Kingsman: Tajná služba

• Velká Británie Kingsman: The Secret Service (více)

Tajní agenti organizace Kingsman nepotřebují mít na konci svých jmen žádné nuly. Tato špionážní služba je oproti jiným britským službám rozhodně nevládní a pochopitelně supertajná. Počet jejích agentů je pevně daný a za každého, který odešel (většinou nedobrovolně a bolestně), nastoupí pečlivě vycvičený a otestovaný nováček, kterého doporučí některý z agentů ve službě. Právě díky tomu se do výběrového systému dostávají hlavně synové významných rodin. Výjimkou z pravidla se stane až Gary „Eggsy" Price (Taron Egerton), který je obyčejným klukem vybaveným vysokým IQ, nedokončeným výcvikem u mariňáků a oceněný krajskou cenou za gymnastiku. Nyní ale tráví většinu času na ulici, je nezaměstnaný a má nakročeno do kriminálu. V pravou chvíli mu nabídne novou životní šanci jeden z agentů Kingsman – superšpión Harry Hart (Colin Firth), který nejen vypadá, ale také se chová jako pravý anglický gentleman. Aspoň většinou. Někdy to prostě nelze. A protože se jedná nejen o vtipný, ale i napínavý film, potřebujeme pořádného hlavního padoucha. Je jím Richmond Valentine (Samuel L. Jackson), miliardář a bojovník za ekologii zbavený iluzí. Nesnáší pohled na krev a chystá se odrovnat opravdu velké množství obyvatel naší planety. Díky tomu ji chce zachránit a obětavě při tom nehledí na ztrátu žádného cizího života. Pomáhat mu s tím bude Gazelle (Sofia Boutella), inteligentní krasavice s amputovanýma nohama, místo kterých má smrtící běžecké čepele. Podaří se Harrymu a Eggsymu včas odhalit pravdu o Valentinově důmyslném ďábelském plánu a zastavit ho? (Cinemart)

Lasa

Další vzorový příklad toho, že angláni strčej svým typickým hůmorem každýho do kapsy.Čekal jsem béčkovej akčňák pro puberťáky,ale nakonec jsem odcházel maximálně spokojený a pustil jsme si pak znova.Prostě když už se Briti do ničeho daj,stojí to zato a tohle jim můžou ty trapný amíci závidět. ()

Tomulka

Slušná serie pana režiséra Vaughna. Další skvostný kousek do jeho sbírky. Velmi příjemně mne překvapil výborný výběr herců. ()

kocob

Výborný film vzdávající čest klasickým "bondovkám", britskému humoru a eleganci. Akční film s velkou dávkou humoru, která baví. Bláznivá zápletka filmu, která po úvodní části slibuje něco smysluplnějšího. Přesto to ale všechno společně zafunguje a nadchne. Navíc, kdo by nechtěl tak super padnoucí oblek? :-) ()

faborka

Neuvěřitelně jsem se bavila. Pan Darcy jako tajný agent, jenom za tu vyvražďovačku v kostele si zaslouží dvacet hvězd. Myslím, že tímto výkonem ukázal že (když byl mladší pochopitelně) by byl skvělý Bond. Ale vzhledem k jeho uhlazenosti a mírností a rolím se slaďácích by to nikoho nenapadlo. Taron Egerton se postupně rozehrál ke skvělému výkonu. Bylo to akční, dobrodružné a vtipné. A v anglickém duchu. Prostě vše, co mám ráda. ()

PatrikU

Když zachráníš svět, můžeš mi to udělat do zadku... Tak to se vrátím kotě:-) jen kvůli téhle hlášce dávám hvězdu navíc... ()

Toolshed

Scéna v kostole - filmárska genialita, ktorú som si hneď musel pozrieť znova a sám sebe sa čudovať, ako sa niekto môže pri toľkej brutalite usmievať ako blázon. Kdesi hlboko vo vnútri som si asi vždy želal vraždiť kopu náboženských fanatikov do rytmu Lynyrd Skynyrd. ()

SantaCruz

Film co nemá úroveň ani charisma, nicotný výkřik atuální doby, který bude mít klesající "kvalitu" až k 0 (dobře - kostel akce :-)) Celkem by mě bavil pohled na Qentina při zhlédnutí Meťujova šméčka. Už to Samuele a Coline víckrát nedělejte! ()

Tumbik

Absolutně úžasný nářez! Jedna scéna je lepší než druhá! Ale úplně nejvíce se mi líbí ta vraždící scéna v kostele - ta byla úplně dokonalá :). Snad Vaughn nepokazí plánované pokračování, poněvadž má tento film velký potenciál! :) ()

numan

Ohohóóó! Konečně po letech jedna povedená spy-story, u které se nejde nudit ani minutu - a už se veze dvojka, zas je pro co žít! :-) Dvě hodiny super zábavičky, na kterých je veselé mj. i to, že dvojbalón, hrající zásadní úlohu v záchraně světa, opravdu hodně připomíná přírodní jev zvaný "low hanging balls" neboli proklatě nízko zavěšený šourek. A vybuchující hlavy světových jElit.......no prostě jedno velké pošušňáňíčko. Nejde nedat plný počet. :-) ()

StanleyVanH

Absolutně nechápu, hodnocení této slátaniny. Začátek vypadal jako pecka film a pak o ničem, střílení, mlácení a hovno, takové bez šťávy. A o tom stylovým negroidovi co měl každých deset minut jinou kšiltovku a ještě šejdrem, se mi i zdálo. ()

Crejdl

Nejlepší hláška z filmu: On: Promiň kotě, jdu zachránit svět. Ona: Jestli zachráníš svět, můžeš mi to udělat do zadku : ) ()

ssarka odpad!

ty procenta zde beru jako nejlepší vtip filmu...co v tak nudné sračce dělá Michael Caine,to mi hlava nebere...tohle geniální anglický humor nevidělo ani dalekohledem...jelikož zbylou tvorbu Vaugha řadím mezi hvězdy na nebi,tak tohle beru jako momentální indispozici a rychle na to zapomenu...do scény v kostele byla 1 hvězdička,potom už jsem ztratila nervy a už nenašla,normální odpad ()

wrzec

Trošku bordel, ale to je celý Vaughn, chce holt nacpat svůj film k prasknutí vším možným. Naštěstí to docela odsejpalo i přes tu zbytečnou délku. Neubránil jsem se pocitu, že Vaughn až moc vykrádá svůj vlastní Kick-Ass. 60%. ()

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

25.01.2024

Další Kingsmani a reboot Kick-Ass jsou na cestě