa McCarthy vyhodila z natáčení ženu, která chtěla udeřit své neposlušné dítě. (Patw)
  • Film se natáčel v Sevrní Karolíně v USA. (rafix)