Reklama

Reklama

Byla by to dokonalá akční krimikomedie o dvou policajtech a velkých parťácích, až na jednu maličkost: naši hlavní hrdinové vůbec nejsou poldové. Do služeb zákona se totiž kamarádi Justin a Ryan dostali tak trochu nelegálně a to jen díky tomu, že se oblékli do policejních kostýmů a vyrazili na jednu párty. Jenže už cestou na mejdan rychle zjistili, že jim policejní uniforma nabízí i jiné zajímavé možnosti. Třeba trochu pobuzerovat pár lidí na ulici, zabavit mladejm jointa, dostat zadara panáka nebo mnohem úspěšněji balit holky. A tak se vedle svého civilního života, v němž Justin vyvíjí novou počítačovou hru o policajtech a Ryan se hlavně poflakuje, začnou skvěle bavit životem falešných poldů. A jsou v tom čím dál tím víc lepší. Stačí přeci na eBay koupit vyřazené policejní auto a pár dalších pomůcek, jako je například vysílačka, díky které se dostanou včas k lidem, kteří potřebují policejní pomoc. Ale jakmile se tito zbrusu noví „hrdinové" zamotají do sítě skutečných policajtů, mafiánů a zkorumpovaných detektivů, musí dát v sázku nejen své falešné odznaky. A tak začíná hodně zajímavá a pro diváky vtipná hra na kočku a myš, která může našim „policajtům" přerůst přes hlavu... pokud jim ta hlava zůstane na jejich krku. (Cinemart)

(více)

Videa (16)

Trailer 1

Recenze (293)

honajz 

všechny recenze uživatele

Není to můj šálek čaje. Puberťácký připitomělý humor mne moc nebere, ústřední dvojka mi nepřijde vtipná (zlatý Eddie Murphy!, dokonce i Martin Lawrence byl vtipnější), a to se jako fakt mám smát tomu, jak falešný polda ve své pomstě nutí pasáky a dealery v nablýskané černé káře tančit a hejbat bokama? ()

Rakosnicek77 

všechny recenze uživatele

Ale tak rozhodně jo :-) Zabavil jsem se myslím dostatečně o vtipných scenách se dá říct, že na rozdíl od jiných komedií, byli opravdu vtipné. Scénář už není zase tak světový, ale tady jde především o zábavu a to se povedlo. Já to chvílema téhle dvojici celkem věřil, že ti policajti fakt jsou :-) Slušnej průměr. ()

Reklama

korbitch22 

všechny recenze uživatele

Damon Wayans Jr. sice vypadá úplně stejně jako jeho otec, škoda jen, že komediálního talentu má polovinu, i ta ale stačí aby s tím druhým vomastkem vytvořili slušnou dvojici, která utáhne totálně průměrnou komedii co místy dokáže neskutečným způsobem rozsekat a místy je jenom zvláštní.Proto taky hodnocení zaokrouhlim spíš nahoru, protože jsem nenarazil ani na jednu vyloženě trapnou scénku a i to se počítá.Škoda, že na tu docela velkou stopáž nepřipadne moc akce, protože finální bitka je dost fajn a konečně dodá tomu filmu pořádnou šťávu.Tyhle americký komedie nalajnovaný podle tuny klišé se buď povedou, nebo nepovedou a Let's Be Cops to jedno podívání utáhne s hlavou vztyčenou.70%. ()

TheEvilTwin 

všechny recenze uživatele

Tak tohle byla božsky svěží, nahláškovaná a neseriozní komedie plná skvělého humoru, topových hlášek a hlavně se skvělou hlavní dvojkou. Herecky je vidět, že je to prostě baví a užívají si role co to jen jde, chemie je mezi nimi skvělá a když se k tomu přidají originální gagy a hlášky, dostatek zábavné akce a rychlé tempo filmu, vychází mi našlapaná čtyřhvězda, která pobaví snad všechny skupiny diváků. Čirá radost. ()

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

když vezmu místní hodnocení,tak sem buď viděl jinej film a nebo se mi natolik snížila laťka pro dobrou komedii...tak jako tak,já se u Falešnejch poldů bavil a párkrát jsem se dost nasmál,aniž bych to dopředu čekal.Jasně,je to přestřelené a oba hlavní "hrdinové" by za normálních okolností nepřežili prvních 20 minut,ale vzhledem k tomu jak málo jsem od téhle komedie čekal a kolik jsem nakonec dostal jdu na 4 hvězdy...70% ()

Galerie (94)

Zajímavosti (7)

  • Ve scéně, kdy parťáci vstupují do bytu na sledovačku, má Ryan (Jake Johnson) na sobě košili jako detektiv. V další scéně je oblečen v policejní uniformě. (vita.moravek)

Reklama

Reklama