Diskuze

sniper18

sniper18 (hodnocení, recenze)

Ouwen

Netuším, či sa Megaton zlepšil, až tak dobre to z tohto traileru posúdiť neviem, ale aspoň by to minimálne mohlo mať zaujímavý dej a aj Neeson mi pripadá trochu aktívnejší a sviežejší, než v dvojke. Uvidí sa.

na příspěvěk reagoval Ouwen

sniper18

sniper18 (hodnocení, recenze)

Pôvodne som čakal, že to už nebude stáť za nič a pozriem si to hlavne z úcty k jednotke, ale ten trailer je až prekvapivo solídny. Tak dúfam, že si podobnú úroveň zachová aj samotný film.

na příspěvěk reagoval Ouwen, Martin741

Ouwen (hodnocení, recenze)

tak trailer jsem si pustil znovu. ohledně zápletky věřím, že za to opět můžou Albánci. očekávám plno akce, která bude přehledná jako v ukázce.

Lacike (hodnocení, recenze)

Ja tiez na nazve Tak3n nevidim nic zmysluplne alebo cool, ale holt je to teraz asi v mode.

Na druhej strane pokial by to reziroval niekto schopny, tak nech sa to kludne vola aj 74k3n.

Erik7595

Erik7595 (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Čo sa ti na tom nepáči? Skôr tie tvoje niektoré príspevky s týmito "cool" obrázkami sú tak trochu fail.. nič v zlom, ale tlačíš ich skoro do každého druhého príspevku.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Ellmariachi

Ellmariachi (hodnocení, recenze)

Tak vypada to hodne zajimave. pro me uz na prvni pohled lepe nez 2ka. Zase je se na co tesit :-)

na příspěvěk reagoval Lefty86

Lefty86

Lefty86 (hodnocení, recenze)

ywo666

Nesmíš toho režiséra až tak prožívat, zkazí ti to film už před premiérou protože jsi zaujatej :-) Od Morrela který točil jedničku jsem taky viděl jen 96hodin a Bez soucitu, oba filmy teda za plnej, ale jinak už nic nenatočil, možná ten okrsek ale ten jsem neviděl od tý doby jen nějaký epizody v seriálech

na příspěvěk reagoval ywo666

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

Trailer vyzerá dobre. Akcia je síce zbesilá ako sme u megyho zvyknutý. Keby to točil ale niekto schopný, začal by som sa tešiť. verím ale aspoň v priemerný až jemne nadpriemenrý akčný film. Záleží aký rozsiahli bude mať Liam kill list.

na příspěvěk reagoval Lefty86

m.a.t.o.

m.a.t.o. (hodnocení, recenze)

Traier je lepsi, nez bol trailer k dvojke. Aj ta akcia co bola v traileri mi prisla byt natocena kludnejsim stylom, nez je u Megatona zvykom...ale velke nadeje si nerobim...

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Vypadá to slušně. Čekám nejvíc vyvařenej příběh podobně jako ve dvojce, ale jako nenáročná akční zábava by to nemuselo bejt k zahození.

Lefty86

Lefty86 (hodnocení, recenze)

Vypadá to výborně, snad to nejlepší není v traileru a zbytek hovno. Střih bývá u Stathama taky šílený a jde to natočit dobře. Věřím tomu, Jednička byla výborná dvojka slušivá, tohle by mělo být ještě lepší. Jednička byla výborně syrová. Tohle bude ve stylu Uprchlíka s Fordem

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

ty vole to bude něco, na tenhle film pozor překvapí a to hodně , ještě by mně zajímalo jak dlouho musí ještě Neeson dokazovat tvůrce Ex aby ho obsadili do té trojky, pač tam prostě musí být

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE

Lacike (hodnocení, recenze)

Ouwen

Ja mam rad prehladny strih, co nevyhnutne nevylucuje zbesily strih. Napriklad Edge of Tomorrow ma zbesili strih ale napriek tomu sa po cely cas viem v scene orientovat. Captain America 2 ma zase presne ten typ neprehladneho strihu, ze mi to dojebalo zazitok zo vsetkych akcnych scen.

na příspěvěk reagoval Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

Lacike

hmmmm, no upřímně... ty souboje vypadají úplně přehledně a pak mi u prdele bude zda je střih makovej, či takovej.. ale mám nejradši zběsilej no.

na příspěvěk reagoval Lacike