Reklama

Reklama

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti

  • USA Batman v Superman: Dawn of Justice (více)
Trailer 1
USA, 2016, 151 min (Special Edition: 183 min)

Režie:

Zack Snyder

Předloha:

Jerry Siegel (komiks), Joe Shuster (komiks), Bob Kane (komiks) (více)

Kamera:

Larry Fong

Hrají:

Ben Affleck, Henry Cavill, Amy Adams, Jesse Eisenberg, Diane Lane, Laurence Fishburne, Jeremy Irons, Holly Hunter, Gal Gadot, Kevin Costner, Scoot McNairy (více)
(další profese)

V době, kdy svět řeší otázku, jakého hrdinu skutečně potřebuje, v obavách z naprosto nekontrolované moci téměř božského superhrdiny se střetává respektovaný a mocný ochránce spravedlnosti ve městě Gotham s nejuctívanějším spasitelem moderní doby ve městě Metropolis. A zatímco mezi sebou Batman a Superman válčí, rychle se vynořuje nová hrozba, která představuje pro celé lidstvo ještě větší nebezpečí než kdy v minulosti. (Freeman Ent.)

(více)

Diskuze

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

woodsman

To je původní superman který je držitelem všech hodnot a celkově naděje a hrdinství. Základ pro další tvorbu a tak dále...od něj se to vyvíjí...kdybys byl fanoušek Dc tak bys to ocenil ale ty jsi fanoušek Dceu takže v tom nic nevidíš...ano je to stupidní ale má to vše co dělá Supermana Supermanem od začátku do dnešní doby ale to nemůžeš vědět bo nečteš komiksy...jinak pro obranu, já u toho také nejsem odvarenej ale respektuju to

na příspěvěk reagoval PKD

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Ratemus

Tak to určitě daly. Jen nevím,co s tím.:) Já to vidím tak,že se k tomu dostanu třeba za rok,nebo taky za 10let. Vše je možné. Ale ten top výběr by mi fakt pomohl. Možná byc měl o to požádat i kolegu nevku. Přec jen 2 lidé,jsou lepší,než jeden. Tedy jejich pohled na věc.

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

PKD

To je fakt problém... mně to fakt někdy přijde až groteskní parodie a jindy výborné...ale jak se začnou vracet mrtvé postavy je to o hovně, hodně postav a herců přehrává a vidíš ten amatérismus..jako říkám dal jsem tomu tři hvězdy ale pořád to sleduju a je to pro mě dobré ale kolísavé...když budu mít čas dal bych dohromady nějaké dobré díly co za něco stojí...no snad ti moje komentáře daly nějaký obrázek

na příspěvěk reagoval PKD

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Ratemus

Tak to už teď vím. Četl jsem si tvé komenty ke všem dosavadním sériím i k s.jako celku a vypadá to,že asi ta 2.s.bude zatím the best. Dle tebe. 3.abych se vyhl atd. No,a aby to nebylo tak jednoduché...ostatní to mají zase skoro naopak,takže se v tom pak vyznejte. Celé se mi to fakt sledovat nechce. Já bych potřeboval výběr the best dílů,aspoň od 10 lidí. S tím by se dalo už pracovat.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

PKD

Jo tak to nevím, Gordon je mimochodem nejhorší postava seriálu, tedy většinou...je tam plno otravných postav a ne ne chcípnout...no rád je myslím pět včetně nové

na příspěvěk reagoval PKD

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Ratemus

No,já sice nevím,kolik jich dosud je,ale zajímalo by mě,zda budou mutanti též Gordonovi vyhrožovat,že mu sní srdce a že tomu staroušovi rozemelou kosti nebo co. To by bylo cool. Ale raději česky...waw.:)

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

PKD

Hele ty postaví přijdou, odejdou po pár dílech a pak zase přijdou a takhle pořád dokola úplně všechny postavy..jinak ano Madhatter patří k nej padouchům seriálu...ale nejlepší je prostě Penguin, freeze je opravdu hodně vedlejší postava... Strange je jednou hlavní zaporak série a potom je zase vedlejší...prostě to hodně kolísá...jinak Harvey dent tam už byl někdy ve druhé řadě naposledy od té doby nic ale two face pořád nic...hele nevím s tím věkem jinak oblek má hodně improvizovaný ale v nové řadě bude prý hodně změn a novinek, tak jsem zvědavej...

na příspěvěk reagoval PKD

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Ratemus

Já si to už nepamatuji,ale myslím,že v roku 1 (animáku) snad říkali,že 23,24,nebo tak nějak. Ale to už by měl mít kostým. A on ho pořád nemá,ne?

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Ratemus

Na to si také vzpomínám. Já pak nejspíše zkusím styl,že si prostě vyberu ty díly,kde je Mad Hatter,mr.Freeze,Hugo Strange a tak. Ale je možné (což nemohu dopředu vědět),že to zrovna budou ty nejapné díly. Až to úplně skončí,uvidím,jak se to vyvrbí. Ale zkusit bych to chtěl. Přec jen nic z DC tv s.nesleduji,takže 1 seroš bych vydržet mohl.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

dragon94

Trochu mě mrzí že jsme nedostali Bana a two face...ale má se vrátit clayface taky...ovšem i ten Scarecrow moc nepředvedl

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

PKD

Ano je to pro mě nejlepší Dc seriál...a to se musím přiznat ze i krypton se mi líbil ale ty CW srágory se tomu.nevyrovnaji...ovsem Gotham má velmi střídavou kvalitu, jednou skvělé a jindy parodie groteska pro desetiletý

na příspěvěk reagoval PKD

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Ratemus

Tak to je docela bžunda...abych tak řekl. Mutanti proti velmi mladému (kolik mu vlastně je?) Brucííkovi...to bude vážně bžunda. Ale (i když to nesleduji,viděl jsem jen pilot a ten byl docela dobrý,zvláště atmosféra),tak mám stále silný dojem (podpořený tebou) že jde pořád o dost lepší DC tv věc,než cwu. A to je positivní. Mě zajímá,až to skončí,zda to fakt zkusím (což mám v plánu dlouho) a nebudu skřípat zubama jak u cw. Ostatně...ty sám jsi mnohokráte prohlásil,že je to jako jednooký mezi slepými,abych tě citoval a to bude zřejmě pro mě ta berná mince.

na příspěvěk reagoval Ratemus, Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

PKD

Tak jasně že je to subjektivní...mimochodem v seriálu Gotham, když jsme u Návratu, se v nové řadě objeví gang mutantů. To jsem na to zvědavej, má se to také inspirovat Rokem nula (který u nás vyšel)

na příspěvěk reagoval dragon94, PKD

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Ratemus

Jenže to je velmi subjektivní. Já taky všem doporučuji jediný B book,co dodnes nikdo nepřekonal (DKR od Millera) a málo komu se líbí. A co vím,tak ty zrovna,ho taky moc nemusíš. Takže asi tak. Navíc,já si šetřím prachy na DCKK New Frontier 1+2 v říjnu. A na solo B nemám náladu ani omylem. Mě stačí,že je všude,kam se podívám a už je ho fakt dost,Marini neMarini. Fakt nesnáším,jakoukoli monopolizaci. Tak mi to aspoň přijde. Taky můžu doporučit Kařiny některé booky,ale...koho to zajímá? Kromě mě,tak možná 10 lidí v celé ČR. Jdu dokoukat RE 2.

na příspěvěk reagoval Ratemus

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Ratemus

To ja vím,že žádný S day u nás nikdy nebude a že ten supr žůžo B se prodává ohromě. To byla jen reakce ve smyslu,hmmm,B day...tak nějak nezájem. Ostatně...já mám všechny B booky,co jsem kdy chtěl a navíc ho mám v každém druhém booku a filmu,tak nemám pocit,že by mi nějak chyběl. Naopak. A taky mám jiné priority,jako ty. V DC tedy určitě.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Nevím, nhm jsem prodal a jediná série od Marvelu u nás kterou kupuju je Doctor Strange a to.jen díky autorovi a pak ještě temnou věž jinak nic... ten marvel.v tomto je fakt těžko vydatelný, ale některé výjimky jsou...ještě mám teda rocketa a Gog ale ty jsem nějak přestal sbírat a číst po druhém booku...prostě mám jiné priority...

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Nevím sice co má S.Lee,potažmo Marvel společného s tr.na BvS alá 40tá,ale budiž.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

To se s crwi řeší pořád, Infinity Gauntlet stará verze je sice dobrá ale je to retro které je prodělečné bez ohledu na kvalitu protože je to prostě starý a nová Infinity je sice úžasná ale předchází tomu plno věcí...Marvel je oproti Dc u nás dost náročný na vydávání protože události jsou provázané a abys vydal jedno potřebuješ vydat druhé... Avengers od Hickmana jsou fajn ale smysl dávají od asi čtvrté knihy a to je problém...superman day nebude jelikož ani jedna série u nás není kompletní zatímco batman se prodává skvěle...crwe možná příští rok bude vydávat nějaký nový marvel.snad avengers.od Aarona ale kdo ví...já bych byl pro co nejvíc Image

na příspěvěk reagoval PKD

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Související novinky

Superman: Legacy nabírá další herce

Superman: Legacy nabírá další herce

12.07.2023

Režisér James Gunn pokračuje v obsazování svého nadcházejícího snímku Superman: Legacy, v němž si hlavní role zahrají nedávno oznámení David Corenswet a Rachel Brosnahan. Ve filmu, jenž má sloužit… (více)

Snyderovo obří sci-fi dostane eRkové verze

Snyderovo obří sci-fi dostane eRkové verze

24.03.2023

Režisér Zack Snyder plánuje pro svoji obří fanouškovskou základnu koncem dubna třídenní speciální událost, na které promítne svoji komiksovou trilogii Muž z oceli, Batman vs. Superman a Liga… (více)

Nový šéf Warnerů by chtěl více Pottera

Nový šéf Warnerů by chtěl více Pottera

04.11.2022

Studio Warner Bros. Discovery čerstvě oznamovalo čísla za třetí kvartál a podle očekávání to není žádná hitparáda. I proto se musel před investory poměrně rychle ujmout slova nový šéf společnosti… (více)

Reklama

Reklama