Spider-Man: Homecoming

• USA Spider-Man: Homecoming (více)
USA, 2017, 133 min

Režie:

Jon Watts

Předloha:

Stan Lee (komiks), Steve Ditko (komiks)

Diskuze

Nevka

Dobrá, dám na tvá slova a polevím ve svém skepticismu, třeba nakonec budu příjemně překvapen. :)

Nevka (hodnocení, recenze)

Dragovit

Já hodnotím podle toho, že Spidermanův styl v Ciwil War se mi prostě líbil. Jedinou obavu mám z toho, že do filmu může v nějakém rozsahu mluvit i Sony, které točilo Amazing Spidermana. Nicméně Marvel umí s postavami lépe pracovat a rozvíjet je. Proto čekám zatím nejlepší film ;)

na příspěvěk reagoval Dragovit

Nevka

Obdivuji tvou víru a optimismus, že nová verze bude určitě lepší a bavit víc než ty předchozí. To já naproti tomu jsem děsný pesimista. Počátky Spidermana vnímám jako značně vyčpělé a jejich další opakování nemůže přinést nic dobrého. Jenže jde o to, a od toho tu zřejmě i Spiderman je, naučit zápaďáckou mládež těm správným hodnotám. Proto je potřeba čas od času to natočit celé znovu, od začátku, protože mládež nerada sleduje staré snímky, které hltaly před nimi starší ročníky. Jelikož se jedná o novodobé zápaďácké liberální hodnoty, je zcela jisté, že nový Spiderman bude stejně jako ty předchozí stát opět za hovno.

na příspěvěk reagoval Nevka

Nevka (hodnocení, recenze)

Shakaar

Tak teď bychom měli Spider-Mana dostat už bez Bena a v klasické teen verzi (středoškolák), kterou jsme snad ještě nedostali, ne? Toby i Andrew mám dojem dokončovali univerzitu? Nejsem si moc jistý, protože původní díly mě nebavily. Mimo jiné, pokud Sony necukne, tento Spiderman by měl postupně dospívat, přičemž mně jeho dospělá verze nepřijde tak zajímavá ;)

na příspěvěk reagoval Dragovit, Shakaar, Blackhand47

Shakaar

Shakaar (hodnocení, recenze)

Když se tak dívám na další restart Spidermana, uvažuji zda se dostaneme konečně trochu dále než zase "kousek za střední školu". Nic proti, rád porovnám se staršími verzemi a seriály, ale proboha už poněkolikáté jako teenager. Vážně dočkáme se konečně Petera Parkera jako dospělého?

na příspěvěk reagoval Dragovit, Nevka

Ondr4H

Ondr4H (hodnocení, recenze)

Marisa Tomei je tetička May podle mého gusta :D .Těžko říct jestli na ten film pujdu, všechny ty superhrdinské firmy jsou jako přes kopírák a stokrát to samé by umořilo i vola.Jediný spiderman kterého uznávám je kreslený seriál z 94.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Aiwcz

Aiwcz (hodnocení, recenze)

Sorry jako, ale 99% trailerů vám řeknezákladní story filmu. Ale to bohužel není kvůli tomu, že by to vyloženě chtěli ukázat, ale hlavně kvůli tomu, že existuje nějakých 10 arch typů příběhů, takže se to dá celkem odvodit, o čem to bude.

na příspěvěk reagoval POruchaMOzku

Hanyou

Hanyou (hodnocení, recenze)

Jsou lidé, kteří na trailery vůbec nekoukají. Taky řešení.

kelto44

kelto44 (hodnocení, recenze)

Trailer nie je zlý, ale mám také veľké tušenie, že to v červenej farbe nebude.. ale uvidíme

Ratemus

to je fakt, ale zase na druhou stranu, záporáka nehrál jeden z nejlepších Batmanů (Ben byl výborně, však uvidíme, jak si povede dál)

SidneyP

SidneyP (hodnocení, recenze)

solid

Je fakt, že s tím má Marvel problém dlouhodobě... ale vlastně nejen Marvel. V poslední době stojí upoutávky úplně za hovno. Za měsíc budou Guardians v kinech a už teď můžem najít tak 121 tisíc TV spotů na YT... a to ještě zbývá měsíc do premiéry, ajajaj

na příspěvěk reagoval Ratemus

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

bude Michael Keaton, dobrý jako Vulture, stejně jako když byl Batman ? to je ta hlavní otázka

Zek

S tím naprosto souhlasím. O to se snažím také neustále. Pokud to jde, hodnotím filmy pokud možno bez předsudků a záště, z nezaujatého neutrálního pohledu. Jenomže ten Marvel na mě opakovaně hází ten samý příběh, jen s jinými hrdiny a pozměněnými kulisami, a to mě fakt štve. Přesunout Logana z městského prostředí kamsi do zaprášeného Texasu mi připadá jako fakt děsné klišé, okopírované z mnoha jiných amerických filmů, převážně béčkových. Na druhou stranu chápu, že v USA nemají rozmanitý výběr ekosystémů jako například my v České republice. :D Mají tam akorát texaskou poušť, kalifornská poušť, michiganské lesy a jezera, navlhlou Floridu, a to je asi tak všechno. Čili chápu, že Logan moc velký výběr neměl. :)

Merengues9

a tou šablonou je tuším, porazit ty zlé a v západu slunce odejít ? asi proto se mi taky hodně líbil druhý Amazing Spider-Man, tak kousek, stačilo jen pár vteřin a zachránil by ji :-/

Merengues9 (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Já, ale žádný film neodsuzuji :-) Já se na téměř každou Marvelovku těším, ale to, že jsou filmy točené podle jedné šablony je prostě fakt, který nepopřeš :-)

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Zek (hodnocení, recenze)

Dragovit

Kritiku si zaslouží každý film, to máš pravdu. Myslím si ale, že kritizovat by měl člověk, který daný film viděl a nemá k danému tématu nějakou zášť.

na příspěvěk reagoval Dragovit

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Zek

Kdybys místo zírání na čuňačinky alespoň pořádně rozhlédl kolem sebe, všiml by sis, že každé dílo má svého kritika, a že každá diskuze, ať už na ČSFD, Facebooku nebo kdekoli jinde, má své "haters". Podle tebe v diskuzích o filmech Marvelu žádný "hate" být nesmí, ale třeba v odvážnému sci-fi Valerian, na kterého se docela těším, být může? Také bych mohl jít do diskuze Valeriana a všechny hatery, kteří tam teď jsou, slovně poslat do prdele, ale nedělám to, páč je to zbytečný.

na příspěvěk reagoval POruchaMOzku, Zek

Zek

Nevím o žádné úchylce, která by byla nějak spjata s anonymním konverzováním po internetu, či s tím alespoň okrajově souvisela, ledaže bych si mohl při tom našem debatování prohmatávat šulinka, masírovat bradavky, zajíždět rukou do různých míst nebo si zasouvat anální kolík hluboko do prdele a jiné nechutnosti. Ale bohudík, nic z toho mě nenapadlo, dokonce ani tu otvírat takové téma a rozebírat ho s kýmsi, co má profilovku s Boba Fettem, další s japonským Hannibalem Lectrem a jiný Darthem Vaderem. Nevím která úchylka by to měla být, ale z mého pohledu, s takovým materiálem se nedá ani účinně fantazírovat, v podstatě se nedá dělat nic, ale ty to asi vidíš jinak. Abych byl upřímný, nepřipadáš mi vůbec sexy. Nevzrušují mě ani svalovci v přiléhavých oblečcích (tj. marvelovší héróové a polobozi), které zřejmě tolik obdivuješ, a které já nenávidím. Jsem výhradně jenom na ženy. :o)

Merengues9

Merene prosím tě, já vim, že občas spolu občas něco řešíme, ale ty snad nepatříš mezi mentálně retardované jedince typu Psychor a Dragovit, kteří si pravidelně serou do kalhot a pak to beží napsat na internet, a díky své mentalitě odsuzují filmy, aniž by je viděli, že mezi ně nepatříš ? že ne

na příspěvěk reagoval Merengues9

Zek (hodnocení, recenze)

Dragovit

Co bys tím provokováním získal to já nevím. Možná máš nějakou úchylku. Normální lidi, který daný film nezajímá tam ani do diskuze nelezou, ale ty jak už si se přiznal(sám si to napsal ve svém příspěvku) to děláš jen proto, že tu podle tebe údajně všichní marvelovky vychvalujou. :D tak nevím co si o takovém člověku mam myslet.

na příspěvěk reagoval Dragovit, Dragovit

Zek

Takže sis odpověď našel sám, ani jsem se nemusel namáhat. :D Jen mi ale řekni, co bych tím provokováním získal? Jako třeba, že bych vás chtěl nasrat, přestože už nasraní jste, :D trochu nelogické nemyslíš? Mám lepší věci na práci, než kopat do týden starý mrtvoly. Jinak máš recht, moc tu diskutovat opravdu nejde, ale za to nemohu já a moje objektivní poznámky k marvelovkám, nýbrž vaše impulzivní povahy. ;)

na příspěvěk reagoval Zek

29.04.2022

Spider-Man: Bez domova boří žebříčky rekordů

Spider-Man: Bez domova boří žebříčky rekordů

17.12.2021

Pitt a Clooney opět pohromadě?

Pitt a Clooney opět pohromadě?

25.09.2021