Diskuze

ywo666 , Lefty86

chlapi jasne... ja nemam nic proti. Rozum ide pri kazdom akcnom filme bokom. Ja som si to len trosku inak predstavoval... Predsa len ide o kultovu zalezitost a projekt, ktory je v podstate prvy a mozno aj posledny svojho druhu... preto si myslim, ze sa stym mohli viac pohrat, ale inak som spokojny :)

na příspěvěk reagoval Lefty86, Martin741

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE

Keby mal Norris väčší logický zmysel, nebolo by to ono. Takto to považujem za jeden z vrcholov filmu. Niekto si povie že to bola paródia. Áno. Ale perfektná, štýlová, trefná. Ja dvojku beriem stále ako akčnú komédiu. Kým jednotka je akčný film s komediálnymi prvkami.

Pilda17

akože necháp ma zle... ja som veľkým fanúšikom akčného žánru a Expendables je splneným snom každého akčného fandu... ide však o to, že s tým príbehom sa mohli viac pohrať... Norris sa zjavil z čista jasna kde bolo treba... zápletka bola slabá a celkovo je tam pár WTF momentov, ktoré sú zbytočné.

na příspěvěk reagoval Pilda17, ywo666, Lefty86

Pilda17

Pilda17 (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE

Těžko říct jestli nostalgie, ale já se bavil. Nejsem moc velký fanoušek akčních filmů typu právě Expendables, ale dvojka se dle mého hodně povedla. Hodnocení může být zkreslené díky nostalgii, ale proč se nevrátit když to funguje? Když si vezmu, že v roce 2012 vyhrál Oscara The Artist. Přijde mi to docela z cesty, ale asi to lidem hodně chybí.

shanila

shanila (hodnocení, recenze)

navíc takový Stallone může jen tiště serii 96 hodin jen závidět o proti jeho Expendables který stojí skoro 100 mega každý díl a vydělá jen sotva jeden a půl násobek  toho co stál .

na příspěvěk reagoval Pilda17

shanila

shanila (hodnocení, recenze)

Martin741

co to meleš víš vůbec kolik vyděl každý díl ? první díl vydělal přes 200 mega a stál něco kolem 20 mega dvojka už byla daržší stála něco kolem 40 mega ale vydělal přes 300 mega tak jak může jít trojka do hajzlu ? celá serie stala něco kolem 70 mega a zisk je přes 470 milionu dolarů za 2 díly dosavadní tak i kdyby byla trojka totální propadák tak pořád je v obrovském zisku joudo .

Martin741

Martin741 (hodnocení, recenze)

Ouwen

zapletka neny vsetko! Hlavne v akcnakoch zavisi dost vela od prestreliek, autonahanaciek, osobnych subojov

na příspěvěk reagoval Ouwen

Žralok

nikdy som netvrdil, že som vymyslel akčný žáner ty tupec :) A ani ťa ničím oblažovať nebudem ... nestojíš mi totiž za to... si rovnaká potratená existencia ako Bluntman a nedivil by som sa, keby si ho mal v oblúbených... inak mal som pocit, že sa bavíme o filme, ale evidentne nemáš protiargument (že ma to neprekvapucje :))) a preto zdrháš... choď zobrať do náruče tú  vyžratú zrúdu(ktorú si pre istotu a tvoje dobre odstránil z profilu) čo ju voláš frajerka (fuj ty pyčo)  a povedz, že si zas ochránil v diskusii rod menejcenných :))) maj sa...

Žralok (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE

Ano četl jsem knihy a ? A když o akčnim filmu nevim nic (na rozdíl od takovýho odborníka co akční žánr vymyslel :D) tak mě zkus oblažit svejma nekonečnejma znalostma. Nebo víš co ? Radši ne. Na tuhle diskuzi jsi přinesl už dost hnoje. Není důvod ho kydat dál a zbytečně psát další a další hovadiny bez smyslu. Já s tim timto končim. A s ohledem na lidi co se tu chtěj bavit o filmu tě nadále budu ignorovat. Nemá smysl se přít s blbcem. Lepší se mu uhnout.

Žralok

ďalej.. no čo ďalej... choď šíriť múdra k Hobitovi kde si čítal knihy a spoileruj... od akčného filmu daj ruky preč, pretože evidentne vieš hovno :)

na příspěvěk reagoval Žralok

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

vlastne takto... za toho kokota sa ospravedlňujem... ty len proste vieš kokot... pán odborník...

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

"Ta zápletka zní dost tuctově. :-/" si proste Kokot s veľkým K... čo ti mám povedať viac ? Megaton to dojebe... to je všetkým jasné... ale zápletka zlá nie je...

na příspěvěk reagoval Žralok, Martin741