Reklama

Reklama

Resurrection

(seriál)
Trailer
USA, (2014–2015), 14 h 52 min (Minutáž: 40–44 min)

Tvůrci:

Aaron Zelman

Hudba:

Blake Neely

Hrají:

Omar Epps, Devin Kelley, Samaire Armstrong, Matt Craven, Frances Fisher, Sam Hazeldine, Mark Hildreth, Kurtwood Smith, Tamlyn Tomita, April Billingsley (více)
(další profese)

Série(2) / Epizody(21)

Videa (1)

Trailer

Recenze (28)

Pajky3 

všechny recenze uživatele

Tenhle seriál mě loni svým trailerem navnadil, možná víc než mě nyní dokázal samotný seriál zaujmout. Bohužel vím přesně, co mi tady nesedělo, byla to hned dvojice herců. Po dlouhé době se mi stalo, že herec, kterého mám docela rád, mě ve své nové roli nedokázal přesvědčit. Platí to jak u Omara Eppse (Foremana z House), tak i u Kurtwooda Smitha (Reda ze Zlatých sedmdesátých). Podle mě ani jednomu z nich nová role neseděla a zbytek obsazení mi zase přišel docela nevýraznej. Nicméně nápad je to docela zajímavej a do posledního dílu jsem byl zvědavej jak se vše vyřeší. I když je jasné, že na úplné rozluštění si budeme muset počkat. Jelikož už víme, že se seriál dočká i druhé série, tak si nejspíš najdu čas, abych se na ni podíval. Jen to nebude mou prioritou... ()

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

po pilotu za 4.záhada je nastíněna dobře a (zatím) nutí diváka ke shédnutí dalšího dílu.Je jen na tvůrcích.jak s tím naloží.Je hodně těch,kteří seriál sllibně rozjeli,ale jen málo těch,kteří ho dokázali udržet...80%...super atmosféra pilotu se v následujících 4 dílech rozmělnila v nečekanou nudu.šanci seriál ještě dostane,ale měl by rychle přestat přešlapovat na místě...a po druhé řadě jde ještě hvězda dolu a i kdyby pokračovalo (jakože nejspíš nebude),nemá cenu koukat dál.Pár dílů druhé řady celkem ok,ale zbytek je nuda k uzoufání...40% ()

Reklama

Morholt 

všechny recenze uživatele

Pokud jste viděli francouzský originál Les Revenants, je pro vás Resurrection naprosto zbytečnou záležitostí, protože zaostává prakticky ve všem. Asi nejmarkantnější je to u atmosféry, která má daleko k přívlastku znepokojující a to je na příběhu o místě, kde se dějí podivnosti, celkem zásadní nedostatek. Někoho můžou nalákat relativně známé tváře, ale ty nejprofláklejší, tedy Omar Epps a Frances Fisher, tady zůstávají daleko za svými možnostmi. Kdybych viděl jako první americký remake, nejspíš bych hodnotil výš, ale takhle je to u mě jen za 40%. ()

SallyZen 

všechny recenze uživatele

Seriál s celkem vysokým potenciálem, a také docela dobře využitým. Občas se tam nějaký ten patos v podobě vztahových "vypjatých" chvilek ocitne, ale zase ne tolik, abych ho nemohl označit za solidní seriál. Herecké výkony nejsou nijak oslnivé, drží se v průměru, ale velkou roli zde hraje skvělá hudba, kterou jsem miloval už od prvního dílu. 80% ()

Xeno.morpH 

všechny recenze uživatele

Tož pravda, Les Revenants to nejsou, ale i tak to je to dobré. Kupodivu, seriál není inspirován francouzskou předlohou, ale je adaptací knihy Jasona Motta : The Returned (který se ovšem z Les Revenants očividně inspiroval). Jason Mott se také podílí i na scénáři, což se pozitivně promítá do dobře prokreslených postav, jejich vzájemných vztahů, i na celkové hloubce děje a filozofickém kontextu. Hudba je taky na vysoké úrovni a dobře dokresluje atmosféru, ale co naplat Mogwai to nejsou :). (Zhlédnuto 6 dílů.) ()

Galerie (325)

Reklama

Reklama