Do opuštěného venkovského domu se nastěhuje Courtney Collinsová se svými dvojčaty, devítiletými syny Dylanem a Zachem. Brzy ale zjistí, že nejsou mezi stěnami domu asi až tak úplně sami. Na scénu krvavého příběhu se vrací stará promítačka a filmy, kamera, duše dětí, zavražděné rodiny využité jako oběť něčemu či někomu... Malý Dylan se mění, chová se stále záhadněji a zdá se být pod vlivem divných sil. Bagulova chvíle se blíží. Je nějaká naděje zastavit blížící se krvavý rituál? Jsou opuštěný dům nebo nedaleký kostel dostatečnou ochranou? Nebo spíše pastí? Najde se pomoc? (Cinemart)

Diskuze

Alena77

Alena77 (hodnocení, recenze)

Připadá mi, že posledních pár let je každý druhý horor o tom, jak se někdo nastěhuje do baráku hrůzy.

Už je to okoukaný...

na příspěvěk reagoval Martin741

animaxis

animaxis (hodnocení, recenze)

Joe123

Podle mě vypadá trailer na druhý díl docela důstojně. Myslel jsem si, že druhý díl by mohl zkazit dobrý dojem z jedničky, ale zatím to nevypadá špatně.

KUFI

KUFI (hodnocení, recenze)

Joe123

ajé..vypada to, ze ty trapny evil deticky, ktery v mych ocich zruinovali jinak solidni jednotku, budou hrat hlavni roli :( A celkove ten trailer moc dobre nepusobi

J*E*A*N*N*E

J*E*A*N*N*E (hodnocení, recenze)

Pilda17

Vypadat může, soudě jen podle hodnocení na csfd je dost ubohé, myslím si. Na snímku jsem byla a zas tak hrozné to nebylo, atmosféra pořád super a i některé lekačky. Určitě se nejedná o průser.

Pilda17 (hodnocení, recenze)

Havaj8

To povídej jim, já jdu do kina v 90% jen na horor a poslední dobou nejsou žádné. Jsou, ale ne v našich kinech, nechápu to. A Woman in Black 2 vypadá hodně špatně, takže to se mi moc nechce.

na příspěvěk reagoval J*E*A*N*N*E, J*E*A*N*N*E

Havaj8

Havaj8 (hodnocení, recenze)

Pilda17

Zase mine? Vzdyt jednicka normalne byla a po hororech typu Anabelle, Jessabelle, Ouija by si tohle ujit nemeli.

na příspěvěk reagoval Pilda17

Martin741

Martin741 (hodnocení, recenze)

Wyrdas

myslim, ze aj tato hororova dvojka bude slaba. Rezirovat uz nebude Derryckson, a hororove dvojky su regulerne podradne filmy.

na příspěvěk reagoval Pilda17

Wyrdas

Wyrdas (hodnocení, recenze)

Sinister byl skvost... za posledních dvacet let opravdu dokonalý psycho horror, který nepřeháněl a dalo se mu tu hrůzu bez obtíží uvěřit. Pevně doufám, že dvojka nebude zklamáním, jelikož pro je velmi očekávána. :-)

na příspěvěk reagoval Martin741