Diskuze

Ouwen

mně to nepřišlo debilní, viděl sem spoustu filmů, který měli debilní scénář, ale tenhle film bych mezi ně neřadil, navíc já bych hrozně rád dal dvě hvězdičky a miň, abych tak nějak šel s tím davem, ale pokuď bych tak udělal byl bych nefér vůči tomu filmu a to já prostě nemůžu

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

navíc všichni mluví o střihu a o ničem jiném a to je prostě ubohý, jako dobrý někomu může dělat problém střih, ale co ostatní věci které se týkají filmu ? no :))

Yoshitsune

kdby byl takovej debil, tak ty jakožto inteligent s ním neztrácíš čas, příteli. nech to plavat a bude nám líp. zejména tobě :-)

Pilda17

ne, Waco je tip člověka, který všechno posuzuje ze svého, uzamknutého subjektivního pohledu. když ovšem chce, umí bejt aj přesně objektivní. ale myslím si, že tato stránka není o objektivitě, Pildo.

na příspěvěk reagoval Pilda17

Ouwen

no nevypadalo to tak, ale jen abys věděl, já se s tebou hádat nebudu a ani nechci aby nás, takovej debil jakým Wacoslav1 bezesporu je rozhádal, to je vše nic víc, nic míň

Pilda17

Pilda17 (hodnocení, recenze)

Ouwen

Waco je kráčející skála, to vím už dávno. Toho se nevyplatí jen tak načílit, umí kastrovat i přes internet!!!

Yoshitsune

jsem nestranej. ale řekni mi, co ti dá kdyby jsi tuhle hádku s Wacem vyhrál? co sám sobě dokážeš? pokud Waco tě posílá do prdele, akorát se ti vysmívá, zatímco ty se tu nervuješ jakej on je kokot a podobný (cenzura). Já to k tobě myslím v dobrým, co se týká Waca, vím jakej on zrcadlí pohled k podobným debatám. Je skalnatý, ať mu jakkoliv dokážeš to co dokázat chceš, on furt si pojede svoje. Popřemýšlej Yoshi, já mám vás rád oba a sere mne, když do sebe tak bodáte.

PS: Nechcete píchnout?

na příspěvěk reagoval Pilda17, Yoshitsune

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

To fakt nemá cenu... Kamkoliv něco napíšu, tak kripl ťamanskej po mě jede. To už tu bylo. Fakt by neškodilo vymyslet si něco novýho...

na příspěvěk reagoval Martin741

Ouwen (hodnocení, recenze)

chováte se jak děti, Yoshi nechápu že máš vůbec tendenci něco lidem chtít dokazovat, dokaž sobě, že nehodláš řešit kokociny. at si Waco hodnotí co chce a podle čeho chce, stejně to co tu píšeš on akorát smete ze stolu. píšu z vlastní zkušenosti.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

jo a hodnotit podle kino ripu, to je opravdu paráda, lámat za to prsty u rukou

mzss1

mzss1 (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Zítra jdu nakonec od 20:00-komentář jako je klasikou u mě bude za pár dní, ale do diskuze hodim krátký report. Samozřejmě předpokládám, že se bude lišit, než tyhle názory :-)))

na příspěvěk reagoval Wacoslav1, Lacike

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Lefty86 , Ellmariachi , mzss1

Stihněte to někdo přede mnou ať mám relevantní názor :-) Sotek to je extrémista, když se spatně vyspí, tak pálí odpady jak o život, tak chci hodnocení od někoho seriózního. Já jsem sice taky extrémista, ale znovu jsem si pustil trailer a znovu se mi líbil, tak kurva furt věřím, že to snad až takovej ojeb nebude a aspoň ty 3* tomu dám.

na příspěvěk reagoval mzss1

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

tak ještě že já už sem v tom kině byl a co se týče Oliviera Megatona, tak nemám potřebu tohle pána nikterak urážet a nebo mu přát smrt, či nějakou jinou fyzickou či psychickou ujmu jak někteří, no a co se týče jeho takzvaných zběsilých střihů, no to mám vlastní názor a to je asi tak všechno

na příspěvěk reagoval Wacoslav1