Rychle a zběsile 7

• USA Furious 7 (více)

I auta můžou létat. Alespoň pro nesmrtelnou sérii Rychle a zběsile to platí. Její hrdinové už stihli prožít a přežít neuvěřitelné věci, teď však narazí na nepřítele, vedle něhož všichni jejich dosavadní soupeři připomínají bandu dětí z mateřské školky. Statham hraje Deckarda Shawa, živý stroj na zabíjení, který vycvičila elitní vojenská jednotka. Pokud vám příjmení téhle postavy něco připomíná, pak se nepletete. Shawův mladší bratr Owen obtěžoval naše hrdiny v šestém díle tak intenzivně, až ho připravili o život. A rozrušený Shaw starší se rozhodne, že na oplátku připraví o život je a všechny jejich blízké. Bez ohledu na to, jak rychlí či zběsilí budou. (Cinemart)

kratajirka

JamesWan se nechal inspirovat u RosamundePilcher. Prostě citovka pro nejcitlivější jedince. Holky brečí, chlapci slintají nad Veyronem... Kráčející skála si to nakráčela do nejbližšího špitálu a Kurýr zas vozil do všech koutů světa granátky. Ideální film měsíc před státnicema. Aloha :) ()

Baerdeller

Asi nejslabší díl série (a to včetně Tokio drift!), který se paradoxně díky reálné automobilové smrti jednoho z hlavních hrdinů nejspíše stane tím nejlépe ohodnoceným... Zvláštní, ale docela to chápu, protože ta závěrečná, loučící scéna má díky tomu grády a vzbuzuje silné emoce a je jediným důvodem, proč má film ode mně alespoň jednu hvězdičku... A i když film je naprosto nezáživná, mizerně provedená kokotina, tak kvůli tomu rozloučení stojí za zhlédnutí. Přesto je to celé... nevím... zvláštní. RIP, Paule. 1* ()

DoktorkoKlat

Vsetko krasne ,vsetko super ,zakony fyziky nula bodov ............lietajuce auta ,podareny Tyron ,skvely Jason Statham atd a bravurne odvedena praca s Paulom :) ()

dada.zak

LOL! Měl jsem za to, že větší píčovina než Expendables II nemůže vzniknout. I stalo se. Proti tomuhle jsou naši Postradatelní zhruba stejně akční jako Krteček a autíčko. Proč pět? Protože kurva proto! ()

buryman

1ka super 2-3-4 slabé nezajimavé 5ka parádní drsná taková dospělá asi nej dil !!!!6ka směsná a konečně 7ka pro dětí už jen čekat kdy s tech aut udělaji transformery :) ()

Socirel

FF 7 je akční šarádou, stejně jako v předchozích dílech se spoustou efektních a nemožných scén. Příběh zase plný klišé ,ale když u filmu člověk nepřemýšlí je si schopný tuto zběsilou jízdu užít. ()

Cretinho

Ne že bych se na tento film nějak těšil, ale - No doprkený vohrady co to bylo? Čekal jsem Akční,Krimi,Thiller - fyziku popírající honičky v nabušených autech (podobně jako v dílech minulých) a dostal jsem totální odvar čehosi (dost podobné totálnímu šitu) co někdo asi ani nenapsal - protože kdyby toto mělo scénář, tak si nedokážu představit koho by kua napadlo tento šit vůbec natočit - podle mě si to přál jeden z těch přiblblých arabských přebohatých a těžce se nudících princů, který o tom co v překladu Fast & Furious znamená nemá ani potuchy. Nejsem fanda rychle a zběsile, ale pro zachování alespoň zbytku důstojnosti doufám, že 8 už nebude.... ---- prosím přepište žánr filmu na: Parodie, Sci-fi, Telenovela --- Za mého oblíbeného J.Stathama 10%...jinak Odpad! ()

soldier.kopi

Hodně akce, ale nic novýho co bychom v dnešních akčních filmech neviděli. Docela nuda,některý scény až jsem se musel smát. Závěr filmu byl alespoň trochu dojemnej vzhledem k tomu,že Paul is dead. ()

neo_ap

Považuji se za velkého fanouška série FF. A hodně mě mrzí, kam celá série míří. Čtyřka mě nadchla. Pětka, objevil se takřka celý tým. Šestka završila celou sérii. Nepřál jsem si další díl, ze strachu, že s auty a určitým stylem života, nebude mít nic společného. Mé obavy byly bohužel na místě. F7 je čistě akční film, pln rvaček, střelby, výbuchů, honiček, atd. Jako takový je skvělí. I když místy dost naivní. Až fantasy. Jeho dotočení, jako pocta Paulovi, dobrý. Ale další díly? Co mě se týče, série končí šestým dílem. Tohle je jen opravdu dobrý akční film. Bohužel 75/100. ()

Konev

Podle mě asi nejhorší díl z celé série. Méně akce, více bitek, dějově roztříštěné, přeplácané nepodstatnými myšlenkami a místy až moc fantastické /dron ve městě/. ()

macherano

Ani kvapka hluché miesta stále sa niečo deje A na mission imposible som si už zvykol túto sériu proste milujem plus známy zaporak A žiaľ posledný film Paula ale kto by si to všimol že ho vystriedali jeho bratia.. ()

Sbisa22

Doba jde dopředu a tak je potřeba ji obměnit novými auty. Docela postrádám, takové ty klasické tunningové srazy nablýskaných kár, kdy auta svítí všelijakými barvami. Největší plus zasluhuje soundtrack filmu a také dojemné rozloučení se zesnulým P. Walkerem. ()

KN1Fe

Videl som už všelijaké filmíky, ale tento je proste dokonale maximlne prehnaný. Úplne vo všetkých smeroch. Banda zlodejíčkov robí kúsky s autami akoby boli Copperfield. Nestačí na nich vrtuľník, raketomet, armáda a dokonca ani Tony Jaa so Stathamom. Neskutočne klišoidné, ledva dopozerané. Pozrel som si to iba kvôli Stathamovi, ktorému dávam hviezdičku. Pri každom súboji som fandil jemu a nie tej homobande. Ale žiaľ, vedel som ako to bude musieť skončiť. ()

-rooney-

Proboha proč musejí dobré akční filmy trpět naprosto fatální přehnaností. Nebýt těch až trapně přehnaných scén dávám jasné 4*, po dokoukání filmu říkám bohužel za to lítání, kousky jak od supermana a podobně dám 2*. Nicméně při přihlášení na csfd a uvědomění si jakým filmům jsem dal 2* tak si říkám že to nemůžu udělat a dám průměrné 3*. ()

Mr.Dude

Viděl jsem všechny díly, protože mám rád hlavní hrdiny, nic méně akční scény jsou tak trapně prehnané a nerealné až mě ta demence uráží, fakt jsem musel kývat hlavou nad tím, který děcko dokáže vymyslet takové scénáře....pojďme Diesla v autě shodit ze skály a nebude mít ani modřinku...pojďme Diesla nechat se proletět v autě mezi mrakodrapy....pojďme znova Diesla shodit v autě ze střechy a jeho auto bude na sračky a on zase přežije a navíc bez zlomeninky.....piču leda. Kéž by byl nějaký díl aspoň trochu inteligentní co se týče akce. Jedna hvězda za Stathama a druhá za dojemné rozloučení s Walkerem. ()

Reeves jako záporák v Hobbs a Shaw?

Reeves jako záporák v Hobbs a Shaw?

29.04.2019

Vrátí se Paul Walker do Rychle a zběsile?

Vrátí se Paul Walker do Rychle a zběsile?

20.08.2018

Když při natáčení sedmého Rychle a zběsile tragicky zahynul herec Paul Walker (Osm statečných, Zběsilý útěk), podařilo se tvůrcům filmu dokončit jeho scény s pomocí jeho bratrů Caleba a Codyho. I… (více)

Rychle a zběsile 8 s Paulem Walkerem?

Rychle a zběsile 8 s Paulem Walkerem?

17.09.2016

Jen těžko vám uniklo, že se Rychle a zběsile 7 proměnilo ve velkou rozlučku s Paulem Walkerem. Jeden z tahounů série tragicky zemřel před koncem natáčení a studio muselo zaangažovat jeho bratry… (více)

Flash má nového režiséra

Flash má nového režiséra

05.06.2016

V srpnu se konečně dočkáme Sebevražedného oddílu a příští rok se comicsový vesmír od DC rozroste o sólovku Wonder Woman a Justice League. Studio Warner Bros. už ale pilně chystá i sezónu 2018, která… (více)