Decibely lásky jsou příběhem tří generací, které prožívají své touhy, sny, naděje i zklamání, a přitom nepřestávají věřit na lásku, přátelství a lidské souznění. Okolnosti se mění, ale věčná touha milovat a být milován zůstává... Mladý umělec Dan (Filip Cíl) sní o úspěchu, ale zatím si odpykává veřejně prospěšné práce při úklidu města. Jeho šéfem je Kristián Hovorka (Rudolf Hrušínský nejml.), který spolu s Otou (Pavel Horváth) pracuje v Technických službách na Plzeňském magistrátu, kde mají na starosti úklid města. Dan se na diskotéce seznámí s  Betkou (Alžběta Bartošová), Kristiána zaujme Danova pohledná sestra Danka, která za bratra stále žehlí jeho průšvihy. Ne všechno ale vychází. Betčina nepřejícná kamarádka (Aneta Vrzalová) a její přítel Robert (Jakub Grafnetr) se rozhodnou vše zkomplikovat nefér hrou. A zatímco Danka s Kristiánem hledají cestu, jak konečně zakotvit „v neklidných vodách života", tak Kristiánův táta Láďa (Rudolf Hrušínský ml.) a Betčina šarmantní tetička (Iva Janžurová) dokazují celému světu, že věk je pouhé číslo. Kristiána navíc čeká, spolu s nápravou dávné křivdy, jak mu to radí jeho nejlepší kamarádka Lenka (Lucie Vondráčková), i nalezení „cesty" k dceři Jitce (Marika Šoposká). (Falcon)

Diskuze

xxmartinxx

xxmartinxx (hodnocení, recenze)

Můj favorit je hláška "Kameny jsou věčné, stejně jako andělé. Mám rád anděly."

skinny (hodnocení, recenze)

podle diskuze to vypadá, že hláška "chci zasadit strom do své hlíny" se stane kultovní :D

Kincl

vypadá to tak :D třeba to je česká parodie na "Lásku nebeskou" :D :D okořeněná trochou té české satiry, kdy si tvůrci myslí, že tohle jim sežereme :D

pop.z.pop

pop.z.pop (hodnocení, recenze)

ty vole dobrý debakl. sály prázdné, to bude snad první absolutní shoda publika s kritikou. tak hlavní sponzor estébácký bača Bureš, do čeho se to bezcharakterní hovado u nás namočí to smrdí jak vyblité lečo. se dalo čekat

skinny (hodnocení, recenze)

Četli jste si někdo aspoň ten obsah? Mexická telenovela hadr :D

na příspěvěk reagoval Kincl

Kincl

Kincl (hodnocení, recenze)

Zasadím svůj strom do své hlíny.......ahaha a to snad právo mám, nic víc :D

Uživatel skinny smazal svůj příspěvek.

darthhokro

darthhokro (hodnocení, recenze)

takovej masochista opravdu nejsem, abych za něco takovýho platil. To si dám radši 7. piv a počkám si až to některá výborná česká televize bude dávat :D

na příspěvěk reagoval lukisek179

gonga (hodnocení, recenze)

A hatefest pokračuje, 4% je masakr. Sice nepochybuji o tom, že JDE o odpad, ale pochybuji o tom, že to všichni, co ho tady sází, viděli. Argument , že to je poznat i z traileru sice chápu, ale neberu. Marš do kina, holenci!

Příspěvek byl smazán administrátorem.

frajcz

frajcz (hodnocení, recenze)

To bude fakt ještě horší než Hercules 3D .. :DD btw. pěkná profilovka.. :) :D

na příspěvěk reagoval dogly

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Podle hodnocení nepochybně kvalitní film :-) Takhle zlej start neměli ani poslední Babovřesky z Kameňákem :-) No už se těším až to vyjde na dvd.

gonga (hodnocení, recenze)

Koukám, že Lucka se nám po porodech vydudila z 1 na 2, což je tak jedinej poznatek, kterej si jeden vodnese z tohohle "filmu".

Ištván87

Nevím, nevím. S tím že hraje ve špatných věcech souhlasím. Přesto mě není výkony přijdou jiné než dřív Netroufl bych si říct, že je špatná herečka, ale už mi její herectví tolik nesedí. V divadle ji neznám, moje chyba.