Diskuze

Žralok (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE

Sorry ale to oslovení neberu. Pokud vim tak jsem nikde nenapsal že mě ten námět trápí (Ale co bych vysvětloval psychicky narušenýmu jedinci.) Svůj názor rozhodně nebudu měnit. Námět jak z béčkovýho akčňáku v sérii Taken. V režii Megatona. Tohle rostě nedopadne dobře. I když bych se opravdu rád mýlil.

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

Žralok

drahý priateľu... námet na akčný film je to posledné čo ťa  má trápiť... ale čo ti budem vysvetlovať... ty si proste potrat čo šuká smetie... ťažko hovoriť o kvalite

ywo666 (hodnocení, recenze)

Dúfam, že film ťažko prerobí. Inak sa Megáča nezbavíme. Neopovážte sa ísť niekto do kina!!! :D :D :D

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

Zápletka v akčnom filme nie je až tak dôležitá... to tan čurák žralok so škaredou frajerkou isto neocení... dôležité je, aby to bolo dobre podané a prevedené na plátno... a to Megaton žial nedokáže...takže čakám ďalšiu rutinnú záležitosť, ktorá bude čerpať z úspechu prvého dielu....

sniper18

Tak hlavně aby bylo dost reálných přestřelek, nějaká hlavně napínavost a automobilové honičky, ikdyž budou dost rozklepané.

Uživatel mzss1 smazal svůj příspěvek.

sniper18 (hodnocení, recenze)

Zápletka mi aj celkom vyhovuje, len dúfam, že bude na úteku nielen pred políciou, ale aj nejakými zločincami, ktorí to na neho hodili, lebo inak by mal Neeson nízky bodycount a musel by si to vynahradzovať súbojmi. A pred tými Megatonovými, nech chránia všetci svätí.

na příspěvěk reagoval mzss1, mzss1

(hodnocení, recenze)

Žralok

Navíc se vrací Olivier Transformers (Olivier Megaton), takže očekávám hoodně šedý a nudný průměr.... jako dvojka.

Žralok (hodnocení, recenze)

Ta zápletka zní dost tuctově. :-/ Pokračování neměli dělat... Jednička byla skvělá. Pokračování dojem bohužel kazí.

Uživatel Anarvin smazal svůj příspěvek.

mzss1

Pokial by bol zaporak, tak si neviem predstavit finalny suboj s Neesonom :)) ...inak co sa tyka originality, tak dvojka uz aj tak znacne vykradla jednotku a mimo to, R.M: Kamen v jednom rozhovore vravel, ze uz uniesli kazdeho koho mohli, takze pre trojku musia (museli) vymysliet uplne novy dej. No to som zvedavy jake WTF to bude...

na příspěvěk reagoval Martin741

m.a.t.o.

Příběhově to může tratit už originalitu...uvidime no..No, toho mám rád, záleží jestli se zde hodí :-))

m.a.t.o.

Tvl, vracím se do této diskuze abch se sem podíval páč poslední dobou u dost diskuzí rezignuji a dovím se, že už se prý natáčí dle imdb ? :D A k tomu Megaton, paráda :D Tak s dvojkou jsem problém neměl, jen ty souboje byly otřesný..ale tomuto nějak nevěřím, dyt zde nic není napsáno, žádné infa..

Martin741

Martin741 (hodnocení, recenze)

m.a.t.o.

diky za nazor, velmi si to vazim, aj ked sice nemam vahu. Um mna zasak Kuryr 3 bola dobra akcna bejkovina, ovsem ze sa nesmie pouzivat mozog.

Martin741

Martin741 (hodnocení, recenze)

sniper18

Dobre hovoris. Jebnuteho zasraneho Tchora by mohol rezirovat. Aspon by vymleta luza spoznala filmovy hnoj, a potom by hned ocenili kvalitu filmarsku. Xmrti nenavidim Tchora, a som na to hrdy!

ywo666

Presne tak som to myslel. Akurat s tym, ze u mna osobne je prepad medzi Taken a Taken 2 vacsi (90 % vs. 40 %).

m.a.t.o.

Jasné Kuriér je jasne No Brain zážitok postavený na nápaditej akcií a Stathamovi. Taken 1 bol niečo viac ako len akčný film. Preto dvojka také sklamanie. Kuriérovci sú pre mňa výborné akčné záležitosti a trojka je proste len slabší ale stále zábavný diel. Rozdiel hviezdy. Aôe u Taken je ten rozdiel v kvalite 30-35%. A to je trochu silná káva. Práve U Takenu 2 mi Megaton vadil úplne najviac zo všetkých jeho filmov.

ywo666

Ja to vnimam tak, ze Kurier 2 aj 3 boli riadne demencie a jediny rozdiel bol iba v (ne)kvalite akcie medzi jednotlivymi dielmi. Zatial co v pripade Taken je dvojka kvalitativny prepad na vsetkych frontoch, nielen co sa akcie tyka.

na příspěvěk reagoval ywo666, Martin741

sniper18

Osobne mám radšej Kuriéra 3 ako Taken 2. Tretí kuriér je určite najslabší diel série, ale stále ma to dosť solídne bavilo.

sniper18

Ano, co si spominam, tak boli tam dve vacsie - prva na trhu, kde ich oboch uniesli a druha na konci, s nejakym typkom este pred tym nez zabil Serbedziju. Ale, podla mna mali obe velky potncial, a prave preto, ze vo filme boli iba dve (mozno tri) suboje mali si na nich dat zalezat a nie ich odflaknut.