Reklama

Reklama

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti

  • USA Batman v Superman: Dawn of Justice (více)
Trailer 4
USA, 2016, 151 min (Special Edition: 183 min)

Režie:

Zack Snyder

Předloha:

Jerry Siegel (komiks), Joe Shuster (komiks), Bob Kane (komiks) (více)

Kamera:

Larry Fong

Hrají:

Ben Affleck, Henry Cavill, Amy Adams, Jesse Eisenberg, Diane Lane, Laurence Fishburne, Jeremy Irons, Holly Hunter, Gal Gadot, Kevin Costner, Scoot McNairy (více)
(další profese)

V době, kdy svět řeší otázku, jakého hrdinu skutečně potřebuje, v obavách z naprosto nekontrolované moci téměř božského superhrdiny se střetává respektovaný a mocný ochránce spravedlnosti ve městě Gotham s nejuctívanějším spasitelem moderní doby ve městě Metropolis. A zatímco mezi sebou Batman a Superman válčí, rychle se vynořuje nová hrozba, která představuje pro celé lidstvo ještě větší nebezpečí než kdy v minulosti. (Freeman Ent.)

(více)

Diskuze

rounen

rounen (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Tak aspon ze to vis na 100%... Ale klidne bys mohl dat dukaz toho, ze zijes jenom jednou.. Toto jsou takove kecy, ktere se šíří Českem.. Hlavne dukazy, nez tvrdit toto.. Diky.. Čest..

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

woodsman

woodsman (hodnocení, recenze)

Clark_Kent

v komiksoch to je ina podivane v JL aj WW riadne dojebali porazila Aresa keby bojovala ako tam alebo v BvS tak superman ma problem 

Clark_Kent

Clark_Kent (hodnocení, recenze)

woodsman

Hlavně, že ty dýcháš Marvelu na záda s roztomilým strýčkem Whedonem vid? Toho se drž, poněvadž u Warnerů by tě Walter Hamada na casting post scénáristy rozhodně nevzal.

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

woodsman

Ukaž mi že Nolan se podílel minimálně...no z toho filmu cítím já více nolanismu než z BvS...takže je možné že třeba je to jinak...neříkám že není...jen chci říct proč si myslíš že Snyder ovlivní WW 2 jako producent když dle tebe jako producent Nolan minimálně ovlivnil MoS...trochu pokrytecký

na příspěvěk reagoval woodsman

woodsman

woodsman (hodnocení, recenze)

Ratemus

nolan tomu moc nepomohol tam mal snyder volnu ruku preto to aj tak dobre dopadlo to vies ked za tebou dichsia 10 retardi z WBros s noznickami to neni moc prijemne 

na příspěvěk reagoval Ratemus, Clark_Kent

woodsman

woodsman (hodnocení, recenze)

Ratemus

z nudene isto nie snazisa o drsnejsiu pozu daj niaky link o com to je najlepsie by bolo cely ho nafotit a poslat to sem :D 

na příspěvěk reagoval Ratemus

Clark_Kent

Clark_Kent (hodnocení, recenze)

Ratemus

Do pytle říkáš??? To rozhodně ne, jen třídím rád brambory a karamel občas. Jasně Carol Danver a její schopnosti, jedna z nejmocnějších a má odvahu na vojenský přehlídky. Ohledně těch omnibusů mám pár v oku zalíbených a hlavně aby na prosinec něco poslali z Atlantidy doufám teda. Jinak z posledního syna Kryptonu si v podstatě vyberu skoro vždycky něco novýho a nebo staršího.

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Clark_Kent

to je nejspíš pravda, ale jak to vše házíš do jednoho pytle je trochu vtipný, ale budiž. na Cpt. Marvel jo? to mě překvapuje....s tím názorem máš možná pravdu, nicméně se bavíme zde....tak už sis vybral dle videa omnibus nějakej?

na příspěvěk reagoval Clark_Kent

Clark_Kent

Clark_Kent (hodnocení, recenze)

Ratemus

Se ti jenom zdá, kdybys semnou pokecal osobně budeš mít docela jinem názor. Tohle psání ohledně csfd nebo jiných diskuzí je vždycky takový neúplný. Já se jako expert vůbec nechovám a vůbec ne k DC ani k Marvelu. Vůbec tady nejde o válku, to připadá jen určitým jedincům, poněvadž je ted Marvel asi v nadváze jak všichni tvrdíte. Pak to většině těch příjde divný, když si někdo prosadí něco z Ligy a nebo jiné. Dobře jestli chceš potěšit Winter Soldier mě osobně těšil, ten děj byl dost zajímavý a koukatelný. Nečtu tolik komiksovek co ty to je fakt, ale čtu něco co mě baví a táhne. Jo Liga se nepovedla, já jsem se těšil na solární suit Kala strašně moc a nasrali mě dost když se rozhodli, že ho nepoužijou. Snad jedině tohle mě táhle k JL se přiznám jinak nic moc. Pak když vidíš souboj Arthura se  Steppenwolfem pod vodou. Jěště na závěr moc se těším na Carol Danvers ve fešných  maskáčích co všechno ukáže a předvede. 

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

woodsman

Ty jsi to zase nepochopil ale nedivím se to jsi už dokázal několikrát...nejde mi o doslovnou adaptaci Ke to už jsem ti říkal znova to vysvětlovat nebudu. Jdei o to že se chováte jak největší experti na Dc a než atd nic jiného a přitom jste nepřečetli ani stránku...jde mi o to že i velcí znalci a čtenáři a fanoušci Dc dokáží být velmi kritičtí k filmům jelikož víno čem mluví což se o té vaší tupé zaslepenosti říct nedá...

Beckett51

Beckett51 (hodnocení, recenze)

Ratemus

Já hlavně nechápu to zbytečný rozdělování "DC better than Marvel" a naopak. Obojí je skvělý a obojí obsahuje průměrnost. Třeba BVS (SE verzi) považuju za jeden z nejlepších komiksovej filmů, co jsem viděl a Justice League za zábavnej, ale nepovedenej průměrnej film. Stejně tak najdu i v Marvelu naprostý pecky a osobní srdcovky (Winter Soldier, Doctor Strange, ...) a filmy, který mohly bejt mnohem lepší (Black Panther, Hulk, GotG2,...). 
Ale tenhle fenomén je holt asi už nějak zažranej v povaze většiny lidí...

na příspěvěk reagoval Ratemus

woodsman

woodsman (hodnocení, recenze)

Ratemus

preco ty furt musis porovnavat niake jeble knihy a yolo komiksi s filmami tie filmy si idu vlastne cestu len sa inspiruju komiksami ale to ti nikdy nepochopis ty chces presne do detailu to co je v komiksoch nech je aj vo filme ale vecsina vie ze to neni mozne len ty nie ale je to aspon vtipne zaujimave tchor sračkarok a mnoho dalsich yolo marveloviek si vitiera prdel s predlohou ale tam ti to nevadi ale sak vieme preco 

na příspěvěk reagoval Ratemus

Související novinky

Superman: Legacy nabírá další herce

Superman: Legacy nabírá další herce

12.07.2023

Režisér James Gunn pokračuje v obsazování svého nadcházejícího snímku Superman: Legacy, v němž si hlavní role zahrají nedávno oznámení David Corenswet a Rachel Brosnahan. Ve filmu, jenž má sloužit… (více)

Snyderovo obří sci-fi dostane eRkové verze

Snyderovo obří sci-fi dostane eRkové verze

24.03.2023

Režisér Zack Snyder plánuje pro svoji obří fanouškovskou základnu koncem dubna třídenní speciální událost, na které promítne svoji komiksovou trilogii Muž z oceli, Batman vs. Superman a Liga… (více)

Nový šéf Warnerů by chtěl více Pottera

Nový šéf Warnerů by chtěl více Pottera

04.11.2022

Studio Warner Bros. Discovery čerstvě oznamovalo čísla za třetí kvartál a podle očekávání to není žádná hitparáda. I proto se musel před investory poměrně rychle ujmout slova nový šéf společnosti… (více)

Reklama

Reklama